Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W razie czego stworzylem klan i kazdy kto gral w Alphe moze tworzyc wlasne i dolaczac do istniejacych.

 

https://alpha.bungie.net/en/Clan/Detail/2364

 

Nazwa "generyczna" w chuy ale coz, jak ktos chce dolaczyc to zapraszam :D

 

 

W sumie lepiej bedzie jak kazdy dolaczy do grupy/klanu Forum PSX Extreme https://alpha.bungie.net/en/Clan/Detail/2368

 

Bedac w grupie mozna gadac na grupowym forum lub scianie i umawiac sie na mecze, bardzo mozliwe tez ze beda jakies itemy tylko dla klanu, podobny patent jest np w Warframe, klanowe bronie, odznaki na cialo etc :).

 

dziwne, bo dane są z Alphy, a ponoć mają być zresetowane (statsy). Prawda to?

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, dane postaci maja byc usuwane, choc klany mozna zakladac, bardzo mozliwe ze i klany zostana usuniete jednak wolalem zaklepac nazwe PSX Extreme bo jak jakas nazwa klanu zostanie wpisana, to juz na amen, drugiej takiej samej byc nie moze a watpie ze jestesmy jedynym PSXE na swiecie :D. Lepiej dmuchac na zimne.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raczej nie jesteśmy, bo ostatnio na metacrit. wyhaczyłem, że do średniej są brane recki od PSX E., i wszedłem na jakąś śmieszną stronkę zagraniczną, ale nie miałem czasu przeglądać :P

 

Chyba jednak skuszę się na premierę na D. :D Do tego czasu, jeśli chodzi o multi będę nadal cisnąć w KZ:SF, który nadal mnie bawi, ale wątpię by wytrzymał konkurencję z D. :P Chociaż, pewnie czasami dla odmiany będzie można odpalić, bo jednak feeling zupełnie inny.

Odnośnik do komentarza

Moj pierwszy ever montaz na YT z jednego meczu w Destiny (jakos zayebiscie mi nie poszlo niestety, jednak 3/4 moich nagran za pomoca share okazalo sie czarne :<), gdzies tak od 5ej minuty zaczalem eksperymentowac z innymi opcjami Share Factory i w sumie zaskoczony jestem jak latwo sie tym operuje :D.

 

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powinieneś dostać bana na posty w tym temacie, bo za każdym razem podnosisz mi hype. ;) A tak serio, to dzięki za podtrzymywanie pamięci jak ta gra jest za(pipi)ista. Pozostaje tylko czekać do bety, a następnie do września... To jest jedna z tych gier, dzięki którym na nowo chce mi się grać całymi wieczorami. Drugą (mam nadzieję) będzie DriveClub.

Odnośnik do komentarza

 

Ja zamówiłem w euro. Podobno dają kody do bety. Jak dostanę, to mogę komuś oddać, bo już jeden mam.

Również zamówiłem w Euro z opcją przesyłki pobraniowej. Według regulaminu w ciągu 21 dni od zamówienia powinni wysłać kod do bety.

 

 

Zamawiałem u nich 15 czerwca z opcją normalnego przelewu. Kody do bety przysłali mi dzisiaj, póki co żadnych danych odnośnie konta na jakie mam wpłacić pieniądze mi nie wysłali.

Odnośnik do komentarza

No i koniec spekulacji :) 

 

Witajcie. Mam nadzieję, że odpoczęliście po emocjonującym E3 i jesteście gotowi na niesamowity lipiec. Nie tylko dostarczymy Wam wtedy masy świetnych gier, lecz także 17. startuje beta Destiny, jedynie na konsolach PlayStation. Jeśli jesteście członkami PlayStation Plus, będziecie mogli w pełni doświadczyć Destiny i jego rewelacyjnego multiplayera

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...