Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a mi dalej to trophy do trzech razy sztuka nie wpadło. Naprawdę nie rozumiem co mogę robić źle

Jeśli robisz próbę czasową to każde okrążenie rób z coraz lepszym czasem zaczynając od najwolniejszego okrążenia a poza tym wyloguj się z neta, pucharek zrobisz tylko off-line. Daj znać czy wpadło trofeum, bo zanjomemu wpadło :)

Odnośnik do komentarza

ussr, jak wbiles 50lvl? co robiles w singlu zeby dobic do tego levelu? :D

Jak zrobisz 225 gwiazdek masz chyba 30 poziom.

 

Tym sposobem. Jedno okrążenie, 11 przeciwników, poziom trudności Proffesional, Samochód RUF RGT 8. Tym sposobem masz 20.000 w minutę, jak spróbujesz szybsze auto jak McLaren MP4 -12C to trudniej będzie zrobić punkty za czyste wyprzedzanie i czyste sektory. I restart i restart i restart  :sick:

 

http://youtu.be/ZZcrE46W9z4?list=UUpRbANcElDh_BRy5EuF4G4A

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Gdyby ta gra nie byla early accessem bez dzialajacego przez 10 dni online to mysle ze spokojnie zbierala by oceny na poziomie FH2 jak juz grasz to gra sie swietnie i ciezko sie oderwac

Ponoć redaktorzy nie mieli problemów z online, wszystko działało, dopiero na premierę wszystko wysypało.
Odnośnik do komentarza

Moldar dlatego mowie jak by gra nie byla early accessem byla by pogoda 3x wiecej eventow i samochodow to redaktorzy pewnie by o to oczko czy pol podnosili ocene. User Score za to byl by pewnie duzo wyzszy jak by sie w ta gre grac normalnie dalo z Contentem czy juz nawet bez.

Odnośnik do komentarza

Gdyby ta gra nie byla early accessem bez dzialajacego przez 10 dni online to mysle ze spokojnie zbierala by oceny na poziomie FH2 jak juz grasz to gra sie swietnie i ciezko sie oderwac

Tez jestem tego zdania, dziś jak po 30 minutach prób podłączyło mnie do jednego wyścigu to miałem fun większy niż przez pół gry w FH2. Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

ja o zwrót hajsu nie bede walczył, ale gdybym wiedział na początku, że beda takie kwiatki pewnie bym nie kupił gry

 

próbujcie po kilka razy zamykać gre i uruchamiać jak nie chce was podłączyć, mnie teraz za trzecim razem podłączyło, Ex4ct spróbuj

jeśli komuś zadziała przeglądanie rankingu klubów napiszcie

 

kurde ale powiem wam z czasem jakoś trace chęci na ten tytuł, największą nadzieje pokładałem na ściganie sie ze znajomymi i walki klubów

a tu ani jedno ani drugie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

No niestety, gra jest genialna, ciężko znaleźć tytuł z tak genialnym modelem jasdy, walka o każdy centymetr, ale nie można w nią pograć normalnie. Najgorsze jest to, że premiera była 10 dni temu i dalej nie wiem, kiedy to ogarną. Farsa w cholerę, lepiej niech Sony szykuje coś ekstra.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Na forum GameFAQs jest sporo wątków o zwrocie kasy. Generalnie ludzie powołują się na niezgodność towaru, który otrzymali z tym co jest reklamowane i, że połowa gry jest niegrywalna. Część ludzi dostaje zwrot ale jak jak ktoś miał już dużo zdobytych trophy i chciał zwrot to bywało, że mu odmawiali.

 

Online jest bardzo rajcowny i jak to się w końcu ustabilizuje to będzie się fajnie grało. Póki co udaje mi się przejechać 1 wyścig na 5 w którym chcę wziąć udział, bo ciągle wywala na którymś etapie tworzenia wyścigu. W dodatku to dołączanie do eventów strasznie długo trwa, więc tym bardziej wkurza jak wywali podczas synchronizacji lobby czy przy wyborze samochodu. Swoja drogą to po cholerę kolejne 20 sekund na wybór samochodu, jakby każdy nie mógł tego zrobić podczas synchronizacji.

 

Może do końca roku uporają się i da się w to normalnie pograć :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dan - mam tak samo, raz uda sie lobby normalnie załadować raz nie

 

można by jeszcze spróbować samemu zebrać kilka osób i podłaczać sie do multi, jeśli ktoś chce dziś jeszcze spróbować to piszcie tu

tylko aby mieć coś do gadania bo bez voice chata to szkoda zachodu

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

 

ussr, jak wbiles 50lvl? co robiles w singlu zeby dobic do tego levelu? :D

Jak zrobisz 225 gwiazdek masz chyba 30 poziom.

Tym sposobem. Jedno okrążenie, 11 przeciwników, poziom trudności Proffesional, Samochód RUF RGT 8. Tym sposobem masz 20.000 w minutę, jak spróbujesz szybsze auto jak McLaren MP4 -12C to trudniej będzie zrobić punkty za czyste wyprzedzanie i czyste sektory. I restart i restart i restart :sick:

 

Dzięki za cynk, lotusem można tam nawet 25k średnio wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza

 

 

a mi dalej to trophy do trzech razy sztuka nie wpadło. Naprawdę nie rozumiem co mogę robić źle

Jeśli robisz próbę czasową to każde okrążenie rób z coraz lepszym czasem zaczynając od najwolniejszego okrążenia a poza tym wyloguj się z neta, pucharek zrobisz tylko off-line. Daj znać czy wpadło trofeum, bo zanjomemu wpadło :)

Jak się odlaczylem od sieci to wpadło :) 4 okrążenia wystarczyły.

Odnośnik do komentarza

Dzięki.

 

Trochę posiedziałem bo odkryłem że za te 225 gwiazdek nie ma nawet głupiego trofeum. Więc po co mam je dalej robić  :woot: Poszukałem więc w trasach która jest najkrótsza, pokombinowałem z autami, z punktami i wyszło mi że najszybciej będzie jeśli okrążenie nie zabierze 1 minuty i dostanę maksimum punktów. To dzięki temu tak szybko naj3bałem 50 level a i jeszcze Fox Hound Klub na tym skorzystał. Puściłem metodę w świat i parę osób zmodyfikowało ją pod swoje potrzeby.

 

Tylko jeszcze dodam że dzięki temu zdobyłem też trofeum. 

 

Credit Where It's Due trophy_gold.png Max out one of each Gameplay, Game Mode, Vehicle and Event Accolades.

 

 

Naknrwiałem te okrążenia by myślałem że szybko zrobię platynę i będę mógł grać on line w spokoju a wyszło jak wyszło. 

Odnośnik do komentarza

 

 synchro 200k dla klubu, a wczoraj nabiłem dobrze z milion, czy te synchro dzieli jakoś na cześci czy powinno od razu całość dodać?

bo może to max po 200k dodaje jednorazowo

 

zacytuje sam siebie :teehee:   zrobiło mi teraz kolejno synchro, póki co za każdym razem gdy właczam DC jestem online

rano 200k, teraz 380k, Elite CLub lvl 17, jeszcze z 500k powinno być przy następnym synchro

 

Gdzie Wy tyle pkt nabijacie? Mam 30lvl i coś wolno juz kapie za wygrane wyścigi… :confused:

 

Dobra już doczytałem o wyścigu z Porsche za 20.000 :P

Edytowane przez ghort
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...