Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

no na currencie nie ma już co oczekiwać kokosów, dali kilka nowych animacji, wróci holdup, do tego 1 nowy rodzaj podania z zewnętrznej, 1 nowy rodzaj strzału, update składów i koszulek, kilka poprawek w trybach...standard, gameplay mają już pewniak także byliby dziwni gdyby coś ruszali, jest dobrze jak jest (szkoda że Messi nadal będzie zerem, może na ngen będzie inaczej)

 

ale ngena też jestem bardzo ciekaw cokolwiek tam będzie - mają jedną ogromną przewagę nad konkurencją mianowicie działający i dający radochę online, dopóki to mają to będę z fifką ;]

Odnośnik do komentarza

na currentgenie nie wiele jest do poprawienia, no i technologia już pewnie na to nie pozwala.

Pamietaj, ze przy starcie 13tki wszyscy pisali, ze nie widać zadnych roznic i ze to zwykla 12tka z poprawionymi składami, a jak się okazało pare szczegolow poprawilo gameplay znacznie.

 

Najbardziej jednak jaram się nextgenami i najbardziej ciekaw jestem gameplayu z PS4.

No i przewagę maja już na starcie, ze w ogole za nextgenowy silnik zabrali! Konami w swoich założeniach ma 2 letnia obsuwe - jak dla mnie porazka już na samym początku.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no PES 13 znudził mi się schematycznością, animacjami z drewna i pierdyliardem słupków po tygodniu ( z racji awarii ps3 ogrywam na PC ), nowy silnik PES robi wrażenie i upodabnia PESa do FIFY, ale jak mają zamiar za rok na tym silniku przesiadać się na next gen to nie wiem czy z tego coś wyjdzie. Fifa będzie już rok, dalej będzie posiadać licencje i świetny multi i znów będą musieli gonić. Lepiej by było jakby wystartowali równocześnie z czystymi kartami na nowych sprzętach. Ja już nie mogę się doczekać fify 14 na nowym silniku a za pół roku jej poprawionej wersji z okazji MŚ w Brazylii

Odnośnik do komentarza

no dla mnie, choć szoku nie wywoluje.

Spodziewalem się większego skoku graficznego .

Widac ze ostrość będzie zyleta i skupia się mega na animacjach, które tym razem będą mega naturalne.

Przy podaniu zdzbla murawy fruwają [8 minuta 54sec]  :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=nKxEWuMCcEk

 

Gameplay z Fifa 14 na obecną generację konsol. Podobają mi się rameczki z nazwiskami piłkarzy. Wreszcie jakieś zmiany w tej kwestii. ;]

 

EDIT: Wrażenia Miela z Fifa 14 na currentgeny i nextgeny: http://gamezilla.komputerswiat.pl/zapowiedzi/2013/6/e3-fifa-14-czyli-pierwsza-next-genowa-pilka

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Stadiony na currentgenach także wygladaja ciut lepiej, poza tym nie grając w ogole nie da się ocenic zmian poza strzałami - bramka w 2.9 sec.

Cieszy fakt, ze po slabym filmiku z replayow, nowa FIFA na NextGeny  idzie w kierunku symulacji.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no filmik na obecną generacje nie mówi za wiele, chociaż i tak nadal bardziej podoba mi się płynność rozgrywki niż na nowym silniku pes 14, jedyne co może do pes 14 przyciągnąć na current genach to powiew świeżości, który pewnie pryśnie jak przy 13 stce. No nic czekamy, na konkrety o next genach, bo czytanie takich "specjalistów" jak wymieniony Pan redaktor powyżej sobie daruję ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Okładka "czternastki". Jak na razie tylko z Messim.

Jak myślicie, kto w polskiej wersji będzie widniał obok Messiego? Lewandowski?

 

EDIT: Czy tylko mi się wydaję, że głowa Messiego jest taka nieproporcjonalna do reszty ciała? ;]

 

image_304943_620.jpg

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=INpd0uixL70 

 

Znowu nic ciekawego, ale oprócz lepszej animacji, fizyki skupiają się także na kibicach i stadionach, które w końcu będą zywo reagować na wydarzenia na boisku. Ciekawe czy uda im się osiagnac taki poziom jak w NBA np.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nie zdarzaja mi sie az tak czesto by nazywac to bugiem w grze. Wystarczy odpuscic X w polu karnym i starac sie blokowac strzal. Podobnych sytuacji ma 30 sezonow mialem moze ze 3-4. Tak czy siak - do poprawy.

 

(ps. jakim trzeba byc nolifem by zakladac alterki i minusowac normalnie zadane pytanie - PES KING - lol )

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.