Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dzięki za opinie.

Idę poprawiać literówki.

wysłałem zapa. może wreszcie uda mi się zrobić vog'a bez skuchy grając z kimś ogarniętym :P

 

Dlaczego nie spróbujesz wbić tego trofika na Crocie? Wydaje się łatwiejsza.

 

VoG ludzie mają bardziej ogarnięty, stwory mają mniejsze levele. Crota pewnie jest szybszy, ale nigdy jeszcze  nie grałem z ekipą, która potrafiłaby nie zdychać na tym raidzie.  

 

e: wymyśliłem sobie, że Destiny będzie moją 200 platyną, dlatego skupiam się teraz maksymalnie na grze Bungie

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

 

Ja proponuje Crote... 30min sie normala robi. Moge lampy solowac i leciec mieczem crote.

 

Wchodzę. Daj znać kiedy.

 

 

 

Jutro, 24 luty, serwery i strona bungie będzie wyłączona od 19 do północy. A więc tydzień dla mnie rozpocznie się w środę ;)

Czy logowanie przed 19 załatwia sprawę ?

 

Na jakim systemie mamy to robic? Jak na PS4 to musicie poczekac z 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

 

a jednak serwery offline. Do ktorej maja byc wylaczone ?

Do północy.

 

Niech dadzą ten patch wreszcie. Chcę zobaczyć co mi z(pipi)auli w Surosie.

 

10 AM Pacific, Destiny will be taken offline for two hours of maintenance. http://Bungie.net  will also be unavailable at that time.

 

Hmmm jak dla mnie do 21 :) ale się zobaczy

Odnośnik do komentarza

Uff, myslalem ze juz na dzisiaj pograne :)

 

Nienawidze Bungie. Mialem kupic tylko The Order, a jak w czwartek sciagnalem demo tak do dzisiaj wywalilem na Destiny z czapy 240 zl. Zupelnie nieplanowane i teraz trzeba jesc zupe ze szmaty i suchy chleb... FUCK BUNGIE!

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Te Zeratul, dlaczego nie robiłeś najpierw Tytana tak jak radziłeś w poradniku ;)

 

Czekam aż dobijesz do odpowiedniego levelu i zapraszam do ekipy, tylko nie wiem w jakich godzinach grasz?

 

Bo ja moge solowac wiekszosc Croty hunterem i biegac z mieczem, cos czego nowi gracze nie zrobia.

Odnośnik do komentarza

Ok. Mam komplet z Vault Of Glass, teraz tylko kupić egzotyczny hełm i trafić buty na Crocie i droga do 32 poziomu stanie otworem. Mam nadzieję ze kolejny RAID będzie lepszy bo Crota's End jest moim zdaniem lipny.

Przydazyl mi się dziwny bug podczas walki z Atheonem. Przeniosło nas na Wenus, wziąłem Relic i chciałem wypaskudzic Minotaurowi z mocnego ataku (R2/RT), zrobiłem to a moja postać przyjęła pozę lecącego Clarka Kenta i (pipi)nela na główkę w przepaść. Randomy kiedyś mówiły ze też tak miały jak grałem z ekipa z lfg. Atheons Epilouge i Vex :obama: chyba nici z odwyku...

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...