Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie chodzilo mi o nowy kraj, w typowo miejskie trasy nie wierze - silnik i assety raczej przygotowano pod plenery, hmmm takie polanki z wiatrakami w holandii czy wybrzeza i skarpy lazurowego wybrzeza bym przytulil chetnie

 

oby wsparcie wg evo nie oznaczalo raz na ruski rok darmowego samochodu i dalszego rzucania swoim wyzwan w menu i planuja cos kontretnego

 

nowy season pass tez bym kupil ale zdecydowanie musi byc nowy kraj i wieksza ilosc konkretnych samochodow zwlaszcza japonskich,

Odnośnik do komentarza

Miejskie trasy raczej mi nie pasuja ale jakies serpentynki wzdluz wybrzeza jakies fajne letnie na egzotycznej wyspie jakas holandia z wiatrakami, pustynne kkimaty nevady, jakas roznorodnosc co do bugatti tez bym sie nie obrazil. Mam poprstu dosyc tyc wszystkich super i hyper aut lubie sobie posmigac jakims golfem albo honda civic ;)

 

Kiedys hardcore player dzis juz casual

Odnośnik do komentarza

Spencer , wez prosze skasuj ta stopke bo mnie h.. jasny strzela. No offence

Why mam ja kasowac kiedy takie zycie kiedys czlowiek napierdzielal we wszystko lacznie z klopsikami i hana montana siedzial i probowal wyciskac maxa z gier a teraz kupilem miecha temu ps4 i nie mam kiedy odpaloc konsoli. Mam wieska 3 ale nie odpalam bo boje ze mnie wciagnie tak ze zarwe nocke i do roboty niw pojde :)

 

Kiedys hardcore player dzis juz casual

Odnośnik do komentarza

Ja podczas testowania nowych słuchawek załączyłem również i DC.

Na dzień dobry wpadły po załączeniu gry dwa brązy, srebro i złoto. Jak to się modnie i głupio mawia obecnie content mnie zaskoczył. Nowe wyzwania, w które sobie pograłem dwa dni (miło, że za darmo).
Wkręciłem się znowu w grę i z miejsca, gdy doładowałem sobie konto, zaraz po zakupie Dżejsona i Predatora, rzuciłem się tu by kupić parę pakietów.

Rzecz jasna dalej uważam, że rakiem jest fakt, iż twórcy życzą sobie 240zł na dzień dobry za nieukończony, niedopracowany produkt, następnie jakieś dej łan pacze i przez miesiące naprawianie, usprawnianie tego, czy tamtego, jak i płatne dodatki. Jasne, ktoś może napisać "nie chcesz, nie kupują", posiadanie wyboru to miła opcja, ale jakoś gra na premierę nie kosztuje 160zł.

A taki pakiet kilku raptem samochodów, to 1/4 cena właściwej DC obecnie.


 

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Dla plusowiczów tak ale ile kosztowała dla tych co nie mieli wykupionego to nie pamiętam. Serwery i tak nie działały i nie można było grać on line, platyna była też nie możliwa bo wyzwania nie działały więc produkt był wadliwy.

 

eXcT pamiętam że reklamował grę, i kasę jemu zwrócili. A potem i tak jeszcze turniej wygrał  :rofl:  Dziś dopiero gra warta jest każdych pieniędzy plus do tego Season Pass. Uważam że gdyby nie darmowa wersja dla plusowiczów która wreszcie pojawiła się na psn to z powodzeniem można by wydać te grę w wersji Ultimate, ze wszystkimi DLC na płycie. - KUPIŁBYM  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Tylko jak kupiłem grę i season pass i wszystko mam na dysku to po co mi płyta?

 

Kto to kupi skoro nawet wersja darmowa jest już na serwerach. Co prawda okrojona ale jednak. I tyle czasu po premierze. Tak się właśnie zastanawiam. Może i wydadzą taką wersje ale nie sprzeda się ona jak ciepły chleb. 

Odnośnik do komentarza

Ja za grę dałem 90 PLN (pod koniec stycznia w PSS) i zawartość podstawki była jak najbardziej zadowalająca za taką kwotę. Sam system wyzwań potrafi wciągnąć na dziesiątki godzin.

Łykam SP jak ogłoszą jakie mają dalsze plany z DC. Ostatni dodatek w SP już wyszedł czy dopiero będzie?

Odnośnik do komentarza

Ostatni zestaw aut z season passa:

 

 

Ferrarri LaFerrarri FXX K

Nissan GT-R Nismo

McLaren P1 GTR

Renault Megane R.S 275

Ferrarri FXX Evoluzione

 

Jak dla mnie najsłabsza paczka :/ Auta bardzo podobne do tych już dostępnych. Pewnie przez to, że lipcowe DLC było nadprogramowe (pierwsze dali za darmo).

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...