Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1:14:644 :) miałem iść spać, ale sprawdziłem wątek i pozwoliłem sobie teź wykręcić czas.

Ja odposcilem bo myślałem ze nie bedzie ci sie chciało tego ruszać :P

Ale raczej juz nie bede miał w najbliższych dniach możliwości poprawienia tego bo święta sie zbliżają i w pracy masakra.

Odnośnik do komentarza

Jak tam z klubami, można będzie się dokleić do jakiegoś forumowego lub utworzyć nowy czy już wszystko obsadzone?

 

ex4ct, grasz na kierownicy czy pdzie?

 

na padzie gra

 

http://www.psxextreme.info/topic/108049-driveclub-kluby-i-ustawki/   tu masz, pisz do właścicieli gdzie są wolne miejsca ktoś przygarnie

 

 

jak to jest czasami, że nawet na samym początku na prostej po paru sekundach jazdy wyprzedzają mnie duchy?

ktoś wyciągnał więcej na manualnej skrzyni czy mam wolniejszego pada? bo nawet duchy ex4cta tak robią :D

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale to wyścigi na odcinku, nawet na tych z turnieju Darkosia wyprzedzały mnie duchy po paru sekundach na prostej

jedyne co przychodzi do głowy to manual i dłuższe przeciąganie biegu ?

 

no chyba, że naprawde duchy ex4cta jezdza szybciej :sleep:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

ale to wyścigi na odcinku, nawet na tych z turnieju Darkosia wyprzedzały mnie duchy po paru sekundach na prostej

jedyne co przychodzi do głowy to manual i dłuższe przeciąganie biegu ?

 

no chyba, że naprawde duchy ex4cta jezdza szybciej :sleep:

Czasem na prostej wystarczy podczas składania sie do zakrętu skręcić mocniej ze bedzie słychać pisk opon i juz jesteśmy wtedy wolniejsi od osoby która złożyła sie w zakręt bez pisku opon.

Nawet podczas ruszania ważne jest by du.pa nam zbytnio nie odleciała bo tez będziemy wolniejsi.

Odnośnik do komentarza

moze by ktos rzucal jakies tygodniowe wyzwania dla zabawy do forumka? zrobilo by sie je prywatne by nikt z zewnatrz nie dolaczal. Tylko wg mnie jakies krotsze trasy i w miare fajne auta tzn nie tej najgorsze w prowadzeniu i nie najszybsze - przy najdluzszych trasach i najtrudniejszych autach wg mnie bedzie zbyt gigantyczna roznica w czasach pomiedzy cyborgami z forumka a reszta szaraczkow

 

jakby co to moge jakies dzis lub jutro wymyslec cos w stylu tego co wczoraj wyslalem - trasa byla krotka ale szykany i nawroty powoduja ze jest skillowa, a ferrarynka sie fajnie prowadzi i jest do ogarniecia - sporo was tu piszacych mam na mojej friendliscie

Odnośnik do komentarza

jestem za propozycją Ficusia, oddzielny temat można by na to zrobić, trasa powiedzmy na 2-2.30 minut jazdy i fajne auto

 

Ex4ct - z tym piszczeniem na zakrętach już wcześniej rozkminiłem, ale nie wpadłem na wolniejsze ruszanie na samym starcie, sprawdze to

Może VW garbus albo Golf tdI? :) Zobaczymy wtedy kto jest prawdziwym "miszczem". Hahahaha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...