Jump to content

Donkey Kong Country Returns 3D


Recommended Posts

Guest ragus

Moja ulubiona platformówka 2d, jeżeli chodzi o mijającą już generację. Zazdroszczę wszystkim, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać. Uwierzcie - warto.

 

Sam pewnie kupię żeby sobie odświeżyć.

Link to comment
 • 1 month later...

Idzie, czekam, gdzieś tam w myślach ją już kolejkuję (raczej bliżej niż dalej, bo jeszcze trochę mam rzeczy na kompie do zaliczenia no i magisterka). Boję  się tylko legendarnego poziomu trudności, czyli że rozwalę 3DS o ścianę.

Link to comment

Ja jestem już w 5 świecie. W grę gram od piątku. Nie wiem jak tam wersja na Wii( gram na original mode z Wii) , ale to co najbardziej mi się podoba, to wzrastający z Levelu na level poziom trudności. To nie jest samograj, jakim był NSMB 2, ale nie miałem jeszcze żadnego problemu żeby tylko przejść etap. Schody pojawiają się, kiedy trzeba zebrać wszystkie litery KONG i puzzle świata. Może po prostu jeszcze nie dotarłem do tych hardkorowych poziomów, opisywanych przez kolegów z tematu wersji na Wii. Jednak ostatnim ogranym przez ze mnie etapie jestem wręcz zachwycony i jeśli poziom faktycznie będzie wzrastał tak równomiernie jak do tej pory, to końcówkę będzie trzeba przechodzić z wielką koncentracją. Dla mnie osobiście najlepsza gra na 3DS-a i jedna z lepszych platformówek w jakie grałem.

Link to comment
Guest ragus

Tylko tyle, że nie zaczynasz od checkpointa na planszy. Ale z balonami nie powinieneś mieć problemów, bo od dziadka można kupić dodatkowe.

Link to comment
 • 2 months later...
 • 10 months later...
 • 2 months later...
 • 4 months later...
 • 3 years later...
 • 2 months later...
W dniu 7.12.2018 o 17:08, Ukukuki napisał:

Bardzo fajnie się w to gra o wiele lepiej niż na Wii. Nawet nie czuć ,że to chodzi w 30 klatkach. Nintendo miało jaja wypuszczając taki pixelart 3D w tamtych latach. PSP chyba miało podobną grafikę. Tak czy siak po godzinie zabawy morda się cieszy, świetny platformer. 

 

Jesli już Ci podoba to nie chciej co dzieje się dalej. Design leveli jest cudowny. Niedawno skończyłem 3 raz <3.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.