Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to jest z ang komentarzem na ps3 ale tutaj jest duzo roznych ciekawych rzeczy jak np 'latajacy reporter' ktory wlacza sie do dyskusji jakby z poziomu murawy i daje sprawozdanie chocby z meczow na innych stadionach.

 

Jest to w angielskim wydaniu fify na currentgeny

 

W pl wersji tez musieliby cos takiego wprowadzic wiec moze faktycznie dali sobie spokoj i zaczna z tym od fify 15. Poza tym ta gra pomijajac juz to ze z fifa na ps3 ma wspolna prawie tylko nazwe wprowadza sporo smaczkow.

 

Po pierwsze musieliby zmienic 'komentatorow' na KOMENTATOROW z C+Sport. Kazda konfiguracja fachowcow w C+Sport (nie mylic z dobra, lecz gorsza ekipa z nsport) bylaby swietna i chetnie sluchalbym komentarza. Tak to zostaje angielski, ktory jest swietny. Polecam tez wegierski.

 

Na koszulkach Lecha logo STS, dziwne bo na ps3 mialo tego nie byc i ostatecznie chyba nie bedzie i cala masa innych nowosci. 

 

Polska wersja nie ma logotypow buk-sponsorow, ktorzy widnieja na koszulkach zespolow, przez ustawe hazardowa, ktora z tego co pamietam zabrania reklamowania zagranicznych bukmacherow. Wydanie UK rozwiazuje ten problem. A ze u nas najprawdopodobniej jest UK, wiec i sa bukmacherzy na koszulkach

Odnośnik do komentarza

@Qvstra, komentatorzy z c+ jak najbardziej ale sprawdz tez komentarz hiszpanski i reakcje na bramki xd

 

A co do tej ustawy to tak wiem, ale ta fife na ps4 mam z polskiej dystrybucji (?). Pudelko, 'instrukcja', po polsku, na przodzie okladki obok Messiego logo T-mobile ekstraklapy i bukamcherzy na koszulkach sa normalnie.

 

E; do poprawy jednak w nextgenowej fife glowki bo wpadaja bardzo czesto. To chyba jedyny minus, zapomnijcie o wolno przesuwajacych sie kafelkach w menu czy lagach w zarzadzaniu zespolem. Teraz wszystko smiga w mgnieniu oka, tak jak powinno.

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Co do polskiego komentarza (w angielskim też to jest), w tegorocznej edycji zauważyłem fajną zmianę: komentatorzy mówią coś o Torresie, strzał na bramkę, przestrzelił... "wracając do Torrresa". ;) Generalnie nie mylą się już tak często. Ale jak wczoraj usłyszałem "nawet jak ich ktoś podłechce to im się nmie zechce"... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

no fifa 14 na ps4 zaskoczyła mnie jednak swoim wyglądem. YT zupełnie tego nie oddaje, aż przy pierwszym kontakcie oczy chwilę zaczęły wariować. Jak na gre przerzucaną na kolanie na next geny jest naprawde dobrze, a to co się będzie działo w World Cupie za pół roku to już pewnie będzie miazga. Narazie pare meczyków z konsolą, dzisiaj próby pierwsze z żywym graczem bo pada musze odebrać i zobaczymy jak się to ma do fify 13, bo w fife 14 zagrałem tylko pare meczy na ps3 i porównania niemam.

Odnośnik do komentarza

Ale generalnie rozgrywka wiele nie odbiega od tej z 360tki? Bo cos tam czytalem ze niby na ps4 i xbonie jest z deczka inaczej, lepiej itd.

 

Nic, to jest dokładnie na równi z wersją z przemijającej generacji + lepsza grafika + wyższa rozdzielczość. Owszem, nie ma nowości i bajerów z next-genowej wersji z PS4/X1, ale to wciąż dobra gierka i jeśli na X360 Ci się podoba, to nie ma powodu by wersja na PC by Ci nie przypasowała. Trochę nie zrozumiałem o co chodziło Ficusiowi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...