Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 synchro 200k dla klubu, a wczoraj nabiłem dobrze z milion, czy te synchro dzieli jakoś na cześci czy powinno od razu całość dodać?

bo może to max po 200k dodaje jednorazowo

 

zacytuje sam siebie :teehee:   zrobiło mi teraz kolejno synchro, póki co za każdym razem gdy właczam DC jestem online

rano 200k, teraz 380k, Elite CLub lvl 17, jeszcze z 500k powinno być przy następnym synchro

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

w ogóle z rankingami mam dziwnie, bo nie pokazuje ani moich czasów, ani pozycji w ogólnym rankingu. też tak macie ? do klubowych rankingów nie zaglądałem. btw przez dwa dni natłukłem jakieś 1,5 miliona punktów. wszystko z piątkowego grania offline również się ładnie zsynchronizowało.

 

gra jest znakomita, ale totalnie zmarnowana przez sieciowy fuckup. imho fun z gry na poziomie PGR i Sega Rally Revo. uwielbiam taki arcade z wymagającym modelem jazdy. genialnie czuć samochody i różnice między nimi. jedyne nad czym ubolewam, to fakt że Alfa Romeo 4C to chyba najsłabsze auto w swojej klasie. szkoda bo to piękna bestia. poza tym zabawnie to wygląda, jak jadąc AR4C zbliżam się do Bentleya albo jakiegoś niemieckiego sedana - to są czołgi w porównaniu do tego maleństwa.

Odnośnik do komentarza

Znajdź trasę której jeszcze w TT nie jechałeś, weź jedno auto i pobij czas trzy razy pod rząd, bez restartów.

 

  1. Pierwszy lap rozgrzewkowy,
  2. drugi lap ustanawiasz rekord,
  3. trzeci lal bijesz poprzedni czas po raz pierwszy
  4. czwarty lap bijesz poprzedni czas po raz drugi
  5. piąty lap bijesz poprzedni czas po raz trzeci

Bez powtarzania bez restartów, okrążenie za okrążeniem. Mi to wpadło jak podłączony byłem do internetu i gdy pojawiły mi się czasy oraz duchy ludzi z psn, nie wiem czy biłem swoje poprzednie okrążenie czy okrążenia ludzi z sieci. Ale zrobiłem to trzy razy z rzędu. 

Odnośnik do komentarza

Mi online praktycznie nie działa, kiedyś coś tam łączyło i mogłem pojeździć, teraz podpinam się pod wydarzenie, widzę czasami lobby i podczas łączenia wywala błąd "Nie udało się dołączyć do gy.Nie udało się połączyć z innymi graczami"

Zastanawiam się nad zadzwonieniem do Sony z prośbą o zwrot pieniędzy za towar który jest niezgodny z opisem.

Odnośnik do komentarza

taki telefon napewno by nie zaszkodził, może powiedzieli by coś więcej jak wygląda sytuacja, bo na fajsie podają codziennie to samo

mnie z kolei od kilku dni łączy do serwera prawie za każdym razem jak właczam gre

sprawdzałem teraz nawet wyścig multi i śmiga, choć w lobby troche przydługo jeszcze graczy ładuje, czasami miewałem szybciej

wybrałem wyścig 50sec do rozpoczęcia

 

nie wyswietla mi sie tylko ranking klubów, a chciałem tygodniowe podsumowanie zrobić

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

ja mam 31 lvl i 85 gwiazdek w tej chwili :)

Ex4ct - wyścig o pietruszke z innymi, tor Indie na 3 okrążenia, zostawiasz ich niech jadą przodem i driftujesz, wcześniej w 5min robiłem 25k pkt

 

teraz kolejny wyścig multi i bez problemów, troche luck ostatnio mam

 

edit: o zawisza jeszcze lepszy patent

czasami rozłacza jednak z multi w lobby, w ogóle zauważyłem jak nie chce podłaczyć do serwera dobrze jest zamknąć gre i uruchomić jeszcze raz

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...