Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym waszym dropem to jest tak, ze gracie w gre caly czas a na forum na nia narzekacie i mieszacie z blotem. Destiny to czuje i jest mu przykro, wiec nie dziwcie sie, ze nic wam ciekawego nie wypada, tylko same shardy i energy. :(

 

Ja w tym tygodniu co prawda nie zebralem zadnego armora dla tytana, ale zostalo mi jeszcze podejscie do Croty na warlocku wiec zobaczymy jak bedzie. Nie mniej tak jak wczesniej nie mialem zadnych shardow to teraz polecialo mi ich w jednym raidzie prawie 20 i w koncu 32 level na hunterze wpadl. Teraz tytan na 29 i warlock 28 maja przed soba ten cel, ale droga do tego jest juz zdecydowanie latwiejsza i szybsza niz swoja pierwsza postacia.

 

A z dropow to w tym tygodniu z 2och nightfalli mam No Land Beyond (bede zakladal na pvp i zawstydzal zgonami innych :P) i Tunderlord. Calkiem spoko, nie powiem. Obok nich za Atheona wskoczyl wczoraj Suros Regime i kupiony u Szczura Mid. W tym tygodniu wpadl jeszcze Dragon's Breath ale nie pamietam dokladnie z czego. W jednym tygodniu 5 egzotycznych broni wiec uwazam ze to calkiem sympatyczny bilans. A jeszcze do rozegrania 2x VoG i raz Crota, a wiecie ze apetyt rosnie w miare jedzenia. Chcialbym w koncu Fatebringera z Templara :(

 

No nie da sie oderwac od tej gry.

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanko mam... ja wiem, że Necrochasm to badziewie, ale jak już mam tego Husk of the Pit to chętnie bym go wylevelował, bo to zawsze kolejny exotic do kolekcji.

Mam więc tą ruinę, mam również Embalming Orb i jak mam expić tą broń, bym mógł tego orba zastosować? Czyżby Exp leciał tylko za zabijanie Hive'ów? Bo zdając Bounty z wyekwipowanym HotP nie zauważyłem progresu, podobnie jak ze strzelaniem do Fallenów na Cosmodrome.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś kiedyś wyczytałem, że najprościej było napełnić tego Huska na pierwszej misji na księżycu. Dochodzisz do momentu, gdzie wylatuje chmara hive'ów, zabijasz prawie wszystkich, dajesz się zabić ostatniemu i zaczynasz od nowa... mi to zajęło mniej niż 30 minut i miałem kolejny legendarny auto rifle... :)

Ja wczoraj z 2xCrota dostałem w końcu to co chciałem... :) Rękawiczki dla Huntera, czyli ostatnia postać będzie miała 32 poziom i buty dla Warlocka ze zwiększonym magazynkiem na heavy ammo, czyli będę miał w końcu więcej naboi do wyrzutni rakiet, bo teraz miałem tylko 4 rakiety, a na Crotę hard było to dosyć wyniszczające dla dodatkowych magazynków z heavy...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Corta padła jak bańka mydlana ^_^ a nagrody (liczyłem na coś małego i żółtego :angry: ) Glowhoo,Cryptographic,Corta End Emblem no i Fang of Ir Yut, a więc jak na 2 dni polowań i ok 30 podejść to niewiele, oczekiwania były inne :diablo:

 

Ale to podejście na normal czy hard?

 

Ja w tym wcale nie takim złym tygodniu jak wspominałem wcześniej mam jeszcze tylko jeden wymóg od gry - Fatebringer. Zostały mi 2 przejścia VoGa i licze na tego cholernego Templara, że je będzie kutwa i go dropnie.

 

A tak poza tym do odczucia satysfakcji z dotychczasowego grania w Destiny brakuje mi łapy dla tytana i głowy dla Warlocka. Tak, tylko mając wszystkie 3 klasy na 32 będę zadowolony i przygotowany na House of Wolves.

 

Acha, ile jest w grze broni egzotycznych? Do tej pory zebrałem 8 i chodzi po głowie zebranie ich wszystkich. Na egzotycznych elementach armoru mi nie zależy - za dużo z tym zachodu, ale z broni, z których korzystam cały czas na wszystkich postaciach? To co innego :)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

 

Corta padła jak bańka mydlana ^_^ a nagrody (liczyłem na coś małego i żółtego :angry: ) Glowhoo,Cryptographic,Corta End Emblem no i Fang of Ir Yut, a więc jak na 2 dni polowań i ok 30 podejść to niewiele, oczekiwania były inne :diablo:

 

Ale to podejście na normal czy hard?

 

Hard

 

Na dzisiaj został mi tylko VoG na Hardzie z randomami i weekend zakończony na plusie jedna z 3 pozycji na liście życzeń (Speeder Legendarny) zrealizowana został tylko Gjallarhorn i The Last Word  :/

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mocno zmobilizowal mnie Hipol do zaliczenia Flawlessa - wystarczyl telefon z rana, ze juz to wbil, ale niestety zapomnial mnie zaprosic gdy to robili!

Myslalem, ze szlag mnie trafi, bo od tygodnia ustalalem z nim taktyke, jak to nalezy zrobic. No coz, zebralem na szybko 3 chlopakow, w tym Ciska, ktory tez o maly wlos nie zaliczyl tego zeszlej nocy i mozna powiedziec, ze zrobilismy za 1 podejsciem. Pierwsze 2 nieudane restarty zaliczylismy tylko dlatego, ze nie udalo sie przeleciec z mieczem, chociaz chlopak robil to za kazdym razem.

Te 3 czesci raidu dla kazdego powinny byc banalem, zwlaszcza z ciagle dzialajacymi glitchami, shriekery na 2 moscie zrobil takze Cisek w pojedynke na niewidzialnosci i w zasadzie jedyny moment przy ktorym trzeba bylo byc skupionym to czarownice, ktore tez poszly za 1 razem (wylowilem je od razu na wejsciu warlockiem i granatami obszarowymi).

Po tej czesci Crota byl juz tylko formalnoscia (jeden dla bezpieczenstwa snajpa zdejmowal boomerow z prawej strony) - padl zanim w ogole pojawily sie ogry. :platinum:

Nadal uwazam, ze Flawless na Crocie na dzien dzisiejszy jest znacznie krotszy i łatwiejszy niz VOG.

Edytowane przez easye
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja się na nowo wkęciłem najpierw za sprawą dobicia do 32. levelu moim Titanem, oraz Exotic Bounty na jakiś Heavy Machine Gun (jestem w połowie wykonania), a następnie za sprawą mojego Warlocka, który wreszcie osiągnął "destiny'ową pełnoletność", dobijając do levelu 20.

Z racji posiadanych już kilku części zbroi (dwa egzotyczne hełmy, egzotyczne rękawice, klata i dwie klaty legendarne) jestem aktualnie na poziomie 24, a i zdobyte do tej pory bronie tutaj zdecydowanie się przydają - niedługo będzie druga pełnoprawna postać, więc cieszę się z tego niezmiernie :)

Wypadałoby jeszcze ruszyć moją Hunterkę, którą porzuciłem na levelu dwunastym, ale czas z gumy nie jest, a inne gry też chciałyby być grane, więc... Ale kiedyś na pewno :)

Odnośnik do komentarza

easye, gratulacje! :D Widziałem dzisiaj na liście, że wpadło trofeum, ehhh... zazdroszczę, bo tylko tego mi do szczęścia brakuje...

A ja dzisiaj hunter'a wbiłem finalnie na 32 poziom w uzbrojeniu z Croty, oprócz egzotycznego hełmu... i dzięki temu mam wszystkie 3 postaci na 32 poziomie. Teraz pozostaje mi tylko upgrade'ować inne części uzbrojenia, które mam i będzie gra skończona... jeszcze tylko będę grał dla 6 broni egzotycznych, ale w końcu zaczynam się odrywać od gry... w tym tygodniu zupełnie mi jakoś szybko wszystko poszło, 3xnightfall i 3xvog hard we wtorek, a potem 3xCrota i 3xweekly strike i we czwartek byłem już po wszystkim, gdyby nie nowe części uzbrojenia z Croty i rękawica dla tytana od Xur'a, to bym miał przerwę, a tak trzeba było osiągnąć 32 poziom... :D

Bronie wszystkie pomaksowane, uzbrojenie prawie też, więc nie do końca jest co nowego robić, a gra nie daje motywacji dając brakujące egzotyki...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...