Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Na dwóch białych padzikach pojawiły mi się niedawno drobne 'niedoskonałości', które sukcesywnie się pogłębiają. Te pady faktycznie wołają o pomstę do nieba. W jednym silniczki od shocków pracują nieprawidłowo w skutek czego pad wibruje w dość dziwny sposób. Myślałem, że w tych białych padach nie będzie już problemów, a tu lipa. Nie chce mi się już bawić w serwisy, bo ponownie będę musiał pewnie czekać miesiąc na pada :/

Odnośnik do komentarza

doszedłem do wniosku, że najlepszą i najtańszą metoda problemu rozładowywania pada bedzie kupienie 5m kabla, ktoś używa może takiej długości?

nie jest za długi nie ma problemu?

 

3m byłby za krótki, siedze 2-2.5m od konsoli i byłby tylko na styk

 

bo baterii chyba nic sie nie stanie, gdy ładujemy podczas gry?

mało kiedy zdarzy mi sie, że pad chce papu podczas grania, ale jednak czasami pojawia sie taka sytuacja

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Fanek, jak nie z rewi.zjami to z padem wymyślasz jakieś herezje. Możesz grać i ładować pada, nic się nie stanie. Po to masz kabel w zestawie, by go ładować jak padnie bateria podczas gry. To samo było przy PS3. ładujesz kiedy chcesz, czy to podczas użytku czy podczas nieużywania. Po prostu ładowanie podczas grania będzie wolniejsze, co oczywiste.

 

Nie przyszło mi nawet do głowy, że mogą być tacy, co pada ładują tylko jak go nie używają :D

Kompletny bezsens i przymus posiadania dwóch padów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

DS4 to największe (pipi)ostwo pod słońcem. Pierwszy pad od 17 lat który nie wytrzymał roku... Przepraszam wytrzymał prawie rok Ale tylko półtorej miesiąca grania w Guilty Geara pad od ps2 przeżył wszystko pad od ps3 przeżył tysiące walk w Tekkeny Calibura Virtua Fightera Persone SF4 BlazBlue pewnie jakieś 50 tysięcy walk w wszystkie te gry i do teraz dziala wysmienicie. DS4 nie wytrzymał 2500 walk w Guilty Geara xD. Jest jeszcze na gwarancji więc pewnie przejdę małe piekiełko z serwisem Sony nie mogę się doczekać

Odnośnik do komentarza

Bez sticka do bijatyk lepiej nie podchodzic jesli ma sie PS4, ten pad nie zostal stworzony do takich wyczerpujacych sesji, mojemu znajomemu od gry w Diablo 3 trigger sie zlamal, TRIGGER, pad mial jakies 3 miesiace chyba.

 

Jesli chodzi o gwarancje to troche sie poprawili chyba, zmienili bodajze firme ktora im to naprawia, co prawda znajomy czekal miesiac na pada, ale nie bylo zgrzytow ani problemow z komunikacja jak to na poczatku mialo miejsce.

Odnośnik do komentarza

Mam do was pytanie jak wy trzymacie tego pad od ps4, jaki uchwyt ? Gram dużo w coda i mnie strzela szlak od tego pada, już próbowałem rożnych ułożeń dłoni i po jakimś czasie bolą mnie dłonie, albo źle się ustawiają kciuki na analogiach, albo (pipi)..owy jest chwyt na trigery itd.. Wcześnie grałem na padzie od 360, leżał mi w dłoniach idealnie, mam też pada od xbox ona do pc i także leży idealnie w dłoniach, biorę i gram, nie myślę o padzie. A ten od ps4 tragedia dłonie bolą po chwili, nie tylko ja tak mam podobne odczucia ma moja dziewczyna.
Są jakieś zamienniki, albo lepiej można jakoś podłączyć pada od xbox ona, bo to by było idealne ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...