Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem 2h na nowych trasach, wrażenia bardzo pozytywne, fajnie zaprojektowane, śliczne widoki, mosty, tunele, kwitnące wiśnie. Pięknie to wygląda graficznie, ciągłe kręcenie głową z niedowierzaniem. Nagrałem jeden filmik, słoneczko, świetnie oddana szybkość, model jazdy, te odgłosy silnika, ogólnie DC <3 i :banderas:

 

PS. Na yt wygląda to 10 razy gorzej :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Biorę tego must hewa na weekend. Co prawda nie jest to sim, ale grafika, super fury, wyzwania i przyjemny model jazdy robią z tej gry coś co muszę mieć. Jestem fanem wyścigów, a PS4 cierpi na brak dobrych racerów. Właściwie to racerów w o ogóle. Liczę na zapowiedź GT 7 na E3.  Są jakieś fury za darmo ? Nie widzi mi się na razie kupować season passa. 

Odnośnik do komentarza

Są jakieś fury za darmo ? Nie widzi mi się na razie kupować season passa.

Tak, do ściągnięcia za free są: BMW M5 2013, Lykan Hypersport, Caterham SP/300.R, KTM X-Bow, BMW M4, Renault Twin'Run, Mercedes-AMG GT S, Mazzanti Evantra, Renault DeZir i w następną środę dojdzie Icona Vulcano.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Poprawcie jesli sie myle.

 

W liscie zmian po latce napisano ze zmieniono sposoby karania za otarcia sie o bandy itp.

 

Drive Club byl swietny, wywazony model jazdy gdzie jeden maly blad, wjechanie kolem na pobocze, przytarcie o barierki skutkowalo strata cennych sekund i praktycznie trzeba bylo grac od nowa.

Teraz przytarcie o barierki nawet nie redukuje nam predkosci, jedynie tylko tracisz sekundy aby wyjsc z poslizgu i wrocic na tor jazdy. Zachaczenie kolami o pobocze tez juz praktycznie nie ma znaczenia. Widzac grupke przeciwnikow przed soba juz nie musimy sie martwic jak ich wyprzedzic, najlepsze wyjscie tak po prostu, wjechac w nich na pelnym gazie  bo i tak nie wiele stracimy a mozemy wiele zyskac bo przedrzemy sie przez rywali. Takie sa moje odczucia, gra jest teraz o wiele latwiejsza i niestety ale zabrala mi sporo frajdy.

Odnośnik do komentarza

No tour, to tylko rozgrzewka, esencją tej gry są wyzwania. Warto przejść jednak tour cały by mieć szanse na jakieś konkretne miejsce w wyzwaniach, mi się plus skończył ale i tak na razie gram tylko tour, więc kupię jak przejdę i jeżdżę dalej z Wami. Chociaż jeśli faktycznie ułatwili jazdę to trochę słabo.

 

btw, do platyny potrzebne są trofea z płatnych dlc?

Odnośnik do komentarza

wpiepszanie do innych to przeciez od premiery obowiazuje czy to w multi czy w singlu - nie ma uszkodzen mechanicznych wiec zawsze takie akcje bardziej nam pomagaja niz szkodza

nie odczulem roznicy po patchu jesli chodzi o wyjezdzanie poza trase - dalej paskudnie to pogarsza wynik

otarcia o bande hamuja pojazd ale zdecydowanie mniej niz wczesniej,wtedy to on baardzo zwalnial

nowe AI jezdzi inaczej i nie wjezdza tak w pupe, czy jezdzi slabiej tego jeszcze nie wiem bo za malo gralem

Odnośnik do komentarza

Niestey, ale kufir ma rację - patch zmienił system kar za kolizje znacząco, co potwierdził mój znajomy z pracy.

Na jednym z for francuskich gość wrzucił nawet filmik z Japonii, na którym od początku do końca trasy ani na moment nie wciska hamulca i kończy 2. (wyścig vs 11 AI, poziom legendarny).

Nie wiem czy będzie to miało znaczący wpływ na wyzwania lub turniej, ale nie wygląda to fajnie :/ Już przed patchem w pierwszej rundzie turnieju oparcie się o barierkę dawało lepszy czas końcowy...

 

Zresztą zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=HmDXDKiCXnI

Odnośnik do komentarza

Nasza Rywalizacja Forumkowa daje rade. Właczyłem online, Putre , Mclaren , 21 sekund przewagi nad drugim :D

 

Pierwsza jazda(jedna proba) na tej nowej japonskiej trasie tej na N , z serpentynami , Mclaren - Pierwsze miejsce na świecie.

 

 

Raczej nie jestesmy w stanie liderowac na kazdej trasie , ale tam gdzie forumek i samochody jestem pewien ze jestesmy w czołowkach

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

co do odbic to jak community bedzie hejtowac to pewnie zmienia to w patchach - zreszta jak dotad kazda zmiana byla raczej uklonem w strone truegamingowcow, a nie januszy - jeden z pierwszych patchy wydluzyl drogi hamowania, jeszcze inny bardziej restrykcyjnie wprowadzil kary za scinanie zakretow itp, moze nie przywroca do stanu pierwotnego ale szansa by auto dalej zwalnialo po kontakcie z banda wg mnie jest

 

trasa z serpentynami goty - jest absolutnie genialna ale juz reszta japonii mi jakos srednio sie podoba

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...