Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jak na razie odechciało się grać. Osiągnąłem wszystko co się da aktualnie, oczywiście poza wbiciem 30lvlu, mam 29 a do 30 potrzeba raidowego gearu. Raid ukończyłem 2-3 razy ale tylko raz na tydzień można coś dostać (ostatnio mi poleciały same shardy i energy). Czekam aż jutro się wszystko zresetuje i jazda od nowa.

 

Zrobiłem też tytana, jest prawie na 27lvlu ale nie chce mi się nim grać.

 

Ogólnie oglądam sobie pierwsze filmiki z destiny, jak powstawało, itp, czytam posty na oficjalnym forum destiny i... tyle się pozmieniało, tyle wycieli... Nawet wojny frakcji, które bardzo by pasowały do tego świata. Najgorsze jest to że to wszystko będzie nam sprzedawane później.

Odnośnik do komentarza

 

Ogólnie oglądam sobie pierwsze filmiki z destiny, jak powstawało, itp, czytam posty na oficjalnym forum destiny i... tyle się pozmieniało, tyle wycieli... Nawet wojny frakcji, które bardzo by pasowały do tego świata. Najgorsze jest to że to wszystko będzie nam sprzedawane później.

 

Tutaj na temat oryginalnej fabuły. Odszedł koleś od scenariusza i zatrudnili na ostatnią chwilę kogoś do zrobienia tych kart ze zrębami historii. 

http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2hqmkb/how_destinys_content_completely_changed_over_the/

 

Ciekawe czy to Activision naciskało by pociąć grę czy Bungie nie dało rady i sklecili na szybko to co w tej chwili mamy na krążku. Przecież jeszcze rok temu w materiałach były pokazywane kawałki gejmpleju lub scenki, których nie ma w pełnej wersji.

 

3U3FfHD.png

 

image_33120_thumb_wide940.jpg

Reef, grywalne zapewne się pojawi w DLC, a jest już gotowe.

 

300px-Crow.jpg

To się działo na Old Russia.

 

Stara mapka ?

starchart.jpg

 

EDIT:

 

Już wiem czemu tyle czasu pokazywali gameplay tylko z Old Russia ... przez dłuższy czas nie wiedzili po prostu co ma być wycięte przed premierą i głupio byłoby promować gierkę materiałami z DLC ;)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Tak. We wtorek bedzie reset.

 

Vex Mythoclast Exotic  ^^ Wystarczy tylko przejsc raid na hardzie i miec szczescie jak w lottka :teehee:  

 

ktoś chce jeszcze dyskutować na temat tego że multiplayer w tej grze nie jest balasem?

 

destiny reklamuje na fejsie red bulla

 

10704135_685133851581922_226858342172182

 

pewnie po to byś nie zasnął robiąc te nudne misje.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

ktoś chce jeszcze dyskutować na temat tego że multiplayer w tej grze nie jest balasem?

Nie czaje - z poczatku mowili, ze statystyki pukawek nie beda przechodzily do PvP, pozniej jednak pozwolili na upgrady, ktore zmieniaja calkowicie balans tych samych pukawek, a na koniec wrzucaja armaty, ktore odbieraja 1 strzalem 3 razy wiecej energi niz standardowa pukawka... To po co im Iron Baner ? Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W shotgunie to ewentualnie skuteczny zasięg zabicia 1 hitem kogoś z pełnym zdrówkiem (jeśli nie trafimy centralnie w baniak) trochę bym skrócił, ale tak to bym nie ruszał osobiście bo lubię pobiegać z tym typem broni od zawsze. Fullkontakt bardziej emocjonujący od snajpienia (też czasem lubię jak mapa duża) dla mnie :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...