Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale poza shardami musisz dostać jeszcze elementy zbroi. Na moje 4 przejścia dostałem tylko 2 części, jedną dla Huntera, a drugą dla Warlocka i żadnej dla Tytana... :( Bardzo szkoda, że nie da się zdobyć niczego z Croty, poza robieniem samego raidu, no i można go robić tylko raz w tygodniu. Jak ktoś ma 3 postaci, to jest trochę lepiej, ale farmienie jest trochę bez sensowne, bo sam raid w porównaniu z VoG jest dla mnie bezsensowny... może nowy dodatek pozmienia sposób zdobywania rzeczy z Croty...

Odnośnik do komentarza

No, ale poza shardami musisz dostać jeszcze elementy zbroi. Na moje 4 przejścia dostałem tylko 2 części, jedną dla Huntera, a drugą dla Warlocka i żadnej dla Tytana... :( Bardzo szkoda, że nie da się zdobyć niczego z Croty, poza robieniem samego raidu, no i można go robić tylko raz w tygodniu. Jak ktoś ma 3 postaci, to jest trochę lepiej, ale farmienie jest trochę bez sensowne, bo sam raid w porównaniu z VoG jest dla mnie bezsensowny... może nowy dodatek pozmienia sposób zdobywania rzeczy z Croty...

Elementy pancerza dostajesz za prawie wszystkie etapy(tylko hełm za zabicie syna Oryxa), plus ewentualnie egzotyki za widźmy i Crotę. Tylko dzisiaj dostałem dwie rzeczy do tytana(łapy i klatę), które już miałem. Poza tym na sam koniec dostałem też MIDA multi tool. Ogólnie to najdłużej czekałem za nogami, ale je też w końcu zdobyłem jednak jeszcze ich nie rozwinąłem w pełni, bo mam założone egzotyczne.

Tak ogólnie to mógłbym powiedzieć, że prawie co tydzień dostawałem jakąś część pancerza na normalu. Teraz nareszcie mogę spróbować hard.

Odnośnik do komentarza

Jak akurat level postaci pasuje do levelu broni/armora to kup, jeśli nie to graj misje dalej. Na pewno wypadnie ci lepszy sprzęt niż ten co mogłeś kupić kilka poziomów temu.

 

Ja chyba zrobię sobie przerwę od Destiny i Croty, nie ciągnie mnie do 32 bo w HoW i tak ten armor będzie u handlarzy no i żadnego fun'u z Croty nie wyciągam. Masa glitchy i ogólny bezsens tego raidu sprawił że po trzech razach mam go dość (reszta ekipy pewnie też) Więc we wtorki będę panowie grał tylko weekly/nightfall + VoG dla funu.

 

Trzeba grać w inne gry a nie w(pipi)iać się dla + 3 lighta :/ następne 300h pewnie spędzę na Pustkowiach ganiając za goulami z bananem na ryju w 1080p/max 42fps. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też mnie wzięła niechęć do Destiny, po Crocie właśnie. Coś ten raid im nie wyszedł. W VoGu nie było za dużo kombinowania jak ominąć poszczególne etapy, tylko trzeba było je przejść, a w Crocie to praktycznie każdy etap można ominąć nie robiąc prawie nic, no może ostatnia walka jest do przejścia w miarę normalnie. Chociaż ostatnio w 30 minut do niej doszliśmy, ale później 2 godziny męczyliśmy się z samym Crotą, bez sensu... :(

Jak na razie trzymają mnie przy grze Bounty i Weekly, bo dzięki nim dostaję exp, które jest mi potrzebne do rozwijania broni, a jeszcze kilka egzotycznych chciałbym rozwinąć. Już nawet Daily nie chce mi się samemu robić. Shardów mam chyba 160 albo więcej i nie wiem co z nimi robić. Mogli by dodać wymianę energy na shardy, tak jak jest z tymi elementami z Croty, bo akurat zawsze mam deficyt energy, ale już po mału kończę rozwijać legendarne bronie i zaraz też ich nie będę potrzebował...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też mnie wzięła niechęć do Destiny, po Crocie właśnie. Coś ten raid im nie wyszedł. W VoGu nie było za dużo kombinowania jak ominąć poszczególne etapy, tylko trzeba było je przejść, a w Crocie to praktycznie każdy etap można ominąć nie robiąc prawie nic, no może ostatnia walka jest do przejścia w miarę normalnie (...)

Widać, że nie gracie od początku kiedy to Templara i Ateona zrzucało się w przepaść granatami  :D Na Krocie to na dobrą sprawę cheesuje się tylko most i niewiele się to różni np od wipeowania się na oraklach żeby wrócić na górną półkę i z stamtąd w nie bezpiecznie walić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak na razie to tylko piszą, że wiedzą co zrobili źle (głownie chyba chodziło o apgrejd egzotyków i zdobywalność szardów do raidowego ekwipunku) i nie chcą znów popełniać starych błędów, ale jak to się objawi to konkretnie nie wiadomo. Max level wyższy raczej na pewno będzie, pewnie coś zakombinują z apgrejdem dotychczasowych broni/ciuszków i lepiej rozplanują zdobywanie i apgrejd stuffu z nowego raidu. Ten filmik z testowej postaci Bungie co ostatnio wyciekł może sugerować jak to może wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Nie lepiej zrobić te same shardy co z Croty na kolejnych raidach ?? Stare Ascendant zostawić i zrobic z nich alternatywę do strange coinów oraz do kupowania materiałów, broni, amunicji :) Pierwsza gra pierwsze wzloty i upadki , lepiej niech tylko nie popełniają tych samych błądów i uczą się na porażkach a bedzie naprade dobrze ;)

Odnośnik do komentarza

Nie lepiej zrobić te same shardy co z Croty na kolejnych raidach ?? Stare Ascendant zostawić i zrobic z nich alternatywę do strange coinów oraz do kupowania materiałów, broni, amunicji :) Pierwsza gra pierwsze wzloty i upadki , lepiej niech tylko nie popełniają tych samych błądów i uczą się na porażkach a bedzie naprade dobrze ;)

Oby tylko nie wprowadzili nowych szardów przy następnym dodatku, bo skisnę i nie wiem na co wydam te już zgromadzone XD

Odnośnik do komentarza

Crota to po prostu słaby raid i tyle. W VoG'a mogę grać nawet bez lootu, a Crota mnie po prostu w(pipi)ia bo ciągle się coś gliczuje. Albo Crota traci tarcze i nagle wstaje i zabija miecznika, albo teleporty, lagi, (pipi) obesrane. 

W Crocie największym problemem są lagi w ostatniej fazie. Największy z nich to właśnie sam Crota -_- Na VoG błędów jest znacznie więcej przy końcówce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...