Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy może już któryś z kolegów gra/ał w/w grę ? Chodzi mi szczegółnie o obszar po jakim się poruszamy ( wielkość ) ? Czy single player jest kilku godzinny czy dłuższy, a może komuś z Was udało się już ukończyć tryb single player z pozytywnym odczuciem ? :)

A przy okazji zapytam się jak wypada oprawa audio-wizualna na platformie PS3 ?

 

Pozdrawiam

Bartłomiej

 

 

Odnośnik do komentarza

są inaczej porozkładane levele np moon zaczyna się od

lvl 6

a misje z okiem mamy na

8 po całym chainie misji na moon

 

 

gra jest fantastycznie wybalansowana, zwykłą kiepską pukawką trzeba się trochę nastrzelać, a na rare kozaków trzeba mieć albo wyższy level albo coś dobrego w łapie (jeden taki rare typek jest w małej jaskinii po lewej stronie tuż przy pierwszym radio tower w old russia), czasem znajdując jakąś ciekawą odnogę na trasie można natknąć się na takich dopakowanych typków poza naszym levelem, albo nawet całą sekcję nie pod nasz level - to mnie jara bo zachęca do dogłębnego przeczesywania leveli - typki moga dropnąc coś godnego

 

nie będę pisał (na razie) że to gra roku itp itd ale miód jest zauważalny  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

ca53b1815b30c7b879a0a2c1c9d4ca82.png

 

6ab9481ea0811423e7119026e9bbbf0a.png

 

No ja was bardzo proszę :teehee: Zastanawiam się kto to robi. I po co. Jechanie exów konkurencji mogę zrozumieć, podbijanie średniej swoich gier przez wynajętych studentów z Chin również, ale coś takiego? lol

 

Irasowi przeszkadza jak hejtują grę Bungie, zaraz skisnę xD

 

serio nie kumam tego hajpu, sam kupiłem gierkę ale kolejki jakby to było Halo albo GTA, kiedy nawet Acti jakoś wybitnie tej gry nie reklamowało.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Jesli liczysz na dobrego singla z epicką fabułą to się zawiedziesz , jeśli lubisz rpg zdobywanie ekwipunku budowanie postaci i coop z znajomymi to KUP DIABLO. Po zapowiedziach Bungie nie było wiadomo czego spodziewać sporo osób może być zawiedzionych.

fix'ed

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś z was edycję vanguard i może mi powiedzieć gdzie znajdę te bonusy w tym całym Tower? Po wpisaniu kodu nic mi się nie ściągnęło. Żaden dodatkowy plik.

Ponawiam pytanie. Ja mam ten statek, emblemat i skin do ghosta, ale za wuja nie chce się pojawić zbroja u vanguard q. Resetowałem licencje, uruchamiałem ponownie konsolę, ale nic to nie dało.

Ma ktoś jakiś pomysł?

 

Mam edycję limitowaną.

Odnośnik do komentarza

 

Ma ktoś z was edycję vanguard i może mi powiedzieć gdzie znajdę te bonusy w tym całym Tower? Po wpisaniu kodu nic mi się nie ściągnęło. Żaden dodatkowy plik.

Ponawiam pytanie. Ja mam ten statek, emblemat i skin do ghosta, ale za wuja nie chce się pojawić zbroja u vanguard q. Resetowałem licencje, uruchamiałem ponownie konsolę, ale nic to nie dało.

Ma ktoś jakiś pomysł?

 

Mam edycję limitowaną.

 

Trzeba czekac na oficjale info , wszyscy mają problem 100% rozwiązania nie ma Edytowane przez Pazdziochu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Najpierw na minus --

 

- 0 , dosłownie 0 interakcji z otoczeniem

- fabuła , w najlepszym wypadku szczątkowa (niby jest , ale jest równie istotna jak ta w titanfall)

- nie wróżę dobrego odbioru gry dla lone wolfów ;)

- śmierć nie boli,

- rzeczy, które wypadają ze skrzynek, a przynajmniej tych złotych nie są losowe,

 

I plusy

 

- w grze się udało to co nie wyszło w hellgate london

- bardzo przyjemny multiplayer

- bardzo przyjemne poruszanie się pojazdami i zresztą bez pojazdów też

- śliczna grafika, światło, cienie, tekstury - bardzo zacne,

- pierwsza gra, w którą wsiąkłem na 10 godzin non-stop w party i nie, nie skończyłem fabuły, jesteśmy w połowie,

- to gra na 50 godzin + zabawy, potem dojdzie jakieś dlc ;)

- pewnie jeszcze sporo, ale wszystko przed nami

 

i na koniec pragnę podziękować za trolling, pewnej znanej firmie specjalizującej się w sprzedaży wysyłkowej gier,

która dostarczyła mi grę w pudełku wielkości kartonu na konsolę , w którym zmieściła się tylko faktura -- oczywiście zdążyłem oskarżyć o kradzież kuriera,

zanim okazało się, że w kartonie jest 2gie dno , pod którym jest gra...

Kurierze, jeżeli to czytasz - wybacz :D

Odnośnik do komentarza

 

 

i na koniec pragnę podziękować za trolling, pewnej znanej firmie specjalizującej się w sprzedaży wysyłkowej gier,

która dostarczyła mi grę w pudełku wielkości kartonu na konsolę , w którym zmieściła się tylko faktura -- oczywiście zdążyłem oskarżyć o kradzież kuriera,

zanim okazało się, że w kartonie jest 2gie dno , pod którym jest gra...

Kurierze, jeżeli to czytasz - wybacz :D

 

 

 

Hurtowo wysyłają i to automat pakuję- paczka ma odpowiednie wymiary.

 

 

 

 

od 2 minuty ;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawy jestem ile osob hejtujacych Destinu w ogole ta gre kupilo. Pomine fakt, ze nie czaje zbytnio fanow HALO psioaczacych na ta gre, skoro odczucia plynace z rozgrywki daja tyle samo radochy, a sam feeling i gunplay jest niemalze identyczny. Wystarczy wrzucic wyzszy poziom trudnosci, odpalic w coopie i walka staje sie rownie miodna jak poziom legendarny. Najbardziej obawialem sie, ze w grze bedziemy latac ciagle po tych samych lokacjach - jestem pod koniec ksiezyca i mimo zludzenia, ze czesto zaczynamy w tym samym miejscu kazdy level prowadzi nas inna sciezka w inne miejsce danej planety...

Po tych paru godzinach w ogole nie ma sie wrazenia powtarzalnosci.

Grafika, design i jakosc wykonania to absolutne mistrzostwo swiata, do tego naprawde przyjemny multiplayer, raidy - ogolnie ludzie wystawiajacy 6/10 maja problemy z bania, albo nie powinnni recenzowac fpsow.

Gralem pol dnia, mysle, ze te 10h to niezla bzdura, chyba, ze koles lecial na easy i naprawde chcial szybko skonczyc, nie sprawdzajac nawet nowych pukawek, jak najmniej przenoszac sie do miasta i nie robiac totalnie nic poza misjami. Ja tam poki co oderwac sie nie moge.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...