Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja konsole kupilem z dwoma padami w pierwszym padzie zaczely piszczec spusty po jakims mies. odalem do serwisu i poparu dniach odebralem nowego. Teraz w drugim po 2 mies. pękla guma na lewym analogu odalem do serwisu i czekam na nowego. Wspulczuje tym co maja tylko jednego ale majac dwa pady to mnie wala te usterki moge tak je wymieniac co miesiac, nowy pad to nowy pad :)

Odnośnik do komentarza

Witam jest możliwość oddania samego pada na gwarancję czy trzeba cały komplet konsola, kable itp ? popękała guma na lewej gałce czy gwarancja obejmuje takie uszkodzenie? ktoś może na ten temat coś napisać i czy jest możliwość wysyłki prosto na gwarancje/wymiane czy trzeba robić to przez sklep w którym była zakupiona konsola ? (pad z kompletu)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Serwis Pram w Warszawie to jakaś pomyłka jak Oni mogą byc autoryzowanym serwisem skoro nie posiadają częsci a w moim wypadku nowych padów na stanie? Mają wymienić mi starego pada na nowego ale nie potrafią stwierdzić kiedy owe pady otrzymają. Kpina to jedyne słowo, którym można określic ten serwis.

Mialem podobna sytuacje. Wyslalem pada z zepsutym triggerem i czekalem ponad 2 tygodnie na wymiane na nowy.

Odnośnik do komentarza

14 dni maja na odpowiedź na roszczenie,

czyli mogą ci napisac, że musisz poczekac miesiąc bo czekają na części.

 

Jak to z tymi padami jest? Byly poprawiane, czy każdy się z(pipi)ie? Da się jakoś zweryfikować, co jest co?To jakaś parodia jest.

Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie, że ludziom psuje sie cały czas pierwsza partia i początki 4A z 2014

te z 4B są napewno poprawione, u mnie po paru tygodniach zaczął skrzypieć lewy triger, ale po ograniu TLOU przestał

trzeba go było rozegrać, niedawno zaczął prawy, ale po NFS Rivals przestał :)

 

kilka osób pisało, że miało podobnie i po rozegraniu przestały

pytałem też kilku osób z 4B tutaj na forum i nikt nie ma póki co problemów z padem ( z tego co mi wiadomo)

jak u mnie zacznie dziać sie coś złego napewno napisze

 

gdzieś na forum są zdjęcia porównawcze gumy z 4A i 4B

Odnośnik do komentarza

Moje oba DS4 są premierowe z 29.11.2013 i daleko im do zdarcia a używam obu. Jak się jeden rozładuje to odstawiam do naładowania i biorę drugi i tak na zmianę. Raz jeden raz drugi. I obu daleko to choćby wizualnych otarć na gumach. Nic nie skrzypi i nie trzeszczy.

 

Na prawdę nie wiem jak trzeba grać żeby te gumy zdzierać.  :yucky:

Odnośnik do komentarza

Moje oba DS4 są premierowe z 29.11.2013 i daleko im do zdarcia a używam obu. Jak się jeden rozładuje to odstawiam do naładowania i biorę drugi i tak na zmianę. Raz jeden raz drugi. I obu daleko to choćby wizualnych otarć na gumach. Nic nie skrzypi i nie trzeszczy.

 

Na prawdę nie wiem jak trzeba grać żeby te gumy zdzierać.  :yucky:

No to akurat trafiles dobrą partie u mnie problem wystąpił z prawym analogiem, który samoczynnie zmieniał pozycje w grze. Żadne otarcia na gumkach nie wystąpiły - wersja z bundla z Killzonem i ACIV.

Odnośnik do komentarza

To nie o to chodzi jak się gra tylko wypuścili spartolone wersje padów. sam ledwo co ograłem, a już było widać, że lewa gałka jest przetarta bardziej od prawej. I gdybym miał dłużej tego pada to byłby problem. Cięcie kosztów Sony widać jak na dłoni. Jakoś z padami od M$ nigdy miałem problemu, w trakcie i po premierze.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

 Naprawde albo Pram zatrudnia ludzi niekompetentnych albo przysłowiowych bezmózgów po telefonie wczoraj twierdzili, że pady na wymiane dojechały od producenta dziś, że mają dojechać w tym tygodniu po mojej informacji, że dojechały wczoraj i prośbie o dokładne sprawdzenie okazało się, że mają jednak stanie! Podobno jutro mają wysłać mi nowego pada i stąd moje pytanie czy mogę w przypadku nie otrzymania pada moge ządać jego zwrotu z jakąs adnotacją, że na nowy ma mi wymienić sklep w którym kupowałem owego pada wraz z konsolą i dwiema grami i czy owy sklep będzie wymieniał cały zestaw czy tylko pada?

 

EDIT: Wszystkie osoby które miały problem z serwisem PRAM proszę o kontakt na adres dmc1984@wp.pl gdyż będe składał do oddziału Sony Polska skarge zbiorową. Proszę wpisać swoje dane imię i nazwisko, opis awarii sprzętu i czas oczekiwania na naprawe oraz to jak Was zwodzono w tym beznadziejnym a podobno autoryzowanym serwisie. Pozdrawiam

Edytowane przez zawiszakapy
Odnośnik do komentarza

Więc tak, kupiłem tą baterię 2000 mAh z tej aukcji i jak na razie chyba działa dłużej, ale nie 2x dłużej tak jakby na to wskazywała pojemność: https://www.dropbox.com/s/6vvpesxqsomjnod/20140702_170458.jpg

 

 

możesz napisać ile trzyma Ci teraz bateria?

nie było żadnych problemów od wymiany?

wsio ok?

Odnośnik do komentarza

Mam dwa kontrolery. Jeden od premiery drugi od maja. Gumki w obu ok....ale w obu przypadkach mam problem z r2. W pierwszym tym starszym widzę ze na bf4 przycisk działa na pol mocy, tj jak prowadzę pojazd jeżdzę na polowe prędkości, a gdy jestem snajperski muszę mocno nacisnąć r2 by strzelić. Podobnie zaczyna sie dziać na nowym padzie który ewidentnie jest nowszym modelem choćby po kolorze touchpady to widac.. Co moze byc powodem? Czy da sie to jakoś naprawić, czy ktos juz miał z tymroblem ?

Odnośnik do komentarza

Znalazłem fajną instrukcję do wymiany baterii DS4: https://www.ifixit.com/Guide/DualShock+4+Battery+Replacement/22074

 

Nie wiem czy było ale wrzucam.

 

Oprócz tego porady do wydłużenia czasu działania baterii prosto z PS community: http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-General/GUIDE-Improve-Your-Dualshock-4-s-Battery-Life/td-p/43519980 (buy second controller... xD)

I miejsce gdzie można kupić tanio baterię z darmową dostawą (sklep z Hong Kongu): http://www.dx.com/p/diy-replacement-2000mah-li-ion-battery-for-ps4-wireless-control-pad-black-grey-295516#tabProInfo

 

Moze komuś coś się przyda. :)

 

Ja będę zamawiał bateryjkę właśnie z tego sklepu. Zobaczymy jak będzie.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Po pół roku użytkowania stwierdzam to samo. Bateria niby pojemniejsza a niestety trzyma krócej. Poza tym moment rozładowania od pierwszego komunikatu to kilka minut. IMO lepsza byłaby ta przystawka Nyko.

Niestety u mnie R2 też działa kiepsko. Objaw doskonale widać przy strzelaniu ogniem pojedynczym w BF4. Poza tym skrzypią cholery...

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Ja tam póki co nie miałem żadnych problemów z DS4 (odpukać), ale ta bateria to jest jakaś kpina i tego chyba już nic nie zmieni. Nyko to też jakieś rozwiązanie, ale po pierwsze o wiele za drogo, a po drugie pad pewnie przez to jest mniej wygodny i cięższy. Nie podoba mi się to. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...