Skocz do zawartości

Injustice: Gods among us


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam tematu o Injustice i nie ma - moze ktorys z modow zmieni nazwe na oryginalna bo Injustice: Gods among us brzmi jakos lepiej.

 

Nie obserwowalem za bardzo tej gry i nie czekalem na nia az tak do wczoraj, po zagraniu w demo okazalo sie, ze jest na co czekac. Demo wyrwalo mnie z kapci, okazuje sie, ze ekipa Neatherrealm ma jeszcze wiele pomyslow - przeszedlem je trzy razy, po razie kazda z dostepnych trzech postaci (Batman, Wonder Woman, Lex Luthor)

 

W grze tak jak w Mortalu sa ataki specjalne, cos na wzor X-ray, ale jakie ataki - trzeba to zobaczyc !
Sama gra na filmikach moze nie robi takiego wrazenia, ale wszystko zmienia sie po tym jak sami ja odpalimy i zagramy, niedawno pojawilo sie demo, wiec jesli ktos jeszcze nie gral to na prawde warto je sprawdzic.

Graficznie prezentuje sie bardzo ladnie - miejscowki Batmana do zludzenia przypominaja ulice znane z Arkham City.

Po bardzo rozbudowanym Mortal Kombat w Injustice spodziewam sie rownie dobrego trybu Story Mode, challenge i odblokowywania dodatkow - cos w rodzaju krypty z Mortala.

 

Gra ukaze sie juz 19 kwietnia, juz zapowiedziano DLC i wlasnie zastanawiam sie czy nie lepiej zaczekac na Complete Edition bo w przypadku Mortal kombat kupilem wlasnie taka edycje i pewnie Injustice tez ukaze sie w takim wydaniu.

Pod koniec obecnej generacji dostaniemy kolejna mega gre i to nie zadna kontynuacje !

 

EDIT:
Zapowiedziane juz DLC:

■Red Son Pack: This pack comes with a costume for Superman, Wonder Woman and Solomon Grundy from the Red Son comics plus 20 Challenges based on the Red Son storyline. Get this by Pre-Ordering the game from GameStop.
■Arkham City Pack: This pack comes with a costume for Catwoman, Batman and The Joker from the Batman: Arkham City Video Game, It is unknown if it will have Bonus Challenges. Get this by Pre-Ordering the game from Wal-Mart.
■The "New 52" Costume Pack: This pack comes with a costume for Superman, Batman and Wonder Woman from the "New 52" Comic Series. Get this by Buying the Collector's Edition.
■Blackest Night Pack: This pack will include alternate skins from the coveted Blackest Night comic book story. The pack also includes a zombie mode, where every character is turned into the undead. Get this by pre-ordering the game at Amazon.de or Best Buy.
■"Arrow" Costume: Play as Green Arrow from the "Arrow" TV Show! Get this by being one of the first 5000 to vote for any Super Battle.
■"Season Pass": The Season Pass will be available when the game is released and will have Flashpoint Costumes of Wonder Woman, Deathstroke, and Aquaman. It will also come with 4 DLC characters that are currently unknown.
■The "New 52" Green Lantern Costume: Play as Green Lantern from The "New 52" Comic Series. Get this by beating one Bonus Battle in the IOS Version.
■The "New 52" Flash Costume: Play as Flash from The "New 52" Comic Series. It is unknown how you get this costume as of now.

 

Do Mortal Kombat tez bylo kilka platnych dodatkow i takie, ktore dostawalo sie po kupieniu gry w odpowiednim sklepie (np. GameStop), pewnie po okolo roku od premiery ukaze sie wersja Complete Edition zawierajaca wszystkie dodatki, wiec moze zaczekam wlasnie na taka bo i tak nie sciagam platnych dodatkow.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jak kogoś kręci ten kwadratowy system walki to okej, have fun. Dla mnie to MK w ciuszkach postaci z "juniwersum" DC.

 

Wygląda to tak jakby Pani Elżbieta z pobliskiego skansenu sprzedała Neatherrealm licencję na swoje drewniane figurki. Modele postaci to po prostu farsa. Na plus jedynie kozacka interakcja z mapami, fajnie to wygląda. Nie trzeba wspominać, że zerżnięte z DOA, bo fajne ;).

 

Jaram się komiksami DC odkąd odkryłem alfabet, ale nie zapłacę za tą grę ani złotówki. 

Edytowane przez Machel
Odnośnik do komentarza

Mi podobaja sie modele postaci, sa szczegolowe i dobrze sie ruszaja, ale to moze dlatego, ze nie jestem jakims wielkim fanem uniwersum i nie przywiazuje uwagi do odwzorowania postaci wzgledem komiksow.

 

Spoko, tylko w przypadku Injustice nie chodzi o realne odwzorowanie szkicowanych pierwowzorów. Bohaterowie komiksów DC mają tak wiele wcieleń, ilu rysowników. Nie ma więc sensu szukać jednego, właściwego wizerunku danej postaci i umieszczać go w grze. Zresztą połowa wymienionych przez Ciebie DLC to paczki ciuchów, że niby dla każdego coś miłego. Wiadomo. 

 

Podsumowując, IMHO modele są po prostu brzydkie, animacja woła o pomstę do nieba. Wonder Woman wygląda jak She Hulk z konkurencyjnego Marvela ;P. Bary ma większe od Robert Burneiki, Gacek to definicja very funny retardation, a o Luthorze nie warto nawet wspominać. Być może pozostałe postaci podniosą poprzeczkę, ale szczerze w to wątpię. 

 

Może to i kwestia gustu, ale patrząc na pracę jaką wykonał Capcom przy MvC3/UMvC3 czy SF4, to bohaterowie Injustice wyglądają wręcz prymitywnie. 

 
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Injustice to cos innego niz Mortal bo ma zupelnie inne postacie, ktore posiadaja inne umiejetnosci, do tego dochodza ataki specjalne i interaktywne levele. Rozni sie system blokowania i ciosow - tutaj 3 przyciskowe, a w Mortalu cztero, nawet rundy wygladaja nieco inaczej bo nie ma jako takiego podzialu na dwie rundy, tylko na dwa paski energii.

 

Street Fightery tez mozna okreslac jako "to samo" bo sa przeciez do siebie podobne, a tutaj mamy co prawda wspolnego tworce obydwu gier i jakies tam podobienstwo zawsze jest, ale jest jednak tez troche roznic.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

Za Dziennikiem Ustaw z 1999r, Nr 90, pozycja 999 w związku z Ustawą o języku polskim mam (pipi) prawo a nawet i obowiązek używania polskich nazw w mowie i pismie i nikt nie jest w stanie mi zabronić korzystania z tej możliwosci.



Jak oficjalnie - spokojnie, uzywaj sobie ile chcesz. ;)
Spolszczenie dziwnie brzmi, ale to juz inna sprawa, ale nie narzekam bo to przynajmniej nie "Szklana Pulapka".


Na PPE czytalem, ze ma byc jakis turniej - tyle, ze poki co ukazalo sie jedynie demo, wiec nie bardzo widze sens robienia takiego turnieju. Cele promocyjne i tyle bo jesli ktos mial opanowac jakas postac to ewentualnie jedna z trzech dostepnych w wersji demonstracyjnej, chyba, ze ktos ogra pelna wersje na piracie bo podobno taki juz jest na X360 (komenty na PPE).
Odnośnik do komentarza

 

Kwestia gustu, jako milosnik komiksow DC masz zapewne inne podejscie do wygladu postaci.

Grales czy oceniasz po filmikach ?

 

Ograłem demo oczywiście i liczyłem na coś więcej aniżeli kod ostatniego MK z nowymi skinami ;).

A możesz napisać czego się spodziewałeś?

Wydaję mi się, że od początku wiadome było, że Injustice będzie prawie takie samo jak ostatni MK tylko w innym uniwersum.

 

BTW Te animacje wywalania na inną arenę po pewnym czasie staną się nudne, a także upierdliwe. Może to i nieźle wygląda ale po pewnym czasie będziemy się po prostu wkurzać. Coś za coś.

Odnośnik do komentarza

Z zapowiedzi sie napalalem, ale po ograniu dema mam mieszane uczucia. Postacie sa o wiele bardziej drewniane niz w MK, ciosy, mimo ze fajnie animowane, nie sprawiaja takiej frajdy, bo gre zbytnio ugrzeczniono (wiem, ze takie wymogi licencji, ale fakt jest faktem). Miejscowki ciesza oko, interakcja jest fajnym patentem, ale tez obawiam sie czy sie nie znudzi po x razach. Brak podzialu na klasyczne rundy? Dziwny zabieg. No i ciosow jest troche malo (przynajmniej dla tych postaci z dema), mozna obawiac sie o balans starcia takiej Wonder Woman z np. Green Lanternem. Wiem ze to tylko demo, ale gra nie sprawia takiej frajdy jak nadal jary MK. Zaluje ze tworcy nie wzieli sie dwa razy mocniej i zamiast Injustice dlubali nad MK2. Bo wydaje mi sie ze od sprzedazy Injustice duzo zalezy kiedy zobaczymy kolejna gre ze smoczej serii.

Odnośnik do komentarza

Miałem szansę pograć w demo i szczerze się zawiodłem. Liczyłem na MK w szacie DC. Zdecydowałem się na Batmana, który po filmikach w sieci był w moim odczuciu najbliższy Scorpionowi, którym w Mortalu gram - niestety pomyliłem się. Sama gra jest mocno bezpłciowa i daleko jej do rozgrywki z Mortal Kombat. System walki nie jest mi obcy, wręcz bardzo bliski, dlatego tym bardziej zdziwiłem się, że gra się tak sztywno. Pozycja mocno nijaka, przynajmniej dla mnie. Pokładałem w niej chyba zbyt duże nadzieje - szkoda.

Odnośnik do komentarza

Może demo nie pokazuje całego potencjału jaki posiada gra? Wiele razy widziałem słabe demka gier, które później bardzo pozytywnie mnie zaskakiwały. Czuję, że mimo wszystko będzie to gra 8/10.
Kolejna sprawa, jeśli ktoś oczekiwał gry na poziomie ostatniego MK, to raczej to jego wina (zby dużych oczekiwań), a nie samej gry :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...