Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dr Dziwago 8/10. Marvel spotyka Incepcję. Na pewno nie osiągnęło poziomu Iron Mana, Avenersów i Winter Soldiera, a już na pewno nie GotG. Dogoniło powiedzmy hmmm..... Ant-mana. A więc jest bardzo dobrze a i warto iść do Imaxa. Jak ktoś lubi pseudofilozoficzne, paranaukowe, mistyczne motywy to może podbić ocenę o jedno oczko. Są dwie scenki po napisach jakby co.

Odnośnik do komentarza

Heh, wczoraj po seansie wszyscy siedzą na miejscach i czekają na scenki, po pierwszej są te konkretne napisy końcowe i dziewczyna z obsługi kina krzyknęła, że potem nic nie ma, parę osób poszło, ale widzę, że większość siedzi, to myślę, że wstyd w grupie będzie mniejszy i też zostaję. Gdy się zaczęło, to usłyszałem jak ta dziewczyna krzyknęła "jest scena" i wychodząc z kina personelu już nie widziałem.

 

A film bardzo mi się podobał ze względu na klimaty okultystyczne i to, że pomijając ze cztery sceny, nie daje oznak powiązania z uniwersum, w sensie, że może być traktowany osobno. Dobór aktora do głównej roli wyśmienity, zabawy w kalejdoskop ze światem też dają radę, sztorm kolorków sugeruje lepsze wrażenia przy zastosowaniu dodatkowych substancji. Osobiście stawiam na równi ze Strażnikami, kwestia mych preferencji(fantasy=scifi/space opera>superheroes), aż mam ochotę na bluraya w steelbooku.

 

Czyli polecam.

Odnośnik do komentarza

Też byłem i właśnie z kina wróciłem. Nie wiem czemu może to wina bycia pod wpływem ale strasznie mnie śmieszyło jak na mówili coś do Mordo.

 

Sam film ok. Fajnie że dali dużo humorystycznych momentów i nie potraktowali wszystkiego zbyt poważnie. Dla mnie troszkę za bardzo odjechany ale miło spędziłem czas w kinie. 7/10

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja wczoraj pierwszy raz oglądałem Ant-man'a na Ejcz Bi Ło i muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak dobrego filmu. Dużo humoru, akcje jak na człowieka mrówkę bardzo na propsie. Po seansie pierwsze co zrobiłem, to sprawdziłem na necie kiedy sequel :)

 

Najlepszy był ten jego meksykański kumpel XD

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Doktor strange

 

po reklamach nie spodziewałem się że w ogole na to pojdę, ale ze była okazja to poszliśmy.

Dla mnie to jeden  z lepszych filmów z dotychczasowej 14tki, naprawde dobrze się to oglądało, a ostatnia scena to... wystarczy ze napisze ze dołaczył do Sarumana i Dearth Vadera w byciu  cwaniakiem xD

 

bardzo fajne,  obiektywnie 6/10,  w odniesieniu do uniwersum 8/10.

Odnośnik do komentarza

Rok 2016 a ludzie nadal myślą, że są w stanie być "obiektywni" w wyrażaniu swoich opinii. :whistling:

 

Żeby nie odbiegać od tematu: z nadchodzących filmów Marvela chyba najbardziej jestem ciekaw nowego Thora, za którego odpowiada jeden z ciekawszych komediowych reżyserów, Taika Waititi. Wprawdzie gość nie pisać scenariusza, ale i tak chcę zobaczyć, co taki charakterystyczny twórca może wnieść do filmu sterowanego przez wielkie korpo.

Odnośnik do komentarza

Rok 2016 a ludzie nadal myślą, że są w stanie być "obiektywni" w wyrażaniu swoich opinii. :whistling:

 

Żeby nie odbiegać od tematu: z nadchodzących filmów Marvela chyba najbardziej jestem ciekaw nowego Thora, za którego odpowiada jeden z ciekawszych komediowych reżyserów, Taika Waititi. Wprawdzie gość nie pisać scenariusza, ale i tak chcę zobaczyć, co taki charakterystyczny twórca może wnieść do filmu sterowanego przez wielkie korpo.

Oby nie to samo co Josh Trank

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...