Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro kolejne podejście do VoG w poszukiwaniu Vex'a i pewnie kolejne rozczarowanie hehe :) Chciałbym dostać Atheon's Epilogue - podoba mi się ten karabin, poza tym jego brakuje mi do kolekcji rzeczy z Vault Of Glass. Na Mythoclasta nawet nie liczę, ale fajnie by było zostać przez grę mile zaskoczonym. Zostały mi 4 trofea do platynki, którą już jakiś czas temu postanowiłem, że zrobię. Zebranie duchów, wylevelowanie Huntera i Titana oraz Flawless Raider :) Jestem pewien, że z ekipą (pozdro chłopaki) spokojnie zrobimy to wyzwanie. Napisałbym co sądzę o Destiny po ponad 100h grania, ale ciężko mi zebrać myśli, muszę to grubiej rozkminić. Z jednej strony mamy do czynienia z fajną, ładną, miodną grą, a z drugiej z paskudną betą, z gównianymi rozwiązaniami, niewykorzystanym potencjałem i grindowaniem wyniesionym do granic absurdu.. Można by narzekać i narzekać... ale po co ? Bungie.. dajcie mi Monte Carlo, Vex'a i Gjallahorna ;* 

Odnośnik do komentarza

Telemetria działa jak dla mnie nie przy oddawaniu bounty, ale na polu walki. Wtedy uruchamiasz i za zabijanie danym rodzajem broni, szybciej ją upgrade'ujesz niż jakbyś nie uruchomił telemetrii. W praktyce nie zauważyłem znaczącego przyspieszenia, w porównaniu z oddawaniem bounty. Jak je oddawałem 3x dziennie, to praktycznie byłem w stanie wymaksować całą broń legendarną w ciągu jednego dnia, a egzotyka w dwa... :)

 

Duchów najłatwiej szukać i zaliczać dzięki stronie destinyghosthunter.net Ja w dwa dni dobiłem do 50 i dostałem trofeum... :)

 

VoG hard w tym samym składzie dzisiaj, ale ja pewnie nie wcześniej niż o 21:30... Część z nas ma już przynajmniej dwie postaci, więc może złożylibyśmy drugą ekipę do VoG hard i Croty, ale załóżmy do robienia pod koniec tygodnia Destiny lub od razu po zrobieniu VoG+Crota pierwszą ekipą? Aż szkoda nie wykorzystywać kolejnych postaci, a robienie Croty z randomami nie jest dobrym pomysłem...

Odnośnik do komentarza

Telemetria działa jak dla mnie nie przy oddawaniu bounty, ale na polu walki. Wtedy uruchamiasz i za zabijanie danym rodzajem broni, szybciej ją upgrade'ujesz niż jakbyś nie uruchomił telemetrii. W praktyce nie zauważyłem znaczącego przyspieszenia, w porównaniu z oddawaniem bounty. Jak je oddawałem 3x dziennie, to praktycznie byłem w stanie wymaksować całą broń legendarną w ciągu jednego dnia, a egzotyka w dwa... :)

 

Duchów najłatwiej szukać i zaliczać dzięki stronie destinyghosthunter.net Ja w dwa dni dobiłem do 50 i dostałem trofeum... :)

 

VoG hard w tym samym składzie dzisiaj, ale ja pewnie nie wcześniej niż o 21:30... Część z nas ma już przynajmniej dwie postaci, więc może złożylibyśmy drugą ekipę do VoG hard i Croty, ale załóżmy do robienia pod koniec tygodnia Destiny lub od razu po zrobieniu VoG+Crota pierwszą ekipą? Aż szkoda nie wykorzystywać kolejnych postaci, a robienie Croty z randomami nie jest dobrym pomysłem...

Ja mogę dzisiaj zrobić z Wami VoG, a potem od razu Crotę :) no ekipa ta sama co zwykle, jak najbardziej. Jest skutecznie, a przede wszystkim bekowo :D

Odnośnik do komentarza

3 najwieksze powroty w historii: Muhammeda do boksu, Jordana do NBA, easye'go do Destiny!

Ginger - mam nadzieje, ze teraz Ty mi bedziesz pomagal ? ^^ Po dluzszej przerwie znowu zapragnąlem przejsc Raid ze znajomymi i odpalic PvP. Swoja kopie najprawdopodobniej bede mial jutro - rozumiem ze Sesson Pass nie sciaga sie dlugo ? 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Te dziwne itemy to pewnie shardy, energy to upgradeu broni/zbroji. Na razie dobij 20 lvl i nie przejmuj się tym. Klasę bierz jaką chcesz, obadaj na Yt co Ci pasuje, ale przygotuj się ze i tak będziesz musiał wymaksowac wszystkie. A tak BTW to nie graj w to bo Destiny uzależnia jak nic a zarazem w(pipi)ia i troluje jak żadna inna gra :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...