Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Masz 2 wersje fify 14

 

1 wersja - pc, 360, ps3

2 wersja - xone, ps4

 

Rozgrywka niczym nie odbiega od tej w Fife 14 na 360 bo to jest taka sama gra.

 

 

 

Ale generalnie rozgrywka wiele nie odbiega od tej z 360tki? Bo cos tam czytalem ze niby na ps4 i xbonie jest z deczka inaczej, lepiej itd.

 

Nic, to jest dokładnie na równi z wersją z przemijającej generacji + lepsza grafika + wyższa rozdzielczość. Owszem, nie ma nowości i bajerów z next-genowej wersji z PS4/X1, ale to wciąż dobra gierka i jeśli na X360 Ci się podoba, to nie ma powodu by wersja na PC by Ci nie przypasowała. Trochę nie zrozumiałem o co chodziło Ficusiowi.

 

Dzieki.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to, ze na YT jak zwykle roznice ciężko było wylapac, a jak się odpali to u siebie na TV to roznica jest ogromna!

 

Schabek - ja dzisiaj pol dnia nie moglem zagrac w FIFE. W ogole usługi PSNu u mnie wariowaly, niby byłem online, widziałem znajomych, ale trofea, impreza albo nie dzialaly w ogole, albo po 5 odświeżeniu.

FIFY nawet odpalić nie moglem, bo konto ciagle probowalo się polaczyc z serwerami EA, bezskutecznie.

Dopiero pod wieczor zaczelo to dzialac jak należy.

Mam nadzieje, ze to nie będzie standard na PSN.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

jest lepsza, glowki wpadaja zdecydowanie rzadziej niz 360/PS3, to po paru meczach mozna stwierdzic, ktore w koncu nie sa festiwalem dosrodkowan. Jak dodasz do tego mase nowych animacji, fizyke, kolizje, precyzyjniejsze strzaly, to masz produkt, ktory dla fana pilki odbiega na tyle by do starej wersji juz nigdy nie wrocic.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem różnica w fifie 14 na ps3 i ps4 jest bardzo duża na + dla ps4

na ps3 nie mogłem w to grać , 0 frajdy przede wszystkim przez te główki , na ps4 moim zdanie jest to poprawione choć jeszcze nie w stopniu w jakim bym chciał .
Ale sam gameplay duuuużo lepszy . ciężko to opisać , trzeba po prostu zagrać . Wszystko jakieś płynniejsze , bardziej realne , ładniejsze , fizyka rewelacyjna . Zadowalające .

Dodatkowo menusy np. w karierze teraz działają mega płynnie , nie irytują , nie zwalniają , nie denerwuje się człowiek jak musi wejść w składy i pomieszać bo wszystko działa błyskawicznie .

Dużo lepsze powtórki , ale minusem na pewno jest to że zawodnicy gdy się cieszą po strzelonej bramce przenikają przez bandy , myślałem że w tej generacji takie rzeczy nie mają racji bytu .


Generalnie przeskok ogromny będzie na pewno przy 15 bo potencjał widać nieziemski ale ta 14 na ps4 już jest dla mnie rewelacyjna .

Odnośnik do komentarza

Dla mnie imo multiplayer to ten sam syf z past genow.Skryptowany do bolu,nie da sie typom gola strzelic on ma jeden strzal i moj wpuszcza.

Nie na moje nerwy.

Pamietam fife 12/13 ludzie kompletnie w nizszych ligach nie potrafili odbierac pilki,teraz kazdy odbiera bez problemu.Zostawiajac pada to obrona sama pilke odbiera.

To jakis cyrk jest

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...