Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Plusy bety:

ładne widoczki, przechodzenie misji w coopie, inteligencja przeciwników, świetna muzyka podbijająca klimacik misji.

 

Minusy:

30 fpsów, gra jest wooolna, backtracking, "wydarzenia" na które trzeba stawiać się o umówionej godzinie- nie mam na to czasu, niski max level postaci w pełnej wersji gry, multi opierające na naładowaniu super mocy i (pipi).nięcie jej w grupę przeciwników.

 

Podsumowując: preorder anulowany

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No właśnie fabularnie te misje bardziej pod MMO podchodza, a 30-40h na MMO to mało jak cholera. Jesli gierka byla by nastawiona na singla i epicka fabule to jeszcze jeszcze. Sama lokacje Old Russia w chwile sie przrchodzi. Jesli na gre mialy by sie skladac 4 chwile, to słabo.

W tego typu grach gra sie 40h dla levelu, nowego lootu itp - dlatego Borderlands (gdzie lokacji bylo znacznie wiecej) przechodzilo sie tyle czasu, dlatego do Diablo sie minimum 4 razy podchodzi - a tutaj bedziemy mieli 4 lokacje, maksymalny level, ktory nabijemy w pare godzin i pukawki, ktore nie sa w ogole zroznicowane. Pozniej bedziesz biegal po tych samych levelach w kolko by znalezc inny kolor pulse rifle czy rekawic, ktore i tak do multi Ci w ogole nie jest sa potrzebne... No cos tu nie gra - skoro dali taki niski level to myslalem, ze chociaz fabula i pejzażami nadrobia na tyle, ze bedzie sie chcialo zwiedzac kolejne planety.

Mimo narzekan pewnie gre i tak kupie, ale do singla mam duze obawy - moze  fabula da rade i oby singiel byl bardziej epicki ze swietnymi bossami pojazdami itp., bo jak wszytsko bedzie skie konczyc w piwnicy, to w ogole mozna postawic krzyzyk.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja kupie. Przy samej becie się rewelacyjnie bawiłem. Liczyłem tylko, że będę się bawił co najmniej 8 razy dłużej niż w Becie, a nie tylko 4 razy.

 

Jeśli chodzi o broń, to jestem w stanie sobie wyobrazić sytuacje, w której szukam np. mojego ulubionego rodzaju Auto Rifle (np. tej z najwyższym "Rate of Fire"), która jest fioletowa i dodatkowym perkiem jest np. Obniżenie odrzutu broni.

Obecnie korzystam z Auto Rifle "Shingen" (czy jakoś tak) i takim losowym statsem jest właśnie obniżenie odrzutu.

 

Dobrze, że gra będzie miała te całe Nightfalle, czyli wersje rajdów/strike'ów dla ludzi z lvl 20+. Dobrze, że przynajmniej Strike'ów jest 6 rodzajów.

 

Tak czy siak warto kupić dla samego PvP. Jak Halo warto było kupować dla kampanii i multi, to Destiny tym bardziej (chociaż liczyłem na więcej).

Odnośnik do komentarza

Tu z kolei są inne informacje:

 

http://www.mweb.co.za/games/ViewNewsArticle/tabid/2549/Article/14563/Report-Destiny-has-32-Story-Missions-5-Explorable-Areas-23-Strike-Missions-and.aspx

 

Destiny has 32 Story Missions, 5 Explorable Areas, 23 Strike Missions and 2 Raids

 

The console world is alight with activity as the Destiny Beta became publicly available for play at the end of last week. While some of us having been dedicating our time to multiplayer and campaign, others have dedicated their time to breaking down some of the information hidden within the beta. A recent post on the Destiny subreddit reads that the full release of Destiny will have 32 Story Missions, 5 Explorable Areas, 23 Strike Missions and 2 Raids

 

Jest tego więcej niż w poprzedniej plotce, więc tak naprawdę, dopóki gra nie wyjdzie, to można jedynie przypuszczać co i jak. Poczekajmy do pełniaka :)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

No wczoraj czytałem na zagranicznych portalach mase hejtu,ze content,który ta gra to śmiech,bo twórcy obiecywali to i to.

Pelno komentarzy o anulowanie pre orderów i ogólnym rozczarowaniu.

Nagle wczoraj wieczorem i dzisiaj ukazują się płoty na temat kontentu tej gry i z płoty na plote jest on coraz większy.

Przypadek?

Odnośnik do komentarza

 

4 mapy na 4 planety to za mało. Jeżeli to info okaże się prawdą to bryndza będzie i grę skończę szybciej niż CoD. Coś mi tu śmierdzi.

No nie 0 sama beta starczala lekko na 3-4h, a to nie byly wszytskie misje, po prostu wrzuca ich wiecej, ale biegac bedziesz ciagle po tej samej lokacji - jak dla mnie lekkie nieporozumienie.

 

Jeżeli okazałoby się to prawdą to w becie udostępnili 1/4 gry. To byłaby jakaś kpina i liczę na więcej takich plot o jednak większej ilości misji oraz obszarów. Trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza

Mówili, że beta to jakieś 15-20% zawartości gry.

dapo dobra akcja, pięknie skasowałeś stado n00bów :)

Pierwszy dzień bez bety i już odczuwam głód. W końcu multi, które przynosi ogrom zabawy, teraz tylko przeczekać do tego 9 września i ogień! Gdyby Bungie dodało tryb, gdzie snajpa czy shotgun leżałyby gdzieś na mapie, tak jak w Halo, to byłby to multiplayer idealny.

 

Fajny montaż.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja słyszałem, że beta to 10%, a nie jakieś 15-20...

Alpha mieściła w sobie mniej niż 10% contentu. Tak czy inaczej, dzisiaj Destiny udzieliło odpowiedzi na ostatnie zarzuty:

 

http://www.playstationlifestyle.net/2014/07/28/bungie-destiny-map-response-eric-osborne/

 

Oh, hello.


Destiny’s pretty big. It’s the biggest game we’ve ever made, by far, and we’re sort of known for making games you can play for months, years, and even decades if you’re a little bit…dedicated.

With Destiny, we’re looking to exceed what we’ve done before, not just in terms of scale – the Moon is our smallest destination – but in terms of scope and breadth of activities. That’s true for day one, as you expect, but it also means we want Destiny to have super long legs.

If we’re fortunate enough to have you playing months after launch, you still find lots of compelling stuff to do. That will manifest itself in a myriad of ways, from straight up content to cool activities we’ve yet to show off.

We think we did a decent job supporting Halo, post launch, but we were only ever able to cater to the competitive set. That left a lot of players out in the cold. That made a lot of the team grumpy. We wanted to do better. So, Destiny is philosophically built support every type of player, and all modes with ongoing activities and events. We look at it quite a bit like television programming, as opposed to a singular film, as we had in the past. We think it’s gonna be pretty great, but we wanted to test out a bunch of our new stuff with Beta, to make sure we could flip knobs and levers live, reacting and responding with lots (and, ho boy, did we see LOTS) of players online and playing.

Beta was water wings. Level 8 is nothing. You barely scratched the surface, and it seems like some folks had fun with what was there.

If you did, good news. More soon.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

 

 

Mówili, że beta to jakieś 15-20% zawartości gry.

 

No to bieda...

 

To i tak lepiej niż w TitanFail, gdzie był tylko tryb multi, do tego jakieś 10 razy gorszy.

 

Ja jestem dobrej mysli, grę głównie i tak kupuje dla pvp, a pve ogra się przy okazji.

 

 

Ty to naprawde jestes typowym kartoflem ktoremu wydaje sie, ze wie wszystko najlepiej, a w rzeczywistosci nie masz o niczym pojecia. Wychwala grafike w Infamous pomimo, ze w gre nie zagral, a teraz uwaza sie za znawce Titanfall.

 

Po drugie jak nie masz argumentow to po prostu sie nie wypowiadaj. Jak nie umiesz dyskutowac to milcz. Porownanie z d.upy TF do Destiny nie jest argumentem bo:

a) TF nie jest zadnym wyznacznikiem czegokolwiek

b) gry dostaly inne wsparcie

c) jest to typowy sofizmat

 

Nie twierdze, ze Destiny nie jest warte $60 czy nawet $100 jakie wykladam na gre, ale uwazam, ze ilosc mapek za biedna jak na premiere "najwiekszej" gry Bungie nad ktora poca sie od conajmniej 2008-2009 roku.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Czy to moja wina, że zawartość TF jest znacznie mniejsza niż to co oferuje Destiny? W jednym mamy tylko multi, w drugim multi, story, straiki. Tu wielki lament, bo pojawiła się plotka, że w Destiny będzie dostępne tyle i tyle lokacji, a co śmieszniejsze, płaczą osoby, które spuszczały się przed premierą gry, która ma tylko tryb multiplayer.  Niektórzy są mega żałośni.

 

 

Dziewczyna i na dodatek dobrze gada.

Odnośnik do komentarza

lol Titanfall przynajmniej ma dedykowane servery, większą ilość map i multi mimo wszystko wymaga jakiegoś ogarnięcia się zarówno w robocie jak i przy parkurze. Destiny PvP niszczy dostęp do zdolności i wszystkich broni.

 

Oczywiście jeszcze w tamtym roku pisałem że coś tu jest grane skoro bungie przez pół roku nic poza skrawkiem gameplaya z Old Russia nie pokazuje i że gra nie będzie miała tyle zawartości co Borderlands i świat będzie mniejszy, ale oczywiście byłem jechany bo HEHE BUNGIE NA PLEJSTEJSZYN TO JUŻ JEDZIESZ XBOCIE.

 

Chyba zamiast Day 1 będzie kupno gierki gdzieś bliżej Bożego Narodzenia za 30-40$.


Czy to moja wina, że zawartość TF jest znacznie mniejsza niż to co oferuje Destiny? W jednym mamy tylko multi, w drugim multi, story, straiki. Tu wielki lament, bo pojawiła się plotka, że w Destiny będzie dostępne tyle i tyle lokacji, a co śmieszniejsze, płaczą osoby, które spuszczały się przed premierą gry, która ma tylko tryb multiplayer.  Niektórzy są mega żałośni.

 

może dlatego że wiadome było co będzie zawierał TF i byłoby inaczej gdyby Destiny nie reklamowano na chvj wie co a Bungie nie kłamało by jak tutaj

 

http://a.pomf.se/vnfhmj.webm

 

że to co jest jedynie skyboxem jest aktualną geometrią którą możesz zwiedzić. Pjerdolenie o zwiedzaniu planet, kiedy każda planeta to obszar podobny do krainy z Borderlands. Jak można zwiedzanie Ziemii ograniczyć do kosmodromu na Syberii?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

lol Titanfall przynajmniej ma dedykowane servery, większą ilość map i multi mimo wszystko wymaga jakiegoś ogarnięcia się zarówno w robocie jak i przy parkurze. Destiny PvP niszczy dostęp do zdolności i wszystkich broni.

dalej nie czytam

comment_CtyalTpKaPb9dc8T8RTJIaQitsAeueae

 

prawda w oczy kole

Odnośnik do komentarza

4 lokacje byłby ok, gdyby były naprawdę rozbudowane i zróżnicowane, mnie osobiście martwi że maksymalny lvl to 20 :/ w becie do wybicia 5 lvl wystarczyło rozegrać 4-5 misji, na recenzje nie ma co liczyć bo na bank beda same 8-9, ja w destiny zagram ale na premiere odpuszczam, moze jak wydadzą wersje goty to sie wtedy skusze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...