Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to kto jutro bierze, ew niedługo po premierze ? Zapodajcie tu takie info to zrobię listę abym wiedział kogo pododawać na PSN  i czy w ogóle będzie z kim jeździć :)

 

edyta: 

 

1)kes

2)Marcin_wawa

3)LiSoQuan

4)SiuSiu

5) Ficuś ?

6) Fanek ?

7) eX4cT_PL

8) basbot

9) Luke248

10) Aem_PL

11) mike74_pl

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

ooo mam minusy

 

- samochody a dokładnie ich dobór... brak ikon / legend jak Skyline, Viper, Supra itp to co mamy np w Forza Horizont 2... same europejskie i większość nowe modele, które musza zapracować na historię... mam nadzieje że dorzucą jakieś azjatyckie i hamerykańsie wozy.

 

- a tą chwile kostumizacja jest słaba, nawet koloru lakieru do wyboru brak, tylko jeden "fabryczny" lub jakies już zdefiniowane vinyle itp. ... słabo

 

PS mnie tez zapraszajcie ;)

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

typ z GAF wrzucił OST na yt, jest jeszcze 2ga playlista z remixami Noisii, BSE, Qemists (które są najciekawsze)

https://www.youtube.com/watch?v=IRWFeX7XmZs&list=PLPlfGYa3jBDvUHVtPQyvITXZ5MXbZ8jb_

remixy remixów najlepsze na razie :)

 

PS. mojemu fav youtuberowi DC się podoba więc jestem spokojny o gre

 

https://www.youtube.com/watch?v=0c0rj2oLY1U

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Panowie to kto jutro bierze, ew niedługo po premierze ? Zapodajcie tu takie info to zrobię listę abym wiedział kogo pododawać na PSN  i czy w ogóle będzie z kim jeździć :)

 

edyta: 

 

1)kes

2)Marcin_wawa

3)LiSoQuan

4)SiuSiu

5) Ficuś ?

6) Fanek ?

7) eX4cT_PL

8) basbot

9) Luke248

10) Aem_PL

11) mike74_pl

 

Edytujcie i dopisujcie swoje PSN, tak będzie łatwiej w razie w.

Odnośnik do komentarza

 

Panowie to kto jutro bierze, ew niedługo po premierze ? Zapodajcie tu takie info to zrobię listę abym wiedział kogo pododawać na PSN  i czy w ogóle będzie z kim jeździć :)

 

edyta: 

 

1)kes

2)Marcin_wawa (psnid: KrayziePL)

3)LiSoQuan

4)SiuSiu

5) Ficuś ?

6) Fanek ?

7) eX4cT_PL

8) basbot

9) Luke248

10) Aem_PL

11) mike74_pl

 

 

Edytujcie i dopisujcie swoje PSN, tak będzie łatwiej w razie w.

Dodałem swój psn id.
Odnośnik do komentarza

GT dał 8.6, IGN 7.9, polski Eurogamer 8, polygamia, psssite też oceniają bardzo dobrze. Tak naprawdę oceny sa bardzo dobre patrząc na zawartość gry w dniu premiery.

Najlepszy jest GS, zjechali grę za to ze jest trudna. DC, to kolejna gra pi Alienie, która wylapuje taki minus, żałośni są.

Odnośnik do komentarza

GT dał 8.6, IGN 7.9, polski Eurogamer 8, polygamia, psssite też oceniają bardzo dobrze. Tak naprawdę oceny sa bardzo dobre patrząc na zawartość gry w dniu premiery.

Najlepszy jest GS, zjechali grę za to ze jest trudna. DC, to kolejna gra pi Alienie, która wylapuje taki minus, żałośni są.

Tak to jest jak casual recenzuje grę, dla mnie jak i pewnie wielu z Was im trudniej tym lepiej a nie samograje
Odnośnik do komentarza

PlayStation Site nie pisze źle o grze która jest tylko na PlayStation - odkrycie ameryki. W ogóle jak można podawać ten serwis jako przykład czegoś xD

 

Ja tam wolę opinie znajomych, których znam i mimo wydanych pieniędzy potrafią trzeźwo ocenić grę (a nie kupiłem = goty) a oni piszą i mówią że szału nie ma. Zresztą pisałem to już kilka dni temu, ale przygaszono mnie kilkoma gifami xD

Odnośnik do komentarza

 

 

Panowie to kto jutro bierze, ew niedługo po premierze ? Zapodajcie tu takie info to zrobię listę abym wiedział kogo pododawać na PSN i czy w ogóle będzie z kim jeździć :)

 

edyta:

 

1)kes

2)Marcin_wawa (psnid: KrayziePL)

3)LiSoQuan

4)MatGajewski

5) Ficuś ?

6) Fanek ?

7) eX4cT_PL

8) basbot

9) Luke248

10) Aem_PL

11) mike74_pl

 

Edytujcie i dopisujcie swoje PSN, tak będzie łatwiej w razie w.

Dodałem swój psn id.
Edytowane przez SiuSiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...