Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się nad tym.

Wqrwia mnie to, że dałem 200 zł za grę, która raz działa, a raz chodzi jak krew z nosa. O ile sezony z reguły działają, o tyle próbując zagrac ze znajomym trace sporo nerwow i czasu. Zaproszenie - freeez, czekam wiec minute, 2 zakladka - freez, laduje 3 minuty pasek bym mogl zapro wyslac... To samo jak odpalam gre - raz działa bez zarzutu, a raz czekam i czekam i czekam, by się z Origin polaczyc.

EA nie chce pomoc, zrzucają to na pingi, choć wszyscy w Polsce maja takie same, o patchu nawet nic nie slychac (nic dziwnego w sumie, nawet z BF maja problemy), nie wiem, czy nie scalakowac i nie odkupić za 2-3 miesiące, jak w końcu zrobia z tego stabilna gre.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

dziwne easye, ja gram od piątku i z grą nie mam żadnych problemów. grałem zwykłe sezony, UT, kluby, 2vs2 i od piątku miałem jedną zwiechę jak zaakceptowałem zaproszenie (czarny ekran, szybkie wyjście do dasha i tyle).

 

o dziwo gra chodzi mi dużo lepiej niż na starych konsolach, tam miałem momentami mecze z dziwnym input lagiem a tutaj jest jak w singlu więc nie wiem może łącze coś Ci się gryzie z PSN (pisałeś, że masz problemy) albo coś z konsolą. Moi znajomi też grają normalnie od piątku i zero cyrków.

 

a co do samej gierki to miód, grafika jest piękna (chce się oglądać replaye) no i naprawili główki:))

Odnośnik do komentarza

no ale co może być z konsola, skoro BF i Killzone działają.

Sezony, UT i cala reszta u mnie tez działa bez zarzutu, gorzej jak chce czasami ze znajomym pograc.

Co do PSN czasami mam jakies problemy - wolno mi trofea odswieza, bądź znajomych online, u Ciebie to działa bez zajęknięcia ? Czasami dostaje ten komunikat, ze niby cos jest nie tak z siecia, ale za sec jest okej.

 

Ze stara FIFA tez tak było - jednym dzialalo, inni lapali frezy i chyba z 3 latki EA na to wydalo.

PS. działają wam statystyki online np ?

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/profile/stats

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

zerknij w domu. Moja sprawa jest otwarta, EA twierdzi ze pracuje nad problemem.

Wiesz Bartiz - sa dni, kiedy działa bez zajekniecia i wtedy rzeczywiście bangla szybciej niż na starych konsolach, dlatego tez podejrzewam, ze problem lezy jednak po stronie EA.

Odnośnik do komentarza

NIe sprawdze Ci tego linka easye bo to ORIGIN a ja tego (pipi) nie mam zamiaru uzywac:( Moze to jest Twoim problemem? Synchornizacje z originem? Ja nie uzywam i smiga az milo.

 

Chociaz twierdzisz ze trofea tez ci mula, u mnie BAJKAAAAA. Na ps3 czekam 10 minut na synch a na ps4 moze 2 sekundy max,wyskakuje 50% i odrazu 100%. PSN i sklepik tez dziala instantem. Czasami wyskoczy mi (rzadko) brak sieci ale to przez to ze przez wi-fi lece i tylko w dashu.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

to jak grasz online nie majac polaczonego profilu z Origin ? :teehee:

 

EDIT: ten mój błąd wskazywał na problemy z siecią, Pani z Sony poprosiła mnie o wykonanie aktualizacji z nosnika w menu serwisowym. Spróbuję w takim razie, chociaż nie wiem, w jaki sposób miałoby pomóc,

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

dz

 

 

to już w ogole abstrakcja dla mnie. a jak zalogujesz się do orugin na stronie za pomocą adresu mailowego PSN i hasla, to co masz napisane ?

Ktos sprawdzil te statystyki ?

U mnie dzialaja tylko z kontem na xbox360 przy xboxone wszedzie wyswietla 0 ale z tego co widze pokrywaja sie z tymi z xboxa 360 pozniej sprawdze na konsoli

najlepiej napisz na forum tam masz topic od tego forumuk lub pisz na livechat usa,canada,uk ja mam zle wspomnoenia z polskim suportem 2-3 lata temu chcialem cos zalatwic to jakies 2miesiace ma odpowiedz czekalem na czacie pani zalatwila to od reki dodatkowo zapytala czy niechce numerow na koszulkach zmienic w UT

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

napisalem, mam otwarte 2 sprawy u nich, zgloszone do technikow. Nie tylko ja mam problemy z FIFA, niektorzy nawet meczu w sezonach nie moge rozegrac, bo dostaja komunikat o podmienionych skladach. Jezeli nic sie nie zmieni przez tydzien, postaram sie scalakowac i wymieniam na NBA.

Odkupie, jak w koncu zrobia z tego stabilna gre.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

główek, na oko tyle co w 13 stce, ale wkurza to, że jak już leci piłka to wiem czy wpadnie z bani czy nie. Tak online jest dla mnie najlepiej wywarzone ze wszystkich części, wpada mniej bramek, ale błąd ce-34878-0 zaczyna mnie drażnić, ponoć to nie tylko przypadłość fify 

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to najlepsza czesc serii. Mecze rownych siebie przeciwnikow znowu warza się do ostatniej sec, nie ma już tych samych lamiastych crossowych podan na banie, ogolnie wpada znacznie mniej, podobnie jak mniej jest przypadkowości. Gra jest wolniejsza, zaczynanie na pale nie przynosi z reguly rezultatow. Gdyby nie bledy czy PSNu czy gier byłoby w ogole super.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

PS3 - wszystko ładnie pięknie wygląda jak gram sobie Evertonem a jeszcze lepiej Southamptonem . Wczoraj załączyłem pierwszy raz Manchester City i dwa mecze z Realem pokazały mi w co tak naprawdę gra większość ludzi . Pięciogwiazdkowe drużyny to masakryczne tempo gry , strzelają żelkiem prawie z połowy ( tak wchodzi czy jak ? ) , na boisku jeden wielki chaos . Dwie różne gry . Muszę jeszcze obadać trzy gwiazdki i grę chyba po świętach sprzedam .

Odnośnik do komentarza

Na trzy mecze w FUT trzy razy wywalilo mnie do glownego menu PS4 (w tym raz podczas meczu), do tego wszystkie spotkania byly w dosc sporych lagach, mimo trzech zielonych kresek przed meczem. EA chyba nie ogarnelo PS4, bo to wyrzucanie z gry jest tylko przy ich gierkach - wszystkie inne katowane po kilka godzin dzialaja, a EA co mecz/mape w BF4 wywala do menu.

 

BTW. Problemu z lagami nie mialem zarowno na X360 (od dwunastki w gore) i na PS3 (11 i 12). Mam nadzieje, ze cos z tym zrobia.

Odnośnik do komentarza

Problem z lagami ustapil i wszystko jest tak plynne, jak we wczesniejszych odslonach na currentgenach, ale blad CE-34878-0 wystepuje po kazdym meczu, kiedy chce wyjsc z tabeli informujacej o ilosci punktow w FUT. Co gorsza 2/4 mecze przerwal ten blad, oba przy wyniku 3-0 dla mnie w pierwszej polowie. Oprocz tego wywalania gra mi sie swietnie, ale co z tego, kiedy przez caly czas czuje strach przed wyrzuceniem do menu PS4. Powoli zaczynam zalowac, ze kupilem FIFE, zamiast NBA, w ktore na X360 gralo mi sie swietnie. 

 

Tez macie powiadomienie po wlaczeniu konsoli o tym, ze fifa 14 nie mogla przeslac pakietu danych?

 

Sorry za post pod postem, ale jestem dosc mocno zezloszczony i zazenowany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...