Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki panowie. Wlasnie jeden z tych trudniejszych pucharkow, o ktorych myslalem "czysta jazda" wpadl przed chwila :) przegladam teraz reszte do zdobycia i cos czuje, ze ciezko bede mial z pobiciem wszystkich 3 prob czasowych w 1 wyscigu.

 

Jesli chodzi o platyne to wlicza sie w to tylko DriveClub czy pozostale DriveClub Tour, Ignition, photo-finish itd tez trzeba na 100% odkryc? :) Pytam bo jeszcze nie do konca ogarniam PS4 i te pucharki.

Odnośnik do komentarza

Pucharki z DLC nie są wymagane do platyny. Jeśli chodzi o ten pucharek za pokonanie 3 wyznaczonych czasów, to łatwizna. Odpal próbę czasową (ale nie na trasie P2P :P) i w jednej sesji pokonaj 3 czasy, które Ci pokaże konsola (okrążeń możesz robić ile chcesz). Jak będziesz jechał wolniej, to powinieneś dostać łatwiejsze czasy do pobicia.

 

Ja robiłem to trofeum gdy serwery jeszcze nie działały i musiałem pokonać swoje czasy :teehee:

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

co wiecej ta nowa kampania startline jest dostepna dla wszystkich, nie jest dluga bo ma objetosc kazdej z dlc ale jest swietnie zbudowana - wreszcie ludzie, ktorzy nie maja season pass moga w kampanii poscigac sie na trasach z patchy z zmienna pogoda (a nie tylko single event lub wyzwania), dobor aut tez fajny

 

kazdemu kto dopiero zaczyna przygode z ta gra koniecznie radze zaczac od tej kampanii bo poczatek podstawowej jest po prostu slaby

Mądry ruch z ich strony, teraz tylko czekać na edycje PS+, niech wrzucą właśnie ten nowy tour, a później wersja z wszystkimi DLC na płycie. Na pewno poszłoby w ładnej ilości, bo gra w takiej formie jak jest teraz, broni się bez problemu.

 

PS. Mam ogromną nadzieję, że Evolution dostanie szansę, na zrobienie DC2.

Odnośnik do komentarza

PS. Mam ogromną nadzieję, że Evolution dostanie szansę, na zrobienie DC2.

Tradycyjnego DC2 raczej nie będzie. Po tych nieszczęsnych zwolnieniach Sony mówiło, że Evo się skupi na "Driveclub as a service" - tak mówią o grach F2P.

 

Ja to widzę tak - cała podstawka (lub większość) będzie darmowa dla wszystkich żeby jak najwięcej osób grało, a oni będą robić płatne dodatki (auta + toury, kolejny Season Pass) i dorzucać darmowe trasy w nowych krajach.

To chyba najlepsze wyjście przy sytuacji gdy na drugą część pewnie nie ma co liczyć.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

wlasnie nie do konca wiem jak interpretowac slowa sony o evo - czy im chodzilo, ze na tu i teraz evo ma sie skupic na dc i by wreszcie wydac go w plusie, czy powiedzili to jako plan dlugoterminowy co do przyszlosci tej firmy

 

w lipcu konczy sie season pass - jestem ciekaw co dalej

 

edit - mnie strasznie boli jak juz ktos wspominal, ze na ps blogu tej gry w ogole nie reklamuja, a przeciez ona z brzydkiego kaczatka stala sie labedziem, no chyba, ze sony uwaza, ze lepiej nic o tym tytule nie mowic by sie nie narazac na hejty oczekujacych wersji dla plusowcow

Odnośnik do komentarza

Pucharki z DLC nie są wymagane do platyny. Jeśli chodzi o ten pucharek za pokonanie 3 wyznaczonych czasów, to łatwizna. Odpal próbę czasową (ale nie na trasie P2P :P) i w jednej sesji pokonaj 3 czasy, które Ci pokaże konsola (okrążeń możesz robić ile chcesz). Jak będziesz jechał wolniej, to powinieneś dostać łatwiejsze czasy do pobicia.

 

Ja robiłem to trofeum gdy serwery jeszcze nie działały i musiałem pokonać swoje czasy :teehee:

Tzn ta proba czasowa musi byc z "pojedynczego wyscigu" a nie z touru? Bo wlasnie 2 razy przed chwila udalo mi sie pobic wszystkie 3 czasy na jednym okrazeniu w tourze srednio-zaawansowanym i nic nie wpadlo...

Odnośnik do komentarza

Tak. Akurat teraz jest konserwacja list rankingów, więc powinno wpaść jak poprawisz swój czas 3 razy - ten, który pokaże w prawym rogu ekranu.

 

BTW. W tym filmiku z kwietniowego update w 40 sek. widać Dodge Challengera. Więc już znamy jedno z aut, które wpadnie w następnej paczce DLC ;)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Mnie nowa Corvette i Viper nie zachwycily. Ale Ferrari Enzo i F50 to prawdziwa frajda. Wiec te muscle car nie daja przyjemnosci I mogli by to olac. Skoro wczwsniej nie bylo zadnego auta od Lamborghini az nagle pojawia sie caly pack to ta akcja byla w firmie zaplanowana. Ejjj chlopaki skoro mamy licencje na Lambo to zrobmy z tego platne DLC. Nie podobaja mi się tego typu zagrywki. Ale rozumiem ze przedluza to zainteresowanie gra. :)

Odnośnik do komentarza

Tak. Akurat teraz jest konserwacja list rankingów, więc powinno wpaść jak poprawisz swój czas 3 razy - ten, który pokaże w prawym rogu ekranu.

 

BTW. W tym filmiku z kwietniowego update w 40 sek. widać Dodge Challengera. Więc już znamy jedno z aut, które wpadnie w następnej paczce DLC ;)

Nic nie weszlo. Moze ja cos zle robie...

 

Odpalilem pojedyncze zawody, wzialem probe czasowa, wybralem kanade i tor. Przejechalem okrazenie na 1:17 i pozniej jeszcze 4 czy 5 razy to samo okrazenie i w z kazdym nastepnym lepszy czas byl. Nic nie wpadlo... O to chodzilo czy ja zupelnie cos innego robie? :)

Odnośnik do komentarza

Mnie nowa Corvette i Viper nie zachwycily. Ale Ferrari Enzo i F50 to prawdziwa frajda. Wiec te muscle car nie daja przyjemnosci I mogli by to olac. Skoro wczwsniej nie bylo zadnego auta od Lamborghini az nagle pojawia sie caly pack to ta akcja byla w firmie zaplanowana. Ejjj chlopaki skoro mamy licencje na Lambo to zrobmy z tego platne DLC. Nie podobaja mi się tego typu zagrywki. Ale rozumiem ze przedluza to zainteresowanie gra. :)

 

Cała szopka z tworzeniem tej gry pochonęła pewnie mase kasy więc musza jakoś odbić te straty.

Odnośnik do komentarza

Odpalilem pojedyncze zawody, wzialem probe czasowa, wybralem kanade i tor. Przejechalem okrazenie na 1:17 i pozniej jeszcze 4 czy 5 razy to samo okrazenie i w z kazdym nastepnym lepszy czas byl. Nic nie wpadlo... O to chodzilo czy ja zupelnie cos innego robie? :)

Dobrze robisz a wpaść nie chce właśnie przez tą konserwację :D Jeśli chcesz go zdobyć za pokonanie własnego czasu, to odłącz konsolę od internetu. Wtedy powtórz to co wcześniej czyli np:

 

1 okrążenie - 1:20

2 okrążenie - 1:15

3 okrążenie - 1:10

4 okrążenie - 1:05

 

Przed chwilą sprawdziłem na innym koncie i przy odłączonym necie wpadło (jak byłem wpisany do PSN to nie chciało).

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki stary! Inny trofik za ukonczenie touru srednio-zaawansowany wpadlo normalnie przy podlaczonym necie a to ni ch.. :/ no nic, teraz musze odpekac do 23 w pracy i sprobowac przy odlaczonym necie :) chyba, ze juz beda dzialaly rankingi itp do tej godziny. Pozdro !

 

Ps. Ile jest trofikow do wbicia zeby platyne ogarnac? Naliczylem 24 czy 25... Wle nie wiem czy tylko z DC normalnego liczyc czy ktores jeszcze z tej listy

Odnośnik do komentarza

 

Odpalilem pojedyncze zawody, wzialem probe czasowa, wybralem kanade i tor. Przejechalem okrazenie na 1:17 i pozniej jeszcze 4 czy 5 razy to samo okrazenie i w z kazdym nastepnym lepszy czas byl. Nic nie wpadlo... O to chodzilo czy ja zupelnie cos innego robie? :)

Dobrze robisz a wpaść nie chce właśnie przez tą konserwację :D Jeśli chcesz go zdobyć za pokonanie własnego czasu, to odłącz konsolę od internetu. Wtedy powtórz to co wcześniej czyli np:

 

1 okrążenie - 1:20

2 okrążenie - 1:15

3 okrążenie - 1:10

4 okrążenie - 1:05

 

Przed chwilą sprawdziłem na innym koncie i przy odłączonym necie wpadło (jak byłem wpisany do PSN to nie chciało).

Faktycznie. Odlaczylem konsole od neta, walnalem 4 okrazenia i od razu wpadlo :) Podziekowal :)

 

Po dwóch torach i jezdzie Pagani Huayra bylem bliski rotrzaskania i wyrzucenia resztek nowego pada przez okno :/ no ja (pipi)e, jak to sie prowadzi...

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Kazdego autka da sie nauczyc. To jest fajne ze one zachowuja sie zupelnie inaczej. 

 

Dokładnie tak, mało tego każde auto inaczej się prowadzi inaczej zachowuje na zakrętach i co najważniesze każde auto i każdy silnik ma inne momenty obrotowe.

Gdy gramy z widokiem z kokpitu + manualna skrzynia biegów jest niesamowita frajda!!!

 

 

Bardzo podoba mi się to, że autorzy zamiast myśleć o drugiej części gry próbuja rozwijać właśnie wydaną grę.

Polityka zupełnie inna od wielkich gigantów jak np EA Twórców Battlefilda. Wydają zabugowanę grę, wydają dodatki DLC i konta PREMIUM, po czym porzucają ciągle zabugowaę gre i wydają nowe części tym samym ludzie którzy nie chcą znowu inwestować w nowy nie wiele różniący się od poprzedniego i podobnie zabugowany program zostają w produktem wadliwym.

 

Brawo dla twórców Drive Club. Oby rozwijali tę grę w nieskończoność, silnik graficzny jest na tyle dobry że graficznie gra będzie spokojnie w czołówce przez kilka lat.

A ja i setki innych graczy nię będą zobligowani do kupowania nowej gry, nowych aut nowych dodatków tylko będą mimeli możliwość rozwijania gry którą już posiadają. Czysta poezja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...