Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem dziś w multi i gracze albo lagują albo cały ten kod sieciowy jest z(pipi)any. 

Dziś grałem przeciwko randomom jeden był przede mną na długość samochodu a mimo tego obróciło go jakbym go uderzył. I jak tu grać skoro nawet nie wiemy czy kogoś taranujemy, wczoraj ze znajomym miałem też taką sytuację a mój net jest bez zarzutu i kolegi tak samo, więc gdzie leży wina.

Odnośnik do komentarza

Ranking są kompletnie skopane czy są już jakieś glitche? Na tej trasie w Kanadzie co Ussr wkleił stronę wcześniej rekordzista ma czas 2:31 i jechał Mini Cooperem. W rankingach dla zadań z driftem też są jakieś cuda - na pierwszym odcinku do driftowania rekordziści zdobywają kilkadziesiąt tysięcy punktów.

Edytowane przez DaN3000
Odnośnik do komentarza

osoba na drugim miejscu Yaewinn jest z forumka, właściciel

Fox Hound Team

1. Kris Blake (Yaevinn)

 

jaki miałeś tam czas?

 

zaraz wyjdzie, że najlepsi kierowcy w grze pochodzą stąd :P

 

Wygląda na jakiś błąd, nie sądzę, żebym coś dobrego wykręcił :).

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Odpowiedz na reklamację :)

 

"Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta PlayStation.

Zdajemy sobie sprawę z problemów z uzyskaniem dostępu do części zawartości Drvieclub dla subskrybentów PlayStation Plus.
Pracujemy nad jak najszybszym ich rozwiązaniem.
Dziękujemy za cierpliwość.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań czy problemów proszę o ponowny kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta."

 

A tymczasem foto z dziś rana 

 

B071QYrCIAAJo_F.jpg

Odnośnik do komentarza

mam na jednej trasie "wyzwania na zakrętach" (ta jazda po niebieskich strzałkach na punkty) do nabicia 3300pkt, jade idealnie po tych strzałkach i max wychodzi mi 3000pkt,  co robie zle?

to trzeba przejechać szybko po nich?  próbowałem idealnie po nich przejezdzac za(pipi)iście wolno i idealnie dodając cały czas lekko gazu, i cały czas za mało pkt

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

mam na jednej trasie "wyzwania na zakrętach" (ta jazda po niebieskich strzałkach na punkty) do nabicia 3300pkt, jade idealnie po tych strzałkach i max wychodzi mi 3000pkt,  co robie zle?

to trzeba przejechać szybko po nich?  próbowałem idealnie po nich przejezdzac za(pipi)iście wolno i idealnie dodając cały czas lekko gazu, i cały czas za mało pkt

 

Prędkość chyba nie ma znaczenia upewnij się że pokonujesz cały odcinek po wyznaczonej linii. W niektórych wyzwaniach ciężko się zorientować z której strony trasy dokładnie zaczyna się wyzwanie przez co traci się cenne punkty za przejechanie pierwszych metrów zakrętu.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że szybkość ma znaczenie bo co to by było za wyzwanie gdzie jadę na końcu i powoli jadę po linii.

 

1. Punkty szybciej lecą jak niebieskie strzałka jest centralnie na środku twojej bryki, im bardziej strzałka ucieka na lewo lub prawo tym mniej punktów

2. Szybkość im szybciej tym więcej punktów (tam mi się wydaje)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odpowiedz na reklamację :)

 

"Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta PlayStation.

Zdajemy sobie sprawę z problemów z uzyskaniem dostępu do części zawartości Drvieclub dla subskrybentów PlayStation Plus.

Pracujemy nad jak najszybszym ich rozwiązaniem.

Dziękujemy za cierpliwość.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań czy problemów proszę o ponowny kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta."

 

A tymczasem foto z dziś rana 

 

B071QYrCIAAJo_F.jpg

No... 

 

To moja odpowiedź

 

98243030716919579181.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...