Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Face-off również się już pojawiają na trasach ?

 

Tak ale czasami z błędami, np. masz pokonać zakręt na 1.000.000 puntów drifft, albo z prędkością 3000 km/h.

 

Kiedyś się zmuszę to tych gwiazdek jak gra już będzie w 100% wypakowana tymi obiecanymi DLC, z pewnością dojdą nowe eventy, trasy, samochody to i może jakieś nowe wyścigi z komputerem będą na te gwiazdki

Odnośnik do komentarza

@ussr

Dzięki za info. Ja również odstawiłem robienie gwiazdek na w pełni funkcjonalną grę. Te 190 gwiazdek, które zrobiłem dotychczas, na razie mi wystarczy i trochę nie chce mi się robić więcej bez dodatkowego wyzwania w postaci face-offów i czasów znajomych w rankingach.

 

Właśnie zacząłem grać- są już czasy znajomych. Dziś był też jakiś nowy patch. I fachowo się singla przechodzi, bo porównuję czasy niczym autolog w NFS. Nota bene ta gra bardzo mi przypomina serię Shift, model jazdy niemal identyczny (i te drifty). Grafika kopie tyłek.

Platyna chyba łatwa? Tam widzę jedno trofeum, które zdobyło tylko 0,1% graczy, o co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza

 

 

Platyna chyba łatwa? Tam widzę jedno trofeum, które zdobyło tylko 0,1% graczy, o co w tym chodzi?

 

 

Łatwa, to trofeum zdobyło tylko 0,1 graczy ponieważ w tej chwili jest zablokowane. Opiera się na wysłaniu Challenge do drugiego gracza, a challenge są zablokowane. Było odblokowane dla ludzi testujących grę, udało im się wysłać challenge i nawet wygrać. Kilka osób na świecie ma już nawet platyne. Też bym miał gdyby były odblokowane. 

Odnośnik do komentarza

dziś pobrało mi patcha 165mb do DC, odpaliłem teraz multi, jeden wyścig i drop, dalej kierwa to samo

ja pierdyle kiedy oni to ogarną, wyzwania dalej nie działają

 

tryb foto mode i repy miał być 1msc po premierze, mijają 3 tygodnie

pogoda nie wiadomo kiedy bo muszą ogarnąć multi

 

jak mogli to tak zyeeebać!! ?? przecież to długo byłby najlepszy racer na PS4 i wszystkie inne platformy, systematyczne dodawanie tras i aut i gra żyje spokojnie rok!

 

jezdze gwiazdki bo jeszcze mam

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

pisalem od poczatku problemow ze to sie moze na prawde epicko skonczyc - rustuncky wiele razy wrecz wprost pisal ze nie wiedza czemu to nie dziala, nawet go zdjeci z twitera - pewnie to samo sony mu zakazalo sie wypowiadac.

 

daj boze o te patche z pogoda, replayami, photo mode itp - po mojemu to je mogliby przyspieszyc bo do nich nie potrzeba online w grze, a ciut by to oslodzilo oczekiwanie graczy. online dalej jest w pupsku, pal licho ps plus edition ale nie zapominajcie, ze dalej nie dziala tryb wyzwan, a to jest na moje oko chyba nawet wieksza polowa online tej gry - tam dopiero bedzie zapytan i zadan dla kodu gry jak kazdy zacznie sobie wysylac wyniki do pobicia na randomywych odcinkach tras

Odnośnik do komentarza

i to dostajac dodatkowy rok na dokonczenie...

 

Nie wierze w to że gra była gotowa rok temu na premierę PS4. Gotowe mogło być intro ale nie gra. To mogła być ściema mająca przyciągnąć graczy do kupna konsoli po czym prace nad grą ruszyły pełną parą. No i tak to się skończyło, zawsze kiedy gra ma datę premiery coś na pewno pójdzie nie tak. Czas na testy jest minimalizowany, ludzie pracują pod zegar, przegapiają pewne rzeczy, bo i tak będzie można to połatać patchami. Tak to właśnie jest. Powoli zaczynam wątpić w kupowanie gier na premierę. Coraz więcej gier ma takie problemy, zwłaszcza te oferujące granie on line. Nawet The Last of US też miało problemy z match making i łączeniem się do serwerów. GTA 5 miało swoje problemy, teraz DC. Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ta gra jest naprawdę świetna i ma OGROMNY potencjał. Model jazdy jest zarąbisty (jak tylko w miarę nauczymy się grać). Grafika wypala gałki i mimo, że trzeba skupić się na trasie i nie oglądać zbytnio widoków, to kątem oka widzimy te piękne detale w tle...

Tytuł stworzony przede wszystkim pod multi i zdobywanie tych gwiazdek w singlu to tylko przygotowanie do prawdziwej jazdy. Niestety w tym momencie serce gry jest w pełni niesprawne i nie dziwię się HIVowi i jego ocenie w nowym PE.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...