Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Tak bardzo beka z easye i jego wyszydzania Konami,że w tym roku nie zrobią piłki na next geny xddddd

No FIFA caly czas była na liscie startowej.

Dla Ciebie normalna opinia na temat ruchu danej firmy jest wyszydzaniem ? 

no i beka to będzie jak dostaniesz w przyszłym roku PESa na PS4 w wyższej rozdzialce i silniku z PS3 ^^

 

To byłoby calkiem normalne posuniecie dla Konami.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jeszcze miesiąc temu Fifa 14 była na liście tytułów startowych, musiało im się odwidzieć. Pewnie ten cały ignite jest pełen bugów i trochę zajmie opanowanie go.

też obstawiam, że to główny powód. I dołączam się do beki z easye. Z tego wychodzi, że jeśli PES2014 nie sprosta wymaganiom to szykuje się prawie rok bez porządnej piłki na konsolach bo fifa14 na current genach to już odcinanie kuponów

Odnośnik do komentarza

grafika i animacja będzie w pesie fajna dzięki fox engine ale już mam obawy czy czasem samą mechanikę zabawy,AI czy np reakcję piłkarzy na przelatującą 3cm obok nogi piłkę gdy nimi nie sterujemy nie przeniosą żywcem z innych części z ps3 :/ Nie oszukujmy się...na pewno coś spiepszone w pesie 2014 będzie :P Zresztą to temat o fifie więc już nic o pesie tu nie piszę

Odnośnik do komentarza

Haha, nie ma to jak się spierać o wyższość piłki kopanej na podstawie gameplaju nagranego kalkulatorem. 

Pytał się o gameplay, to mu linka podałem. Poza tym, nie wiem o co Ci chodzi, filmik da się oglądać.

 

I nie, nie spierałem się, która piłeczka jest lepsza na podstawie tego gameplaya. Wychodzę z założenia, że gdy poprzednia część Fify daje mi dużo frajdy, to nie wiem czemu mam kupować PES-a, a nie następną część Fify. 

Odnośnik do komentarza

< FIFA 13 gameplay >

No ładne te nowe ramki otaczające nazwiska zawodników.

 

I nie, nie spierałem się, która piłeczka jest lepsza na podstawie tego gameplaya. Wychodzę z założenia, że gdy poprzednia część Fify daje mi dużo frajdy, to nie wiem czemu mam kupować PES-a, a nie następną część Fify.  
Wyraźnie napisałeś, że PES "nie będzie tak bardzo odstawał", więc nie obracaj kota ogonem, bo z góry założyłeś, że lepsza będzie FIFA. Z tego, co tutaj napisałeś, wywnioskować można, że nie bierzesz pod uwagę PES-a bez względu na to jaki by nie był.
Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

Haha, nie ma to jak się spierać o wyższość piłki kopanej na podstawie gameplaju nagranego kalkulatorem. 

Pytał się o gameplay, to mu linka podałem. Poza tym, nie wiem o co Ci chodzi, filmik da się oglądać.

 

I nie, nie spierałem się, która piłeczka jest lepsza na podstawie tego gameplaya. Wychodzę z założenia, że gdy poprzednia część Fify daje mi dużo frajdy, to nie wiem czemu mam kupować PES-a, a nie następną część Fify. 

 

 

No chodzi o to, że jeśli ktoś by mi pokazał gameplay z FIFY 12 i potem 13 to i tak bym pewnie nie rozpoznał, która jest która a co innego gdy ma się pada w ręce i czuć, że to inne gry więc poczekajcie aż gry wyjdą z tą śmieszną napinką.

Odnośnik do komentarza

 

< FIFA 13 gameplay >

No ładne te nowe ramki otaczające nazwiska zawodników.

 

Krótko mówiąc ty w tym roku kupisz PES-a, a ja podtrzymam tradycję i zakupię Fifkę.

 

PS Zawsze śmieszą mnie takie komentarze, jak ten powyżej. Fifa to zawsze odgrzewany kotlet, a PES w każdej części zapodaje jakąś rewolucję [xD].

Wreszcie pod 7 latach generacji zmieniają silnik na nowy. Po siedmiu! 

Jeśli Fifa jest odgrzewanym kotletem, to czym jest PES? Grą piłkarską z PS2?

 

Poza tym, to co zaoferuje PES 2014 [nowe animacje, wreszcie na poziomie obecnej generacji konsol] było już w Fifie 12. Tak więc...

Odnośnik do komentarza

 

Tak bardzo beka z easye i jego wyszydzania Konami,że w tym roku nie zrobią piłki na next geny xddddd

No FIFA caly czas była na liscie startowej.

Dla Ciebie normalna opinia na temat ruchu danej firmy jest wyszydzaniem ? 

no i beka to będzie jak dostaniesz w przyszłym roku PESa na PS4 w wyższej rozdzialce i silniku z PS3 ^^

 

To byłoby calkiem normalne posuniecie dla Konami.

 

No no,nastawiaj się dalej na te next genową fifę14,tylko trochę poczekasz, a ja już będę się nastawiał na PES2015 xD

Odnośnik do komentarza

Ja poki co po upływie roku nadal ciesze miche grając w FIFE 13, wiec naprawdę ciśnienie zerowe.

Czekam spokojnie na demo, które da mi lekki przedsmak tego co ewentualnie się zmienilo w obu pilkach.

Wiem ze u was jest inaczej, skoro od 8 edycji ciagle czekacie na "powrot krola", który niestety nigdy nie nadszedł, a nawet najwytrwalsi milosnice PES'a, którzy chwala ta pile od lat, nie ważne czy była to wersja 2008, 2009 czy 2011 i co roku spuszczali się nad filmami na YT wystawiają swoje pilki na pchlim po raptem 3-4 miesiącach.

Super ze po 7 latach Konami ma szanse zblizyc się animacjami do EA, wybacz ze nie palam az takim zapalem jak Ty i nie dopinguje firmy, która przez 7 ostatnich lat bawila się rozdzielczoscia i suwaczkami.

Nie rozumiem tez dlaczego wszyscy nagle zajarani sa wyłącznie animacjami, a niemal na kazdym filmie widac te same zagrywki, przebitki, prostopadle których nie da rady przeciec chocbys stal na pilce (na krycie od pilkii chyba w ogole nie ma co liczyc), głupie zachowanie zawodnikow, którzy potrafią 3 razy wyciagac noge i kopac w powietrze i oksryptowane kiwki cyborgow.

Zobaczymy jak dopracują kod, w tym przecież sa najlepsi - co aktualizacja, to inna gra ! :teehee: (najlepiej niech jeszcze 3 wersje dema zapowiedzą!)

 

Dobra koncze, bo do porownan jest inny temat, zresztą poki co w ogole nie ma o czym dyskutować.

 

A no i zapomniałbym - co roku tez w tym temacie czytam ze nie widać zadnych roznic w FIFA. Nie było ich widać miedzy 09>10 , 10>11, 12>13, a gameplay roznil się do tego stopnia, ze w zyciu nie wyobrazalbym sobie teraz grac w 12tke, dlatego tez Ficus Twoje "odcinanie kuponow" poki co jest jak najbardziej wyssane z palca.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.