Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie caly czas gram kampanie singlowa, ale z ciekawosci wlaczylem sobie jakis tor w Japonii. Padlo na Lake Shoji o godz. 19:00 z losowa pogoda i dynamiczna wilgotnoscia. Na poczatku zachod slonca przy lekkiej mzawce by po chwili nadszedl wieczor z mocnymi opadami. Jechalem w KTM X-Bow R wiec mialem kask i mocno ograniczona widocznosc, ale to co widzialem  :banderas: . To najlepiej zainwestowane pieniadze w tym roku. Nie przejmuje sie tym, ze nie bede mogl gry odsprzedac? PO CO? Do tego Season Pass kupiony chocby dla samych samochodow. Troche szkoda, ze w nim nie dojda zadne dodatkowe trasy poza tymi darmowymi. 

 

Square - w pelni sie zgadzam z Ficusiem - mam bardzo podobne wrazenia. Szczegolnie Grid sie nasuwa przy driftowaniu.

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, mieszanka obu tych tytułów jest nadto widoczna. Jadę sobie Mini, kamera ze środka - patrze na lewą dłoń kierowcy, zmiana biegu, dwójka i TRZYMA łapę nadal po czym trójka i dopiero leci ręka na kierę. Miooodzio. No i jak hamujesz to typ giba się w odpowiednim kierunku. A taki bajer to był tylko w PGR 2.  :obama:

Edytowane przez KoBik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z jaka kamera jezdzicie? Ja 95% czasu na kamerze ze srodka. W kazdej scigalce uwielbiam jak najwieksza wczuwe z oczu kierowcy. Podobaly mi sie motywy w Shiftach gdzie widok byl wrecz z kasku kierowcy, tle ze tam za bardzo pojechali po bandzie i zawody byly jak sekwencje wyscigow w filmach akcji. Brakowalo tylko wybuchow rodem z filmow Michaela Baya ;)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Kurde. Nie wiem co mam napisać. Jestem weteranem racer'ów. Mam ograne wszystkie Forzy, PGRy, Gran Turismo, F1. Preferuje raczej "symulacje" aniżeli arcade, ale skusiłem się na Driveclub. Z jednej strony dlatego, że można było go wyrwać za świetną cenę, oraz przekonały mnie opinie z forumka. Nie żałuję. W modelu jazdy jest więcej z sima, aniżeli z durnego arcade. Czuć ciężar samochodu, a bestie z napędem na tył aż ciężko okiełznać. Powoli przymierzam się do przerzucenia się na manual, ale kilka rzeczy mnie odstrasza. Mianowicie chodzi mi o SI, które jest debilne. Wpieprzają się w dupę, taranują i ogólnie jest niezły mayhem. Tak poza tym to gierka jest GOTY. Jeździ się przyjemnie, dźwięk miażdży torbę, a grafika dodatkowo rozsmarowuje ją po posadzce. Mam za sobą gdzieś połowę World Tour i żałuję, że ciągle jest ładna pogoda. Nie wiem czemu nie dodali deszczu/śniegu do trybu "kariery". Trochę szkoda. Co nie zmienia faktu, że polecam ten tytuł każdemu fanowi wyścigówek. Nie mogę się doczekać C.A.R.S i zapowiedzi GT 7, ale Driveclub godnie wypełni mi oczekiwanie przynajmniej na pierwszy szpil. Widok z kokpitu jest genialny i staram się z niego jeździć. Miazga. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...