Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moja rada na Venoma , zreszta to moja rada na wszsytkie trasy. Nie jedz "poslizgiem" lepiej zwolnic i nie stracic przyczepnosci w zakrecie niz wjechac szybko i potem probowac utrzymac sie na torze. Czasami wolniej znaczy szybciej

 

Tylko jak zwolnić skoro ten duch z 1 czasem nie jedzie, tylko lata... Czego bym nie robił to i tak jedzie tak, że wącham spaliny i udało mi się zejść maksymalnie do 1.17 z setnymi... masakra jakaś a jak widzę na yt jak koleś robi nieco ponad 1:14 to po prostu nie dowierzam. Jeździłem już wieloma autami ale Venoma prowadzi się fatalnie.

Odnośnik do komentarza

Hej, od niedawna gram w Drivecluba i nie rozumiem pewnej rzeczy - dlaczego pula samochodów w multiplayerze (np. klasa wyczynowa) 

jest znacznie mniejsza od tego co mam odblokowane w garażu? Mam już 20lvl, sporo odblokowanych aut, którymi ani razu nie miałem 
okazji jeździć w multi bo gra ogranicza wybór do 10 aut z danej klasy. Trochę to dziwne moim zdaniem. 
Odnośnik do komentarza

 

Hej, od niedawna gram w Drivecluba i nie rozumiem pewnej rzeczy - dlaczego pula samochodów w multiplayerze (np. klasa wyczynowa) 

jest znacznie mniejsza od tego co mam odblokowane w garażu? Mam już 20lvl, sporo odblokowanych aut, którymi ani razu nie miałem 
okazji jeździć w multi bo gra ogranicza wybór do 10 aut z danej klasy. Trochę to dziwne moim zdaniem. 

 

To jest jedna z wielu głupot trybu multiplayer, na czele z narzuconymi eventami.

Odnośnik do komentarza

 

sluchaj kolegow wyzej. wszystkich aut w tej grze idzie sie nauczyc. ja tez tego nie ogarnialem ale teraz juz nie mam wiekszych problemow, ale poswiecam tej grze duzo czasu. zapodaj nazwe eventu, bo az jestem ciekawy i sobie przejade :)

Probowales? :>

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

tak i nie tylko ja :D Welna wykrecil bodajze 1:13,8XX, ja mam narazie 1:15,4XX wiec da sie tylko trzeba zwalniac a nie zapieprac na zlamanie karku bo i tak sie da, ale w ten sposob duzo czasu sie najczesciej traci. unikaj poslizgu opon i dymu a dasz rade.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...