Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na psn są dwie wersje DriveClub, czerwona za 254 zł, po kliknięciu menu przenosi mnie do wersji żółtej za 169 zł, obok jest jeszcze season pass za 109 zł.

 

 

Teraz pytanie. Czym ta żółta wersja różni się od sklepowej pudełkowej wersji. Czy season pass jest może już zawarty?? 

 

Żółta jest dla plusowiczów,  to update do pełnej gry, niczym się od zwykłej nie różni :)

Odnośnik do komentarza

A jaka nazwa naszego klubu? (jak juz da sie go zalozyc)

 

Ex4ct chciał zakładać EliteClub  :)

ale nie jest jeszcze utworzony, wbiłe przed chwila i dalej offline, nie zanosi sie aby dziś ruszyło, oby na weekend to śmiagało

porażka z tymi serwerami, ale wydaje sie to troche poważniejsze, bo dostawić drugi czy 5 więcej fizycznych serwerów to nie problem, problem może w software

Odnośnik do komentarza

kolejkowanie jest do online, kolo 16 wbilo mnie praktycznie od razu, teraz juz 20min siedze w menu gry i dalej jestem offline, zenada po prostu, a co dopiero w weekend jak dolaczy UK i duzo ludzi bedzie miec wolne :( :( 

 

w miedzy czasie jak dzialalo zlevelowalem nasz klub na zaszczytny drugi level se se se :D 

 

nie gram dalej puki nie dziala online, dalej uparcie twierdze, ze punkty gdy serwery sa offline nie naliczaja sie do punktow klubu, choc z drugiej strony nawet jak sie jest juz zalogowanym to nie dzialaja rankingi, wyzwania czy tworzenie wyzwan wiec kij to wie 

 

sony z evolution powinni w ramach podzieki ostro obnizyc cene season passa albo pierwsze dlc z nowymi wyzwaniami wydac za darmo

Odnośnik do komentarza

kolejkowanie jest do online, kolo 16 wbilo mnie praktycznie od razu, teraz juz 20min siedze w menu gry i dalej jestem offline, zenada po prostu, a co dopiero w weekend jak dolaczy UK i duzo ludzi bedzie miec wolne :( :(

 

w miedzy czasie jak dzialalo zlevelowalem nasz klub na zaszczytny drugi level se se se :D

 

nie gram dalej puki nie dziala online, dalej uparcie twierdze, ze punkty gdy serwery sa offline nie naliczaja sie do punktow klubu, choc z drugiej strony nawet jak sie jest juz zalogowanym to nie dzialaja rankingi, wyzwania czy tworzenie wyzwan wiec kij to wie 

 

sony z evolution powinni w ramach podzieki ostro obnizyc cene season passa albo pierwsze dlc z nowymi wyzwaniami wydac za darmo

 

Robię tak samo, dopóki online nie będzie, gram tylko drifty z single eventów.

Zgadzam się również co do darmowego dlc z wyzwaniami w ramach rekompensaty.

 

Dobra pora na trochę kultury i wypad do kina, może po 22 będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

hej obczajcie to, nie wiem czy gość troluje czy da sie to gdzieś w opcjach ustawić :)

wrzucam aby sie nie zgubiło, za dnia sie obczai

 

Ktoś potwierdzi lub zaprzeczy?

 

 

Zakupiłem gierę ale niestety dopiero jutro wieczór do konsoli siądę :-(

Kurcze, mam nadzieję, że te poslizgi saą faktycznie tak mięsiste na jakie wyglądają.

Odnośnik do komentarza

 

hej obczajcie to, nie wiem czy gość troluje czy da sie to gdzieś w opcjach ustawić :)

wrzucam aby sie nie zgubiło, za dnia sie obczai

 

 

działa, przed chwilą sie bawiłem, ale nie jest to raczej opcja gry na codzień, od taki bajer wyjechać na tor i kółka pokręcić :)

 

Zgredy dobry team, będzie co robić ;)

niech tylko te cholerne serwery ruszą

 

btw. Kompresja czasu i Rozmiar Tłumu w opcjach, ktoś wie co to robi?

bo zmieniam i nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza

20min temu wrzucili na fejsa:

 

During the next 24hrs we are running essential diagnostics to help us improve the performance of the servers. This may disrupt online play for you when you do get connected.

We are sorry we don't have more news to share right now but we will keep working hard to get you all up and running online as quickly as we can.

 

 

Kompresja czasu i Rozmiar Tłumu w opcjach, ktoś wie co to robi?

 

edit:  podłączyło mnie teraz pierwszy raz do serwera i za chwile rozłączyło, w takich warunkach nawet nie ma sensu kombinować z klubem, także Panowie jeszcze troche cierpliwości. Też już nie jezdze nic na gwiazdki, tylko Single drifty poćwicze

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...