Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

rzucaj no linkami, cytatami :P nie chce mi sie grzebac na gafie - a ta trasa to jakis leak czy jedno z miliona zdjec najbardziej cudacznych tras w realu, ktora swego czasu wrzucali na gafie

 

jak daja patch z deszczem, wszystko bedzie pico bello to rozwaze na powaznie kupno tego season pass

Odnośnik do komentarza

Wystarczyło dodać Challenges żeby Najlepsza gra Wyścigowa roku stała sie jeszcze lepszą Najlepsza grą wyścigowa roku.

 

Wczoraj u mi sie posiedzieć tylko przy jednym wyzwaniu ale i tak było super.

Lepiej wyglądają wyzwania klubowe ponieważ każdy kto jest w klubie może wspomagać swoja drużynę.

Odnośnik do komentarza

Szef europejskiego oddziału PlayStation – Jim Ryan – wypowiedział się na temat sytuacji DriveClub

 

„Musimy przyznać, że problemy były i jest nam naprawdę przykro z powodu każdego gracza, który ucierpiał przez te niedogodności. To nie powinno się zdarzyć. Jednak w świecie, który staje się coraz to bardziej złożony technicznie, coraz trudniej jest dostarczyć takie projekty. To nie jest wymówka, ponieważ nie powinniśmy wydać produkcji, zanim była gotowa. Popełniliśmy błąd i przepraszamy.”

 

„Czy to zmniejszyło nasze tempo? Nie. Czy to nadszarpnęło naszą reputację? Nie sądzę. Ludzie rozumieją, że błędy mogą się pojawiać tak długo jak będziesz za nie przepraszał i starał się je naprawić. To jest najważniejsze.”

 

„Kiedy wydajesz 50/60 funtów na grę masz prawo oczekiwać, że tytuł będzie działał. Jeśli my lub ktokolwiek inny w branży popełni błąd, musi się do niego przyznać i naprawić go tak szybko jak to możliwe.”

 

 

http://m.ppe.pl/news-32550-jim_ryan_przeprasza_za_problemy_z_driveclub.html

Odnośnik do komentarza

skusiłem się na drive club, bo w końcu działa znośnie. No model jazdy bardzo przyjemny, graficzka momentami potrafi zachwycić, ale na litość boską, ząbkowanie w 2014 roku na 4 serii play station to jest wstyd dla całego świata gier. Dlaczego oni zrobili konsolę budżetową. Ja chętnie bym 500 zł dopłacił, żeby już tych ząbków nie oglądać. Mam przez następne 5 lat znów patrzeć na ząbki w grach ?!

Odnośnik do komentarza
Ale ja kupiłem taką samą wersję a nawet gorszą no bez płyty i pudełka
I pomimo tego jakos nie poczułem strasznych cierpień  :)

 

 

Też kupiłem wersję cyfrową i nie rozumiem jak można zadawać takie pytania... Kupując grę nastawioną na rywalizację ze znajomymi, człowiek oczekuje, że te funkcje będą działały - online, leaderboards i wyzwania. Skoro nie działały, to po (pipi) mi ta gra? Przeszedłem Tour w kilka wieczorów i koniec, nuda. Po jakimś czasie online jako tako działał, to próbowałem wiele razy się łączyć, ale w pewnym momencie nie wytrzymałem ciągłego rozłączania. Wstałem w(pipi)iony i pojechałem po xbona z Forzą horizon 2. Denerwowało to dlatego, że oczekiwałem pełnoprawnego produktu oraz dlatego, że potencjał gry był ogromny - rewelacyjny model jazdy, w grze nastawionej na szlifowanie wyników. Wyników, których nie było sensu ustanawiać na początku...

 

Teraz powoli wstają wyzwania i zrozumiałem jaka za(pipi)ista jest to gra (mimo, że zawsze mi się podobała), jak jej potencjał się marnował.

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

 

Musisz wysłać do kogoś (np. na swoje drugie konto) 5 wyzwań. Ta osoba wtedy musi w nie zagrać i mieć wynik gorszy od Twojego, a potem czekasz aż się skończy czas wyzwania i gotowe.

 

Mam  :platinum:  :nyam2:

 

A czy osoba chcąca dostać trofeum też musi zagrać w te wyzwania? Bo wysłałem do kolegi, kolega zagrał (oczywiście miał gorszy wynik) i trofeum nie wpadło. Z tym, że ja w nie nie zagrałem, ale byłem na liście z wynikiem... I czy muszę mieć włączoną grę kiedy kończy się czas wyzwania (tak jak w tym brązowym trofeum) czy wystarczy, że grę włączę jutro i po uruchomieniu złoto wpadnie?

Odnośnik do komentarza

W chwili gdy czas wyzwania upłynie, twój czas musi być lepszy od przeciwnika. Ty musisz być zwycięzcą po zakończeniu wyzwania.

 

I kumpel musi w nie zagrać. Nie może olać bo wówczas wyzwanie nie zaliczy się do trofeum. Gracze piszą że czasami wpada po 8 challenges. Nie po 5 więc wyślij jeszcze kilka i wpadnie na 100%.

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

no ja wczoraj z easye sie bawilem to mi wpadlo bez problemu, a mu dopiero jak chyba z 10 wyzwan od niego przejechalem

 

btw mega uzalezniajace te wyzwania, mega fajnie sie rywalizuje jak jakis ziom rzuci ci wyzwanie i ty je zaakceptujesz i chcesz je pobic by potem nie bylo siary, ubolewam tylko nad faktem, ze sporo ziomkow co mam na psn i wysylaja mi te wyzwania to jakies cyborgi jesli chodzi o czasy jakie kreca

 

mega hiper podoba mi sie ten tytul ale i tak karne kutasy dla evolution, miala ta gra miec premiere teraz a nie te 2 miechy temu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...