Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Maksymalnie dwie 30 się przewijały, ale z samymi 29 też chyba grałem, przynajmniej na którymś z etapów. Wcześniej z destinylfg.com/net korzystałem, a wczoraj wreszcie ze swoją stałą ekipą Polaków kończyłem i dwie 30 mieliśmy. Chłopaki jednak podostawali brakujący sprzęt i teraz już będą cztery maksymalne poziomy u nas, więc powinno gładko pójść przy kolejnej próbie :) Najgorszy etap to obrona dwóch Confluksów, bo straszny syf się robi w pewnym momencie. Potem na gatekeeperach może być ciężko, ale wszystko do zrobienia.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wreszcie wyskoczyły mi do wyboru exotic bounty. Szybki myk na internet i wybrałem to z karabinem maszynowym i szukaniem po skrzyniach na marsie.

 

Przyjemne bounty. Raz dwa na księżycu go zrobiłem. Dostałem w tym samym dniu bounty na pistolet, ale złapanie 500 punktów w PvP tylko przy broni z Voidem i odejmowanie ich za śmierć to zdecydowane przegięcie dla takiej pukawki. 

Swoją drogą nabił ktoś Doktor Nope z perkiem na poprawę stability? Dobrze się z tym strzela?

Odnośnik do komentarza

 

Dzisiaj wreszcie wyskoczyły mi do wyboru exotic bounty. Szybki myk na internet i wybrałem to z karabinem maszynowym i szukaniem po skrzyniach na marsie.

 

Przyjemne bounty. Raz dwa na księżycu go zrobiłem. Dostałem w tym samym dniu bounty na pistolet, ale złapanie 500 punktów w PvP tylko przy broni z Voidem i odejmowanie ich za śmierć to zdecydowane przegięcie dla takiej pukawki. 

 

Kumpel z którym dzisiaj grałem mówił mi o tym bounty. Przerypka jak mecze nie idą :/

Odnośnik do komentarza

Mi wczoraj wpadł bounty na Bad juju. Muszę zrobić 25 strikow ale spoko bo pozbieram pkt dla Vanguard żeby kupić Shadow Prince do pvp. Teraz biegam z Painted Suros - rare z crucible wypadł w jakimś meczu i daje radę ale jednak trochę rozrzuca szczególnie na większym dystansie. Ale jak ktoś nie ma czasu sfarmic lepszego w pve to polecam tego słabszego surosa AR do pvp :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...