Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Lista osiągnięć:

 

 

 

Power and Movement – 10G
Score with a Curling Lace Shot

 

What a Hit, Son! – 25G
Score with a Dipping Volley

 

Beast Mode – 10G

Straight Arm a Defender to Protect the Ball

 

Seconds, Please – 10G
Win the ball back with a Second Chance Tackle

 

No Goal For You! – 25G
Perform a Diving Header Clearance

 

Extra Effort – 25G
Score with a first time Sliding Shot

 

Who Needs a Weak Foot? – 10G 
Score with an Outside of the Foot Shot

 

A Legendary Performance – 30G
Win a game on Legendary after trailing at half time

 

Perfection – 30G 
Score a Perfect Hat Trick (left foot, right foot, header)

 

Silver Lining – 25G 
Complete the Silver stage of all Skill Games

 

Legendary – 50G 
Become Legendary on one of the Skill Challenges in Skill Games

 

So Skilled – 25G 
Unlock a single Skill Challenge in Skill Games

 

Fancy Some FUT? – 5G 
Follow a Football Club News & Alert to start or enter FUT

 

Start Building – 10G
Create a FUT Club

 

We’re Bros Now – 10G 
Earn a player’s loyalty in FUT by playing 10 or more games with him

 

Chemistry Experiment – 10G 
Apply your first Chemistry Style consumable in FUT

 

I Could Do This Every Week – 10G 
Challenge the Team of the Week in FUT

 

Fuel For My Club – 25G
Open 20 packs in FUT

 

Collecting Silverware – 100G 
Win a division title in FUT Seasons

 

Hey Look, a Free Gold Pack! – 15G 
Complete all Manager Tasks in FUT

 

Passing on the Armband – 5G 
Change your captain in FUT

 

Long Term Signing – 10G 
Apply a 99 Match Player Contract from the Catalogue to any player in FUT

 

First Mission – 5G 
Send a Scout on an Area Scouting mission.

 

You Struck Gold! – 25G 
Scout and find a player with any combination of 3 Global Transfer Network attributes in Career

 

Silverware – 50G 
Win a trophy as a Team Manager in Career

 

Control – 5G 
Change your formation from the Team Management tile in Squad during your Career

 

You Got Mail – 5 
Open up your inbox while advancing in Career

 

Rising Star – 30G 
Be featured in the team of the week in your Career as a Player

 

Bros Gonna Bro – 10G 
Start a Co-op Season with a friend

 

Moving On Up – 55G
Earn Promotion in Seasons

 

Just Dropped In – 10G 
Play a Drop-In Match in Pro Clubs

 

Bling Bling – 100G 
Earn a trophy in Seasons

 

Best Friends Forever – 30G
Finish a season in Online Friendlies

 

On Your Way – 50G 
Unlock 15% of the Pro Accomplishments in Pro Clubs

 

Teamwork – 15G
Win your first seasons match in Pro Clubs

 

Challenging – 30G 
Complete a Match Day Challenge in Highlights of the Week on at least World Class difficulty

 

Big Game – 10G 
Play a Game of the Week in Highlights of the Week

 

On My Own – 20G 
Complete a Be a Pro Challenge on any difficulty in Highlights of the Week

 

Thanks, Tips – 5G 
Follow a Football Club Recommendation

 

From Me To You – 10G
Gift a Football Club Catalogue item to a friend

 

Skills to Pay the Bills – 20G
Beat a friend’s score in Skill Games

 

It’s Mine Now – 10G 
Redeem an item from the Football Club Catalogue

 

Started From The Bottom… – 30G 
Reach EA SPORTS Football Club Level 15

http://www.xbox360achievements.org/game/fifa-14/achievements/

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

ciekawy nius o nextgen FIFA 14 - będzie w 1080p i 60 fps

 

http://www.arabicgamers.com/news/2685/next-gen-advantages-for-fifa-14-explained

To w ilu fpsach teraz fifa chodzi? Bardzo plynna na ps3 jest.

Na 360 rowniez

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Zagrałem 2 mecze z CPU. Gra się inaczej. Ciężej kontrolować piłkę, ona sama wydaje się bardziej oddzielnym obiektem i nie jest już tak zrośnięta z piłkarzem, jak w 13, gdzie grając z CPU, 95% kiwek mi wychodziło używając jedynie balansowania ciałem za pomocą L2 i R2. Przy sprincie/niedokładnym podaniu piła potrafi tak odskoczyć, że nie ma bata, abyśmy nad nią zapanowali. Ogólnie gra chyba trochę zwolniła. Na pewno nie jest to kalka 13.

 

No a graficznie chyba to samo. Może modele zawodników trochę ostrzejsze.

 

 

 

iOpvMycRVg2Zu.png

 

 

 

A, no i Lewego poprawili z ryja :teehee:

 

 

iWYhFaTpvPsQS.png

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

wrażenia z demka PC :

 

no jestem bardzo zadowolony z tej fifeczki gra się w to elegancko bardzo przyjemnie potweakowali i pozmieniali na tyle że mimo że wygląda to na Fife 13,5 i tak tez wygląda na filmikach to gra się totalnie inaczej, stare schematy znowu do kosza, drybling do nauki (prawie) od nowa, najlepiej pozbyć się starych nawyków, czternastka wlasciwie wymusza stworzenie swojego nowego stylu od zera

 

- przede wszystkim zmienilo się czucie pilki, pileczka jest zdecydowanie ciezsza i gorne pilki żeby rzucac po boisku trzeba napelnic pasek znacznie wiecej, piłkarze tez wydaja się poruszać wolniej, nie obracają się w 0,5se, poruszanie jest teraz idealnie wywazone, tak jakbym  sobie zyczył ; podania po sznurku które w 13 były norma tutaj nie dochodze do 3 podania, bo pilkarzyki potrzebują więcej czasu na przyjecie itd., opanowanie pilki tez zmienilo się o wiele na plus, np. przyjecie górnej piłki to nie jest już automatyczna animacja przyjęcia i już mamy pilke - zamiast tego mamy animacje wyskoku do pilki, przyjecie dobre lub gorsze, pilka odskakuje albo nie i typ dopiero dochodzi do pilki - co mi się strasznie podoba

 

- koniec pace abuse :) taki Neymar mimo ze potrafi się urwać to tylko jeśli ktoś nie biegnie z nim bark w bark - strenght będzie eraz równie ważnym statem co pace, dziecinnie prosto dojechać z bara i poszarpać za koszulke (kilka razy kółkiem) napadziorów i tracą piłke w sekundę ; jeśli chcecie robic rajdy to trzeba biegac bez obroncy na karku

 

- inna sprawa że atakujący dostali kilka nowych zabawek, wraca zastawianie się pilka (L2), polecam sprawdzić jak to działa z Lewym który jest genialny w takiej grze :) ; druga rzecz która zauważyłem to znacznie lepsze wyjścia do prostopadłych CPU, np. Neymar uciekal obroncy skrzydlem ale w momencie podania sam scial do srodka = miałem setke z tego

 

- drybling przemodelowany, wszystko robi się prawym stickiem bez L2, myslalem ze będzie z tym duzy problem ale można się szybko przestawić, wlasciwie z miejsca można jechać skillami po starmeu ale trzeba wymazac z pamięci stara fifke

 

- cos dobrego stało się ze strzałami, w końcu czuc odp sile strzalu, nawet finesse wchodzą jak w starych fifach :> jest niezle

 

- niby nic ważnego a cieszy - menu jest zrobione rewelacyjnie, w końcu menusy sa szybkie i nie zlagowane jak w każdej poprzedniej fifce, najlepsze menu jakie im kiedykolwiek wyszlo

 

- wydaje mi się ze Messi zrobil się bardziej cyborgowy bo wchodzi w defensywę jak w maslo, nie wiem czy to dzięki szybszemu dochodzeniu do piłek ale teraz zaczynam się go bać :]

 

ogólnie po tych paru meczach mam obraz bardzo precyzyjnie doszlifowanej fifeczki, zmiany wydaja się przemyślane i takie jakie chciałem, przede wszystkim ciesze się że jest wiele rzeczy do nauczenia, nie ma gry na starych schematach (np. szybkie kontry sa trudniejsze bo taki blaszczykowski ma problemy z przyjęciem pilki w biegu) i trzeba dostosować styl gry do grajków jakich się ma w teamie ; także cały sezon grania w fifencje jest pewny :>

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Odpalilem 13 dla porównania. Ja pierdziele, w 13 zawodnicy są jak z papieru. W ogóle nie czuć ich masy. To samo z piłką - ciągle przy nodze, nie ważne, co zrobię z zawodnikiem. Nie ma na to miejsca w demie 14.

 

http://www.easports.com/media/play/video/170293036

 

Zobaczcie 00:02 - mając nawyki z 13, nacisnąłem L2R2 i wychyliłem gałkę aby zmylić obrońcę. W 13 udało by się na 100%, a tu patrzcie jak piłka poleciała.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie gra się fajnie, ale...

 

- znowu kur.wa nie ma nieba w niektórych ujęciach (np. jak zawodnicy schodzą na przerwę)

- sędzia kończy mecz w nieodpowiednim momencie (podczas wychodzenia sam na sam, zamiast 2 sekundy wcześniej, jak gra toczy się na środku bioska)

- płaska murawa, nie ma trawy, jest płaska wykładzina i widać to najlepiej podczas cieszynek

 

 

Ogólnie gra jest spoko, na pewno sie zaopatrzę w pełną wersję, jak co roku, ale takie głupie szczegóły trochę wkurzają, tym bardziej, jeśli nie poprawia się tego w stosunku do poprzednich wersji.

Odnośnik do komentarza

kilka spostrzezen jeszcze :

 

- trzeba grac bardziej precyzyjnie, niechlujne zagrania to strata, trzeba dac typowi czas na przyjecie itd., nie ma już ADHD pinballa, i co mi się bardzo podoba taki Matuidi nie rozdaje już piłek jak Xavi, w końcu czuć różnice w statach kto ma dobry pass a kto nie, nie ma co rozgrywać napastnikami z 65 pass bo wygląda to zawsze gorzej , do tego playmakerom typy się ladnie pokazuja na pozycjach, także każdy ma w końcu swoją rolę i ma to sens :)

 

- depnięcia z pilka na boki poszły teraz na R2+prawy stick i ciężko mi się przestawić ale wymusiłem już kilka karnych takimi szarżami także wszystko działa ok

 

- dobra to już oficjalne, Balotelli jest najlepszym napadziorem w grze, omg co on robi z obrońcami xD typ probuje go przepchnąć a on go rozbija i wali w krotki róg, 2ga bramka lobik z karnego, trzeci finesse po ziemi z 18m...co za typ :o BEASTIALITY, str jest najważniejsze, taki Cavani mnie oslabia jak się daje przepychac grając na sciane t_t

 

- zagrałem też UT tym próbnym składem, Messi-Neymar-Bale rozwalają system xD Messi co strzał to gol, Bale ma takie odejście ze omfg o strzale bez rotacji nie wspomne a Neymarem wchodzi każdy triczek, megateam :P no i cieszynka L2+up,down też gruba :>

 

https://www.youtube.com/watch?v=5qcDdj0S81A

 

http://www.youtube.com/watch?v=BCuRdfZ8I1E

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...