Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, że cienie będą takie same jak w currentgenach, no bez jaj, że są mecze, gdzie cien rzucany przez stadion powoduje, że w pewnych sektorach boiska nic nie widać z kamery dalszej niż 10m od murawy... Jak jeszcze wylosuje nam gra ciemną piłkę to momentami jakbyśmy grali w środku nocy bez oświetlenia.

Odnośnik do komentarza

ja nie rozumiem skolei dlaczego fotoreporterow w końcu nie dali ruchowych. Cala otoczka stadionowa i nowe animacje podobno robia, no ale, NBA2K pokazalo, jak należy robic crossgeny i mogli tutaj bardziej się postarać.

Tak czy siak ja biore na bank, roku bez pily nie wytrzymam.

Odnośnik do komentarza

no tak bez dotykani. oglądając tylko gameplay to cudów niema, na te mam nadzieje trzeba będzie poczekać na World Cup z boisk Brazylijskich, ale że jestem uzależniony i na głodzie, w fife 14 grałem tylko 2 godziny na ps3, to biorę z konsolą i sezon spędzam przy fifie 14. Jedyne czego mi brakuje z Fify, to wychodzenia w niektórych sytuacjach zawodników na pozycje z PES 13 czy 14.

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Jakby bardziej wychodzili na pozycję to słabe AI kierujące obrońcami w ogóle by zgłupiało. Przed chwilą przegrałem online 5:6, 5 bramek z głowki, trzy po lagach L1+/\ na 70-80 metrów, obrońca robi krok w zła stronę, paaaatrzy jak piłkaaa leeeeci i ojezu ! jestem obrońca powinienem biec do piłki :O

Odnośnik do komentarza

Akurat lagi L1+ Y latwo sie kontruje.

Wystarczy 2x CB po 190cm z workami min m/m.

Jak ma m/h to juz w ogole orgazm. Nie pamietam kiedy bramke przez ta lage stracilem.
Dzisiaj w sumie 2 ale nie po typowych lagach, bez problemu slzo to wybic ale moi obroncy z ligii portugalskiej

postanowili sie wydupcyc na ryj podczas podawania.

Natomiast Boateng+Satnata wszystko zbiajja w pisdu.

 

Z glowkammi jest smiesznie, wieszkosc wpada po oknach..

Odnośnik do komentarza

Hehehe grałem na dobranoc mecz Polska vs Lyon, prowadze na luzaku 2:0, Lewandowski przewrotke walnął (swoją drogą po 10 meczu 3 wybicia przewrotką obrońcy w meczu zaczynają razić), typ od mniej więcej 60 minuty stosował taktykę skrzydło + wrzutka na Gomisa, w środku Glik z Salamonem, jakoś dawali radę, ale 80 minuta róg, oglądam powtórkę, mój obrońca w momencie wybicia rogu odsuwa się od Gomisa na 2 metry, zmieniam się próbuje walczyć, ale już za późno... No nic walcze dalej, 90 minuta, wrzutka z linii końćowej, Gomisa kryje nawet nie wiem kto, wyglądał na Krychowiaka, kryje radar oczywiście, więc trace na 2:2, leci mięso i faken zapisz to :( Akcja ostatniej szansy, biore taktyke typa, Błaszczykowski do linii końcowej, wrzutka, Lewandowski między dwoma obrońcami strzela tyłem głowy w okienko.

Odnośnik do komentarza

Ja przez te posrane wybicia przewrotka musialem odkladac awans do 2 ligii..
Kilka razy trafilem zawodnika przy robieniu tej przewrotki i pilka skonczyla w bramce.

Ktos na yt pokazywal, ze glowki w fifie to nic innego jak BUG!
Pokazywal to chyba na przykladzie obronca- Alaba vs atakujacy Tevez.

Roznica wzrostu jakies 15cm, pilka leci na 5m Alaba chce ja zbic w strone linii autowej

a karzel Tevez wsadza swoja glowe w jego i wbija pilke do bramki.

 

A zreszta znalazlem ten shit:

 

Odnośnik do komentarza

Mocno licze na nextgenowa fife. Mam nadzieje, ze wraz z nba i battlefieldem porobi mnie na tyle, ze przed swietami kupie swoja ps4. Ale ni ch,uja nie moge zauwazyc zmian wzgledem currentgenowej odslony na filmikach (oprocz grafiki ofkors). Mam tak przy kazdej nowej fifie, ze roznice wzgledem poprzedniczki zauwazam dopiero, gdy zagram pierwszy meczyk. Czyli pozostaje mi zycie w niepewnosci i oczekiwanie na standy z ps4

Odnośnik do komentarza

Ja przez te posrane wybicia przewrotka musialem odkladac awans do 2 ligii..

Kilka razy trafilem zawodnika przy robieniu tej przewrotki i pilka skonczyla w bramce.

Ktos na yt pokazywal, ze glowki w fifie to nic innego jak BUG!

Pokazywal to chyba na przykladzie obronca- Alaba vs atakujacy Tevez.

Roznica wzrostu jakies 15cm, pilka leci na 5m Alaba chce ja zbic w strone linii autowej

a karzel Tevez wsadza swoja glowe w jego i wbija pilke do bramki.

 

A zreszta znalazlem ten shit:

 

 

Sam cos podobnego odkryłem parę tygodni temu przegladajac replay-a, bo nie rozumialem dlaczego Kompany nie trafił z glowki

zrobilem screenshot:

 

FFA14PS3_0_JPEG_SCREENSHOT_zxq.jpg

Odnośnik do komentarza

No juz to bylo 100x , ze glowki nie sa OP tylko sa bugami.
Mi dzisiaj dziwnym trafem cazorla i giovinco strzelali bramki z glowki a Lewy nie potrafil :F

Najlepsze sa wrzutki z linii autowej, na full paska, na dalszy slupek.

98,7% bramka bo bramkarz jest zajety sledzeniem trajektorii lotu pilki a obronca, ktory zazwyczaj nas kryje

na tym slupku to jakis Clichy czy innego typu wypierdek :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...