Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Głowki sa bugami bo ... ? Ja rozumiem sytuacje jak na obrazkach, ze głowy się przenikają, ale po prostu nie da się przed nimi obronić, przed chwilą straciłem kolejne 4 bramki z rogu, nawet stanie przed gościem obrońcą z 1.90m niczego nie zmienia, on po prostu nie podskoczy o czasie, albo się odsunie z automatu i typ 1.70 bez problemu walnie głowke. Z bugami to nic nie ma wspólnego, z(pipi)ane AI zawodników w obronie już prędzej. Odechciewa się grać, nikt się nie bawi w klepy, ładne akcje, prostopadla pilka na skrzydlo, wrzutka ASAP i ladujemy okna z glowy.

Odnośnik do komentarza

Sa bugami gdyz atakujacy potrafia przeniknac przez glowe obroncy i uderzyc pilke na brame.

Nie raz pewny na 100%, ze zbioje pilke na kontre, mysle co robic w ataku a tu dziwnym trafem jakis

karakan mi pakuje brame z glowy.

Rogi sa ok. Wsadza sie na brame Neuera albo Cecha i wychodzi sie na 5m bramkarzem, dodatkowo

kryjac ten obszar jakims Vidicem, Kompanym czy innym Boatengiem i bedzie spoko.

No ale rajdy skrzydlem, wrzutki na fullpaska dalej sa op i ciezko sie przed tym bronic, bo te pilki

leca z taka sila, ze nie wyrabiam z przelaczaniem zaowdnikow zza telewizora :F

Odnośnik do komentarza

Dobra powiem tak FIFA to mój tytuł startowy do PS4 naoglądałem się tyle już tych filmików, że już poprostu nie mogę się doczekać widze różnice graficzną i poprostu już się trzęsę na myśl, że za w sumie 13 dni bo nie licze już dzisiaj będe pykał brameczki :D kto ma tak samo ?  

ja mam, a nawet gorzej, bo w fife nie gram od pół roku po tym jak padła mi ps3, więc głód piłki mam nie z tej ziemi. Niech tylko ten (pipi)y sklep nie zawali przy preorderze :D

Odnośnik do komentarza

Raczej currentgten, głupio nazywać next-genem coś, co dopiero dogania PC w kwestii grafiki  ;)

 

Ja więcej (pipi)om z EA nie zaufam, robią tą grę 15 rok a wszystko to jak krew w piach, pewnie jakieś niedożywione 12 letnie dzieci z chin testują im te gry, znowu nie zdobyłem mistrzostwa 5 ligi, bo po pierwsze mecz przez lagi trwał 35 minut, a po drugie przegrałem przez kolejną widmo bramke z główki z zerowego kąta, gdzie piłka przeniknęła mojego i poleciała przedziwnym lobem na spojenie słupka z poprzeczką i wpadła. Ale na pewno wersja next-gen będzie idealna, w końcu EA nie kłamie ! :teehee:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

No akurat od paru lat raptem przy FIFA 14 sie zawiodlem i calkiem mozliwe, ze z(pipi)ali ta wersje, bo wiekszosc uwagi poswiecili na nextgeny. Od FIFA 09 (chociaz juz w UEFA 2008 widac bylo zmiany) EA robilo co roku ogromny progres i przez kolejne 4 lata wydawali znakomite odslony.

Pisanie po 1 zwalonej wersji, ze wszystkie lata nic nie robili jest wiec nie na miejscu. Nie ufasz im, bo pierwszy raz od 5 lat zwalili keden aspekt w gameplayu? Na dodatek od poczatku mowia, ze na nextgenach przez nowy silnik walka w powietrzu byla pisana od nowa?

No ja im jestem w stanie zaufac, zwlaszca ze niemal w kazdej recenzji pisza, ze usprawnienia sa spore, a ludzie ktorzy odmjakiegos czasu juz graja, na glowy z dupy przestali narzekac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W każdej części było coś zwalone tak, że po 2-3 miesiącach zazwyczaj odechciewalo się grać przez schematy (vide finesse shot z 12), 13 to juz w ogóle nie było to, a 14 odpusciłem. Szkoda, że konami jest sto lat za murzynami w kwestii online. 

Odnośnik do komentarza

No tak hejtuje ich, bo skoro takie coś przeszło po tylu latach "postepu" to znaczy, ze olali sikiem prostym currentgeny, zobaczymy czy coś podobnego nie wyjdzie na nextgenach, bo małe dzieci pracujące za dolara nie wychwyciły tego. Przed chwilą padł mój nowy rekord - 7 bramek z główki, przegrałęm 3:4 :potter: Gośc po meczu mi napisał dobre zdanie "its not a football anymore, its a crossing minigame" i trudno się nie zgodzić, Jackson Martinez wsadził m.in. ze świecy bez mocy przy słupku z linii pola karnego głowke :D Oczywiście można powiedzieć to nie graj skrzydłami, staraj się klepać, ale naprawdę odechciewa się, jak koleś w kontrze 3 na 3 ucieka maksymalnie do linii bocznej, pasek do konca, Falcao czy inny Lukaku przeskoczą każdego. I coraz bardziej wątpie, czy da się to naprawić jakimkolwiek patchem, bo nie chodzi tu o przenikanie postaci przy głowkach, takie bramki to 5%.

Odnośnik do komentarza

W każdej części było coś zwalone tak, że po 2-3 miesiącach zazwyczaj odechciewalo się grać przez schematy (vide finesse shot z 12), 13 to juz w ogóle nie było to, a 14 odpusciłem. Szkoda, że konami jest sto lat za murzynami w kwestii online.

 

Mam zupelnie inne zdanie, fs w 12 byl poprawiony w patchu, podobnie jak ten z 14, 13 byla prawie doskonala, no ale ja jjestem fanboyem FIFY. Co do tematu dla mnie takze lepszym pomyslem byloby zalozyc nowy temat.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...