Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Walczę z sobą czy kupić za 169 czy nie, kupić czy nie kupić... ech

Zależy czego oczekujesz, jeśli racera i tylko racera, bez dodatkowej otoczki to warto imo.

Choć ja nie będąc pewnym, jeszcze bym się wstrzymał i doradzam to jako osoba, której DC bardzo się podoba.

Zresztę może i na season passa się skuszę, ale to zależy w dużej mierze od tego jakie auta będą w dlc.

Lol serio? Biorąc pod uwagę dzisiejsza gigantyczną wtopę z premiera i wcześniejsze opóźnienie gry o prawie rok, nie zamierzam zapłacić twórcom tej gry choćby grosza!!! Jeżeli nie nauczymy się w takich sytuacjach głosować portfelem to będzie jeszcze gorzej i jeszcze więcej takich przypadków. Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

ja gram od 2h w driveclub ale ani razu nie polaczylo mnie z serwerami gry wiec nic nie wiem o zaproszeniu :P ale jak zadziala to od razu dolaczam balon!!!!!!!!!

 

model jazdy jest super, a przy lepszych furach ta gra jest tak szybka, ze az strach grac :D

 

a jak same furki pozniej? pisałeś, że tekstury Ci sie nie podobają i AA, na pozniejszch furkach jest lepiej?

no i jak trasy, zauroczyła Cie jakaś ? :)

 

ja wczoraj pograłem tylko 1h w nocy, teraz dopiero siadam

 

Balon - luzik ;)

dawać multi!

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

No i jeżeli faktycznie w wersji plusowej są tylko te pierwsze eventy hatchami to będzie kolejny mega strzał Sony we własnew kolano. Ta gra dopiero rozkręca się po 2 h, od kolejnej serii wyścigów i Audi RS5.

 

Czyli na chwilę obecną mamy w klubie zgredy fpe:

1) balon

2) Aem - tak , tk pisał a priw przed chwilą czy mam jeszcze miejsce :)

3)Fficuś

4) Yeti

5) basbot

6) ?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

 

Walczę z sobą czy kupić za 169 czy nie, kupić czy nie kupić... ech

Zależy czego oczekujesz, jeśli racera i tylko racera, bez dodatkowej otoczki to warto imo.

Choć ja nie będąc pewnym, jeszcze bym się wstrzymał i doradzam to jako osoba, której DC bardzo się podoba.

Zresztę może i na season passa się skuszę, ale to zależy w dużej mierze od tego jakie auta będą w dlc.

Lol serio? Biorąc pod uwagę dzisiejsza gigantyczną wtopę z premiera i wcześniejsze opóźnienie gry o prawie rok, nie zamierzam zapłacić twórcom tej gry choćby grosza!!! Jeżeli nie nauczymy się w takich sytuacjach głosować portfelem to będzie jeszcze gorzej i jeszcze więcej takich przypadków.

 

 

Serio, coś mi się podoba to doceniam to, problemy z premierą mnie nie obchodzą ani trochę, roczna obsuwa też nie.

Nie pierwsza i nie ostatnia gra, która będzie miała takie problemy.

W Wieśka II nie dało się grać tuż po premierze, moja ukochana seria Total War to w zasadzie zapewnione kilka miesiący problemów.

Ale kupna nigdy nie żałowałem (najbliżej byłem tego przy Empire: TW, ale ostatecznie i tak dobrze się bawiłem)

 

Trochę irytują mnie ludzie, którzy mówią mi na co i jak mam wydawać pieniądze, ale w avatarze masz mój ulubiony klub,

więc nie będę się czepiał ;)

Odnośnik do komentarza

Balon wez mnie dodaj bede gral z Yetim T_T

Jarasz się NBA, nie jesteś gimbusem. Witamy na pokładzie, a więc mamy komplet teraz tylko trzeba z pół roku poczekać aby online zaczęło działać.

 

 

 

No i jeżeli faktycznie w wersji plusowej są tylko te pierwsze eventy hatchami to będzie kolejny mega strzał Sony we własnew kolano. Ta gra dopiero rozkręca się po 2 h, od kolejnej serii wyścigów i Audi RS5.

 

Czyli na chwilę obecną mamy w klubie zgredy fpe:

1) balon

2) Aem - tak , tk pisał a priw przed chwilą czy mam jeszcze miejsce :)

3)Fficuś

4) Yeti

5) basbot

6) Ukyo

Odnośnik do komentarza

to moge w jakikolwiek sposób do cholery to ściągnąć, obojętnie jaką wersje bo powoli zaczynam sie denerwować? wrrrrr

 

No tą za 169 zł można zassać bez problemu. Ja dziś tak ściągnąłem. Idzie szybko no i już po 5 giga można zacząć grać.

 

Baronowie rozpoczynają sezon jesienny.

 

Kominek rozpalony, Driveclub odpalony, wino w lodówce łapie optymalną temperaturę !

 

IMG1366JP_eqsreqe.JPG

Tylko jeszcze szyby kominka nie zdążyłem wyczyścić :(

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mamy dosc Pro Klub tylko ten Figlarz szkodzi. No nic podlozy sie jakies swinie ;f ( 

Figlarz w sensie, ze ja Ficuś?

 

skonczylem pierwsza klase, troche pojezdzilem w single racer i koncze na dzis - nawet nie wiem czy wykrecane czasy beda zapisywane czy  jak wlacza serwery to kazdy bedzie zaczynac od zera...jak widze, tez jakbym juz teraz byl w jakims klubie to bym zdobywal punkty i odblokowywal rzeczy przeznaczone dla klubow wiec na azie pasuje bo pieron wie czy progres zrobiony teraz przeniesie sie na zdobycia w sieci

Odnośnik do komentarza

 

Mamy dosc Pro Klub tylko ten Figlarz szkodzi. No nic podlozy sie jakies swinie ;f ( 

Figlarz w sensie, ze ja Ficuś?

 

skonczylem pierwsza klase, troche pojezdzilem w single racer i koncze na dzis - nawet nie wiem czy wykrecane czasy beda zapisywane czy  jak wlacza serwery to kazdy bedzie zaczynac od zera...jak widze, tez jakbym juz teraz byl w jakims klubie to bym zdobywal punkty i odblokowywal rzeczy przeznaczone dla klubow wiec na azie pasuje bo pieron wie czy progres zrobiony teraz przeniesie sie na zdobycia w sieci

 

 

Przyniesie, przyniesie. Ficuś już spokojnie działaj na rzecz naszego klubu !

 

Panowie jakie rady na drift ?

 

No mi to jakoś nie przeszkadza jak na zakrętach. Gorzej jak na prostej ktoś będzie specjalnie w Ciebie wjeżdżał.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

No ja tam nie jestem jakiś pro graczem w racery więc mam dużoooo minusów za przyzwyczajenia z Gran Tourismo czyli odbijania się od przeciwników na zakrętach.

 

tez nie jestem pro w racery, a sposob jaki opisujesz jest bardzo oplacalny w singlu driveclub i pewnie wielu w sieci tez bedzie tak grac 

 

 

Jak tylko ściągnę biedacką wersję plus to musimy pociupać Hanysie!

Odnośnik do komentarza

 

a jak same furki pozniej? pisałeś, że tekstury Ci sie nie podobają i AA, na pozniejszch furkach jest lepiej?

no i jak trasy, zauroczyła Cie jakaś ? :)

 

furki jak furki - zobaczymy je blizej w photo mode ale do mnie nie maja startu do artystow w cyfrowej branzy w przedstawieniu furakow

 

trasy - wszystko zalezy od pogody bo to glowna moc enginu gry, trafi sie trasa z zachodzacym sloncem albo taka gdzie niebo jest pochmurne, a przebijace slonce robi pomaranczowa poswiate na chmurach i masz prawie fotoreal, a znowu trafi sie jakas w chile lub indiach w srodku dnia i masz prawie ps3. zdecydowanie norwegia, kanada i szkocja wybijaja sie z miejscowek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...