Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Dual-Shock-1,2,3 dla europy powinie być odrobinę większy niż oryginalny. Dla moich dłoni był zdecydowanie za mały i przez tyle lat męczyłem się z nimi niemiłosiernie. Tylko Analog Controller z psONE ten pierwszy, zanim jeszcze pojawił się u nas DS był idealny. Był większy od DS i leżał idealnie. 

 

A jak tylko wziąłem w dłonie DS_4 - CUDO!!!  :banana:  :woot: wielkość idealna, rozłożenie przycisków także, niesamowite triggery i wklęsłe analogi. Minusem jest bateria ale z tym można sobie bez problemu poradzić. 

 

To ten w środku.

 

 

2383690-pads012.jpg

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, ja przełożyłem baterie z DS3 i pad działa zdecydowanie dłużej niż na oryginalnej. A parametry ma też mniejsze, widać bateria baterii nie równa. 

Ty nadal te bajki opowiadasz? Ja też tak zrobiłem i bateria trzymała mi o połowę krócej, czyli tak jak powinna skoro ma o połowę mniejszą pojemność.

Ja na oryginalnej gram po dwa wieczory z podłączonymi słuchawkami i na noc drugiego wieczora podłączam do konsoli (lub do laptopa) i się ładuje. Nie mam problemu z pojemnością baterii, ani z jej za szybkim rozładowywaniem. Od pierwszego komunikatu o rozładowanej baterii potrafię jeszcze przez godzinę grać (a na tej pseudo 2000mAh padał pad po minucie od pojawienia się komunikatu).

Odnośnik do komentarza

Wymienili komuś pada po tym jak guma się zużyła? Jeśli chodzi o te gumki na analogach to totalne (pipi). Chropowata powierzchnia jest na początku fajna, a potem zaczyna się to wszystko odrywać aż w końcu przekształca się w powierzchnie, z której palce się ześlizgują a nie trzymają. Potem zaczyna wszystko pękać. Tak samo bardzo łatwo zdrapuje się ten tekst na odwrocie pada. Wystarczy jedna ryska, a potem wsio leci jak domino.

 

Zamówiłem se nakładki, bo szlak mnie trafia kiedy czuje tą pękniętą gumę pod palcem... Już nie wspominając o tym, że kciuk się ześlizguje.

 

Mam 2 pady - Jeden używany często, drugi praktycznie w ogóle i jest ogromna różnica.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Dual-Shock-1,2,3 dla europy powinie być odrobinę większy niż oryginalny. Dla moich dłoni był zdecydowanie za mały i przez tyle lat męczyłem się z nimi niemiłosiernie. Tylko Analog Controller z psONE ten pierwszy, zanim jeszcze pojawił się u nas DS był idealny. Był większy od DS i leżał idealnie. 

 

A jak tylko wziąłem w dłonie DS_4 - CUDO!!!  :banana:  :woot: wielkość idealna, rozłożenie przycisków także, niesamowite triggery i wklęsłe analogi. Minusem jest bateria ale z tym można sobie bez problemu poradzić. 

 

To ten w środku.

 

 

2383690-pads012.jpg

 

 

W 100% się z Tobą zgadzam, Mam wielkie dłonie i przez wiele lat męczyłem się z DS2 i DS3. Na PS3 kupiłem przejściówkę i gram na padzie od Xbox360. DS4 to duża poprawa. Porządne uchwyty robią różnicę. W DS3 nie podobało mi się jeszcze to że przyciski są blisko analoga. Gdy naciskało się np; "kwadrat" to kciuk miał kontakt z analogiem. No ale cóż, Japończycy nie pomyśleli o "dużych użytkownikach" ich konsol.

Odnośnik do komentarza

a ktore nakladki dobre bo widze na allegro i takie za 2zl i takie za 50zl?

podbijam pytanie - jakie nakladki polecacie? poimo tego ze analogi niby sa twarlsze to jednak chce kupic nakladki - te glowki analogow sa dla mnie zbyt male i gra mi sie na nich gorzej niz na starym dual shock, pomimo tego ze sama ergonomia i ksztalt pada jest lepszy

Odnośnik do komentarza

Ficuś było już 100 razy, ale napiszę jeszcze raz żebyś nie musiał czytać kilku stron wcześniej leniu śmierdzący :P

Otóż nakładki firmy HAMA to jest to, czego DS4 brakuje żeby stać się padem kompletnym. Gram na nich już kilka miesięcy, nie wiem jak innym ale mnie się nic nie ściera, a nawet jakby, to się je wymieni i po problemie. Poza tym powiększają gałki- załóż niskie wklęsłe. Spróbuj znaleźć na allegro. Kolega mi mówił że widział też w Saturnie.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam - miałem wcześniej takie dziadowskie z Allegro i niezbyt przyjemnie się ich używało. Teraz zakupiłem za 29,- 8 sztuk o różnej fakturze i o różnych wymiarach i komfort grania naprawdę jest duży. Mimo, że mam 4B to wolałem się zabezpieczyć, a przy okazji polepszyłem sobie. Polecam - zakupić można w MM czy Saturnie właśnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...