Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie, olałem w odpowiednim momencie gwiazdki z Tour bo one nic nie dawały i skupiłem się na trofeach, pozostało mi już tylko te z online i zrobić własne malowanie samochodu (pytanie jak ??  :unknown: )

 

Co do patcha to polecam zrestartować konsolę, u mnie podziałało za pierwszym razem.  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jadących na pierwszym i drugim miejscu wyprzedza się dopiero początkiem 3 okrążenia więc trzeba tutaj trochę cierpliwości. Bentley ma słabe sterowanie, ciężko nim brać zakręty, ale wyjście z zakrętów ma już bardzo dobre + dobrze trzyma się drogi.

 

P. S. Z tym rozpychaniem się to też trzeba delikatnie. :)

Odnośnik do komentarza

 

No panowie, olałem w odpowiednim momencie gwiazdki z Tour bo one nic nie dawały i skupiłem się na trofeach, pozostało mi już tylko te z online i zrobić własne malowanie samochodu (pytanie jak ??  :unknown: )

wchodzisz w garaz w menu glownym, wybierasz fure, wzor, kolor itp

 

 

Dzięki. Trofeum wpadło. Teraz dawać mi działające wyzwania bo chcę moją  :platinum:  :i_am_so_happy:

 

this_one_mine.jpg

Odnośnik do komentarza

btw genialnie mi sie podoba oddana nierownosc terenu w tej grze - to chyba pierwszy racer w zyciu w jakim czasem mam problem utrzymac auto na z pozoru prostej drodze - jest taka jedna trasa gdzie jest teoretycznie dluga prosta, ale co pewien czas sa na niej takie wertepy, ze bardziej nadsterownymi autami trzeba sie serio pilnowac :D

 

Ostatnie eventy i prucie Venomem 330+ km/h uczą bardzo szanować te nierówności. Muszę więcej ludzi pododawać teraz ,co by ogląd na czasy mieć :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

No panowie, olałem w odpowiednim momencie gwiazdki z Tour bo one nic nie dawały i skupiłem się na trofeach, pozostało mi już tylko te z online i zrobić własne malowanie samochodu (pytanie jak ?? :unknown: )

wchodzisz w garaz w menu glownym, wybierasz fure, wzor, kolor itp

Dzięki. Trofeum wpadło. Teraz dawać mi działające wyzwania bo chcę moją :platinum::i_am_so_happy:

 

this_one_mine.jpg

Wyzwania działają mi wpadło dzisiaj trofeum za 50 rozegranych wyzwań.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj online dobrze działał, to grałem jakoś do 4 rano, tymi najszybszymi furami ciężko się jeździ online. Co ciekawe, raczej nikt specjalnie nie obijał się o innych, prędzej ktoś wpadał w poślizg, bo nietrudno o takie rzeczy, nawet na prostej drodze :D i w tedy dopiero (pipi) w gracza.Tymi najszybszymi zdecydowanie gorzej mi idzie, wolniejszymi furami radzę sobie znacznie lepiej, no ale trening trening i powinno być coraz lepiej.

 

Podobają mi się wyścigi drużynowe, jak ktoś łapie o co chodzi to tym bardziej gracze starają się nie taranować innych ze swojej drużyny.

 

Po tygodniu od premiery w końcu porządnie pograłem :D

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

No ktoś trafnie powiedział, tutaj prosta droga to często wyzwanie, te nierówności przy dużych prędkościach dają mocno w kość, w grze nie ma momentu, gdzie można trochę zluzować, bo bardzo łatwo można wpaść w poślizg, a cofania czasu nie ma ( IMO bardzo dobrze ).

Odnośnik do komentarza

Meczyk w multi ukochanym przez wszystkich Atomem :)

 

https://docs.google.com/file/d/0B3oTHcR05pssVExxaGt0LU5EUU0/edit?usp=docslist_api

 

Świetny przejazd. Kontry mistrzowskie :) nie mam jeszcze DC, czekam na wersję PS+, przed zakupem chciałem sprawdzić fizykę jazdy, bo zastanawiam się między DC a Project C.A.R.S. Także nie mogę ocenić Twojego przejazdu z poziomu gry, ale dla samego oka wyglądało zacnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Świetny przejazd. Kontry mistrzowskie :) nie mam jeszcze DC, czekam na wersję PS+, przed zakupem chciałem sprawdzić fizykę jazdy, bo zastanawiam się między DC a Project C.A.R.S. Także nie mogę ocenić Twojego przejazdu z poziomu gry, ale dla samego oka wyglądało zacnie.

 

no ale nad czym się tu zastanawiać. Jak wolisz zręcznościowy model jazdy->Driveclub

Jeśli zaś preferujesz symulatory z zaawansowaną fizyką-> pCARS.

Odnośnik do komentarza

Ja pierwszy robię koncertowo, zawalam środkowy i w trzecim odrabiam. 

Ja różnie, jak otworzyłem w czasie 21.722 to środkowy tak poszedł, że skończyłem ostatecznie 1.16.007, jak środkowy idealnie, to na końcówce lekko zawaliłem.

Najlepszy przejazd był w miarę równy. Otwarcie 22.781, środek bardzo dobrze i poprawny koniec.

 

Edit, widzę, że Leaderboady nadal nie update'ują ,  na większości w ogóle nie widnieje, a jak są to stare wyniki, o dziwo w single eventy dużo lepiej wypada pod tym względem od tourów. No i wyzwania chwilę działały...

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Świetny przejazd. Kontry mistrzowskie :) nie mam jeszcze DC, czekam na wersję PS+, przed zakupem chciałem sprawdzić fizykę jazdy, bo zastanawiam się między DC a Project C.A.R.S. Także nie mogę ocenić Twojego przejazdu z poziomu gry, ale dla samego oka wyglądało zacnie.

 

no ale nad czym się tu zastanawiać. Jak wolisz zręcznościowy model jazdy->Driveclub

Jeśli zaś preferujesz symulatory z zaawansowaną fizyką-> pCARS.

 

 

 

No widzisz ja preferuję symulator, od zawsze grałem w serię GT. Ale chciałbym się w końcu przekonać do wyścigów arcade. Dlatego przed zakupem 169 zł chciałbym ograć wersję darmową PS+ i wtedy będę wiedział, czy oprócz PC zakupię DC.

Edytowane przez Krolik85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...