Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Absurdalne wizualia, najładniejsza gra na next geny, teraz tylko czekać, czy to nie jest downsampled.

pierwszy prawdziwy next gen jesli chodzi o grafe, a nie upiekszane enginy z ery x360/ps3

 

 

Ano. To teraz czekam na Uncharteda 4. Co to będzie za grafika, to ja nawet nie.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w 100% przekonany, że to będzie najpiękniejsza, jak do tej pory, gra wyścigowa. Przebije zarówno pCARS (którego bete ogrywałem na PC) jak i GT i Forze.

Oby tylko szybko się nie znudziła. Wiadomo, że z symulacją to będzie miało mało wspólnego, ale i w takie arcadówki można pośmigać przy browarku w gronie kumpli :)

Odnośnik do komentarza

A te 169 zl to tylko cena dla preorderowcöw czy normalna cena cyfrowej wersji?

 

to cena dla wersji upgrade z plusa

normalna cyfrowa kosztuje 250zł, wychodzi że prezent dla osób które opłacają ps+

 

Ficuś - o betonowe 30fps bym sie nie martwił, studio na początku celowało w 60fps, ale nie starczyło jednak mocy na stały poziom

wiec przy 30fps zapas mocy pewnie jeszcze jest

 

iDAK - dokładnie, najpiękniejsza ścigałka na konsole TAK, na bardzo mocnych PC PCars będzie pewnie jednak lepiej wyglądał, chociaż tam trasy beda chyba tylko na torach?  więc oprawa tła jak góry i roślinność będzie ładniejsza w DC

 

od początku kupna PS4 jaram sie strasznie DriveClubem :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

 

Absurdalne wizualia, najładniejsza gra na next geny, teraz tylko czekać, czy to nie jest downsampled.

pierwszy prawdziwy next gen jesli chodzi o grafe, a nie upiekszane enginy z ery x360/ps3

Ano. To teraz czekam na Uncharteda 4. Co to będzie za grafika, to ja nawet nie.

To już będzie kosmos, ale taki DC, Bloodborne czy Order już wyglądają znakomicie. Tę gry prezentują oprawę, której oczekuje od nowej generacji.
Odnośnik do komentarza

Bloodborne technicznie raczej nie będzie z najwyższej półki, ale co z tego, skoro w jego przypadku liczy się Klimat oraz gameplay nie traktujący gracza jak idioty?

Anyway, twórcy zapowiadali że w najgorszym wypadku split screen będzie dopiero w kontynuacji, czyli mamy powtórkę z motorstorm i motorstorm pacific rift.

Odnośnik do komentarza

po tym video Eurogamer widać, że gra wcale nie jest taka łatwa, trzeba dużo hamować na zakrętach, nie jest to NFS Rivals gdzie można było przez zakręt przelecieć 200km/h

nawet zarzucić auto bokiem na drift nie jest tak łatwo, no chyba że ten gość tak słabo jezdził, troche też mu przeszkadzali

 

czuje, że będzie skillowo :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...