Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaczalem robic po powrocie do Destiny, jak juz skoncze praktycznie wszytsko w tygodniu, to dopalam nowa i zazwyczaj gram z jakims kumplem. Wczoraj do polowy Marsa doszlismy raptem w godzinke, 1,5...

Na te dlugie misje najlepiej zaprosic kogos z wysokim levelem i sie przez nie przebiega.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

2 tygodnie grania... hunter 31 lvl brakuje mu klatki, warlock 30 - pelny set, titan 30lvl brakuje rekawic i butow. Jak dzisiaj od xura dostane klatke dla huntera z engrama to jestem w bardzo dobrej pozycji. Ogolnie na ten tydzien mam wszystko zaliczone poza crota na hard titanem, ktory pewnie zrobie dla shardow ktorych mam deficyt. Jezeli RNG nie bedzie tragiczne to 2 tygodnie i mam 6x32.

 

W weekend moze dla odmiany spedze wiecej czasu z zona niz z Destiny ;)

Edytowane przez Zeratul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale tutaj nie ma zadnego elementu chwalenia sie ze HO HO HO MAM EGZOTYCZNO BRON TAKI ZE MNIE ZBÓJ, po prostu ciesze sie ze w koncu kupilem icebreakera, bo przegapilem, jak byl ostatnio. A bez ajsbrejkera jak bez nogi, z tego co zdazylem zauwazyc. No i wlecial lvl 31 hihihihih :sorcerer:

Nie kazdy jest takim ultra pro hardkorowym gejmerem jak Ty, Zeratul, ja każualowo dobrze sie bawie grajac w destiny.

BTW. bedzie ktos jutro robil voga normal/crote jakakolwiek? w vogu juz mniej wiecej wiem o co chodzi w poszczegolnych etapach, poki co troche brak mi zgrania ale postaram sie. Croty zas jeszcze nie robilem. Chetnie sprobowalbym  :sorcerer:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj/dzisiaj był dzień rozdawania Vexów przez Bungie, bo wypadły 3 Vexy z VoG'a hard na 2 przejścia... :D W końcu i mi się trafił, nie licząc kolejnego skuterka i mnóstwa shardów/energy... :)

Teraz brakuje mi exp do wymaksowania wszystkich egzotycznych broni, które ostatnio dostałem/kupiłem... :( Ale przy okazji dobiję do 32 poziomu w Tytanie... :D Oj będzie się grało na VoG i Crocie z oślepiającą bańką... :D

Teraz pozostaje mi tylko grać Hunterem, żeby zdobyć 2 części uzbrojenia i ostatnia postać będzie miała 32 poziom... :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj Crota padł na hardzie. Pierwszy raz udało mi się z mieczem. Podstawa to jednak dobra ekipa :)

Miał być Crux, wypadł Gjallarhorn.... drugi.

Następnym razem postaram się nagrać filmik, może się komuś przyda. Swego czasu Wróg coś nagrał ale tylko końcówkę.

 

Gratuluję :) jakim ciężkim sprzętem go atakowaliście 

Odnośnik do komentarza

Mnie sie dzisiaj udalo zsolowac... wprawdzie zajelo mi to lacznie 4h a nie 16min, ale i tak jestem zadowolony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie wczoraj skończyłem to bounty i mam teraz drugie Bad Juju (ostatnio doprowadziłem do końca bounty na Thorna), więc jakoś tam specjalnie się nie jaram.

W sumie to mam pytanie - jakie inne egzotyki zdobywa się w ten sposób? Bad Juju zrobiłem dwukrotnie, Thorn też całkiem niedawno, a jeszcze przed DLC zdobyłem w ten sam sposób Invective (ostatnio również dorzucając drugie do kolekcji, już z lepszymi statsami) - czy jeszcze jakieś zabawki można zdobyć w ten sposób?

Odnośnik do komentarza

 

Wczoraj Crota padł na hardzie. Pierwszy raz udało mi się z mieczem. Podstawa to jednak dobra ekipa :)

Miał być Crux, wypadł Gjallarhorn.... drugi.

Następnym razem postaram się nagrać filmik, może się komuś przyda. Swego czasu Wróg coś nagrał ale tylko końcówkę.

 

Gratuluję :) jakim ciężkim sprzętem go atakowaliście 

 

 

Najlepiej to zestaw Black Hammer / Icebreaker / Gjallarhorn / Hunger of Crota.

Ale każda wymaksowana wyrzutnia z javelinem się nada :)

Dzień później znowu zrobiliśmy harda, także idzie już znacznie lżej. Zniknęła jakaś blokada psychiczna :)

 

 

 

Ja właśnie wczoraj skończyłem to bounty i mam teraz drugie Bad Juju (ostatnio doprowadziłem do końca bounty na Thorna), więc jakoś tam specjalnie się nie jaram.

W sumie to mam pytanie - jakie inne egzotyki zdobywa się w ten sposób? Bad Juju zrobiłem dwukrotnie, Thorn też całkiem niedawno, a jeszcze przed DLC zdobyłem w ten sam sposób Invective (ostatnio również dorzucając drugie do kolekcji, już z lepszymi statsami) - czy jeszcze jakieś zabawki można zdobyć w ten sposób?

Bad Juju, Thorn, Invective, Super good advice oraz Pocket Infinity.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...