Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam problem z gumkami na padzie. Moje już popękały i stwierdzilem ze kupie nowe (polecam te speedlinka) tylko ze na jednym padzie nalozylem na te stare i jest git a na drugim jednej gumki juz nie bylo bo znajomy rozwalil do konca i na nie juz nie da sie tych nakladek na lozyc na sztywno. poleci mi ktos jakies gumki ktore moge nalozyc na galki bez starych gumek?

 

Kup cały grzybek do PS4, mają lepszej jakości gumę niż oryginalne. Jest taka trochę twardsza. Jeden grzybek na allegro to 4 zł. Albo za 25 możesz aluminiowy kupić i nie będą się zdzierać, ale za to będą twardsze. Wiem jak się w Drivecluba zdziera te gumki więc lepiej kupić cały grzybek niż nakładki. 

Odnośnik do komentarza

 

Ja mam problem z gumkami na padzie. Moje już popękały i stwierdzilem ze kupie nowe (polecam te speedlinka) tylko ze na jednym padzie nalozylem na te stare i jest git a na drugim jednej gumki juz nie bylo bo znajomy rozwalil do konca i na nie juz nie da sie tych nakladek na lozyc na sztywno. poleci mi ktos jakies gumki ktore moge nalozyc na galki bez starych gumek?

 

Kup cały grzybek do PS4, mają lepszej jakości gumę niż oryginalne. Jest taka trochę twardsza. Jeden grzybek na allegro to 4 zł. Albo za 25 możesz aluminiowy kupić i nie będą się zdzierać, ale za to będą twardsze. Wiem jak się w Drivecluba zdziera te gumki więc lepiej kupić cały grzybek niż nakładki. 

 

thx Dude!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hej. Powiedzcie jak wygląda reklamowanie pada z uszkodzynym L3. Problem opiszę na przykładzie Detiny. Aby biec trzymasz kierunek + wciskasz L3. Niestety to L3 tak jak by nie trzymało swojej funkcji i po sekundzie przestaje działać. Problem jest dośc wku..wiający. Miał ktoś taki przypadek i oddał na gwarancję ?

Edytowane przez Frredy
Odnośnik do komentarza

Skrzypią wam tiggery L2/R2 przy wciskaniu? Czasem po prostu tak ocierają jak drzwi od starej szafy, a DS4 ma dopiero 2 miesiące.

W guglach znajduję sporo wpisów o "squeeky triggers". Ponoć można je posmarować grafitem z ołówka, ale oprócz ubrudzenia przycisków niczego nie naprawiłem.

Ewentualnie WD40 patyczkiem do czyszczenia uszu, no ale kurde - smarowanie pada? Co to, łańcuch od roweru? http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-Peripherals-Support/Dualshock-4-Squeaky-Trigger-Fix/td-p/43952992

Niedługo trzeba będzie olej w konsoli wymieniać.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

@asasellos - to jak najbardziej normalne, niestety DS4 to nie jest jakość DS1. Sony brutalnie kroi koszty produkcji gdzie tylko to możliwe.

 

Co do zacinających triggerów - ja wygładziłam bardzo cienkim pilnikiem niechlujnie wykończony fabryczny odlew prowadnic i nasmarowałam smarem teflonowym przeznaczonym do łańcucha rowerowego, jeden raz wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Wiemy, ze baterie w DS4, sa dość krótko żywotne(1000 mAh), dlatego na rynek weszły 2000 mAh. 

Postanowiłem kupić i sprawdzić. 

 

P.S

Ktoś pamięta ile miały te do DS3 ?

 

http://allegro.pl/bateria-2000-mah-do-kontrolera-ps4-dualshock-4-i5615433995.html#img5

tą kupiłeś?

masz już? :)

 

 

tak, tylko z uk, tydz. i będzie :)  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam mały problem, ostatnio co jakiś czas pad postanowił coś poświrować.

Gram np w The last of us i prawą gałką obracając kamere jest taki jakby lag, przesunę gałkę w prawo i kamera przesunie się gdzieś za ~2 sekundy, albo gdy wciskam L2 nie zawsze przechodzi w tryb celowania albo jak przejdzie to też po lekkim 2-3 sekundowym lagu. Problem ten nie występuje przez cały czas, trwa to możę z kilkanaście sekund i przechodzi.
Nigdy czegoś takiego nie miałem, na wszelki wypadek zresetowałem pada guzikiem z tyłu.

To jakieś oznaki śmierci pada czy coś z konsolą ? :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...