Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś przypadek, że bateria mu się sama rozładowywała ? Pad wyłączony, naładowany do pełna, po kilkunastu godzinach gdy chcę zagrać bateria jest pusta.

A sprawdzales opcje Oszczedzania energii dot. automatycznego wylaczania pada ?

 

W piątek dostałem powiadomienie o wysylce Pada do mnie. Potwierdzenie odbioru pada otrzymałem 8.10, a wyslania 10.10 - blyskawica !

 

 

Edytowane przez gnom
Odnośnik do komentarza

Ja reklamowałem ostatnio drugiego pada (od zestawu - kolor czarny) ze względu na wycierające się gumki. Wcześniej w reklamacji był pad dodatkowy (kolor niebieski) na to samo.

 

W skrócie:

 

Niebieski - "Przykro mi ale nie możemy go naprawić. W zamian proponujemy czarny nowy"

 

Czarny - "Przykro mi nie możemy go wymienić na nowy, wartość naprawy jest zbyt niska niż koszt nowego. Naprawiamy"

 

Wygląda na to, że w zależności od koloru jest podejmowana decyzji o reklamacji., Nie wiem czy komuś w serwisie brakowało w domu pada niebieskiego ale dziwne zachowanie ze strony serwisu SONY.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zwracam honor - wczoraj odebrałem pada i jednak dali nowy, pomimo informacji wcześniejszej o naprawie :) Może zmienili decyzję po mojej odpowiedzi na ich maila, ale i tak jest ok. Mam nadzieję że wszystkim uda się tak sprawę rozwiązać. Na pewno warto reklamować nawet jeśli można sobie z tym poradzić samemu bo na przyszłość może uniknie się takich wpadek ze strony producentów sprzętu ;-)

Odnośnik do komentarza

Witam mam takie pytanie. Dziś rano podczas grania w FIFA 15 pad mi się rozłączył 3x . po czym już nie można go włączyć . Pad dziwnie się nagrzewa . Po rozkręceniu okazało się że jest problem z baterią . Gdy jest ona podłączona to ta zielona płytka nagrzewa się . Co zrobić z takim problemem ? Czy przyjmą mi to na gwarancję ? Dodatkowo dodam że gumki też mi się powoli zdzierają . Bardzo proszę o odpowiedź . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...