Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wydaje się bardziej płynna, fizyka piłki też inna. Trzon rozgrywki nie został jednak zmieniony, trochę szkoda, bo liczyłem na transformację jak w PESie.

No to na pewno, ruchy zawodnikow sa mniej rwane, ogolnie gameplay bedzie zapewne ciut lepszy, ale nie jest to taka zmiana jakiej sie spodziewalem, zwlaszcza, ze od 4 miesiecy chwalili swoj nowy silnik.

Odnośnik do komentarza

liczyłem na większą rewolucje, widać, że robiona na szybko byle tylko zarobić na preorderowcach nextgenów. Ale ja nie wyobrażam sobie grać w jej gorszą siostre na ps3 ( którą i tak mam zepsutą ), więc logiczne, że dam się EA nabrać na wersje next gen. Na filmikach prezentuje się i tak lepiej niż pes14, który prócz płynniejszych animacji póki co nie zyskał nic ciekawego w stosunku do pes13, jak będzie miał rozsądne wymagania to ogram go na pc, jak by dało się wgrać z 200 klubów, to chętnie bym zakupił na ps4, ale przecież na niej nie wyjdzie

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

za mało, najlepszy zawodnik Premier League ma być gorszy od Van Persiego, Silvy czy Aguero... no proszę Was, choć nie tylko on ma zaniżone. Jeszcze Reus czy Suarez powinni mieć większego skilla. A niektórzy to mają z kolei zdecydowanie za duże ( Pique, Benzema, Gomez, Rooney czy Vidić (pipi)a lepszy od Ramosa... :turned: )

Odnośnik do komentarza

 

 A niektórzy to mają z kolei zdecydowanie za duże ( Pique, Benzema, Gomez, Rooney czy Vidić (pipi) lepszy od Ramosa... :turned: )

W "trzynastce" też z nim były niezłe jaja. 89. xD

 

Suarez 86 [przy 89 Van Persiego?], Hazard 85? Przecież to są prze koty. 

 

 

No Vidik był jakiś mutantem dla mnie totalnie niezrozumiałe. Ale to i tak lepsze statsy niż 99 CR7 lub Thiago Silva 97 w Pesie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...