Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Mam problem z Destiny. Brat ma plusa, a że to PS4 to opcje gry online działają na każdym koncie. Tylko po ostatnim updatcie coś się pochrzaniło i co dosłownie drugie uruchomienie wyskakuje komunikat, że user-generated content unaviable for this account(lub jakoś podobnie), później kolejny komunikat o czacie(również dla mojego konta niedostępny) i po wejściu w grę wszystki striki i crucible mam zakłódkowane :( Pomaga odpalenie gry najpierw u brata na koncie, wyłączenie i dopiero włączenie u siebie jeszcze raz. Ma któś podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko jakaś legendarna broń specjalna i powinien wpaść trofik w którym wszystko ma się wypełnione legendami albo egzotykami... Troszkę to może potrwać. 

Jak dobrze pójdzie to dzisiaj/jutro wpadnie 28 lvl. 

 

 

Jestem no-lifem na L4

 

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Cześć Panowie,

 

gram od kilku dni i mam kilka pytań:

 

1. Jedyną metodą zdobycia lepszych broni po lvl 20 jest klepanie multika albo misje (+bounty) w obu przypadkach? Strasznie to czasochłonne.

2. Czy level light nam coś w ogóle daje? I dobrze rozumiem, że llvl light zwiększa się tylko poprzez ubieranie eq z +light?

Odnośnik do komentarza

Najgorzej jest z tymi dropami itemów możesz cały dzień grac i nie zdobędziesz niczego a raz zagrasz np jeden mecz pvp i item niebieski z light. dziś ok 30 meczy pvp pograłem i tylko 1 przedmiot z light + 5 do tego z dwoma forumowiczami zrobiłem weekly heroic strike i jeden zwykły i tutaj też nic. Wolałbym aby to było rozwiązane jak w borderland czy diablo. Za konkretnych bossów lub zadanie coś fajnego. Farmienie jak w MMO może wkurzyć i dużo osób z gry zrezygnuje.

 

O legendarnych itemach czy egzotycznych to już nawet wspominać nie będę. Dziś chyba z 10 razy dostałem engram (czy jakoś tak) w którym mógł znajdować się legendarny przedmiot i ... nic

Odnośnik do komentarza

Po prostu trzeba pootwierać trochę zwykłych skrzyń na Marsie i w końcu wpadnie. Sam robię tego exotic questa obecnie i czekam na Xura. Swoją drogą, mam już dwie legendarne bazuki, jedną egzotyczną, a teraz jeszcze ten exotic bounty na machine gun. Za to snajperka albo shotgun ciągle tylko niebieskie...

 

 

 

do tego z dwoma forumowiczami zrobiłem weekly heroic strike i jeden zwykły i tutaj też nic.

Za Weekly Heroic Strike nigdy nie dostaniesz sprzętu przecież (nie licząc możliwych dropów). Jedynie monety, reputacja i marki.

Odnośnik do komentarza

Ja już momentami nie mam siły do tego randomowego lootu- od trzech dni gniłem na 24 lvl bo wszystko było na light +15 a nic legendarnego nie wypadało...na szczęście odblokowałem sobie 2 rangę Cruicible i sobie te legendy po prostu kupiłem za marki..hak im w smak :P

Inna sprawa że jak zobaczyłem iż ulepszenie tych pancerzy wymaga na każdy lvl chyba 6 ascend shard to mi ręce opadły:/ To gówienko wypada na pewno tylko z daily chalange a gdzie jeszcze to nie mam pojęcia...

ps. fajnie tak o drugiej w nocy wypatrzeć w Tower niejakiego WieprzkaPL czyli Hiv-a  ;) Nie wiem czy też musiał wstawac o 7 rano ale...co ja poradzę że gra wkręca ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...