Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

To smuteczek... Z burnem to od razu bylaby inna klasa broni.

Ciekaw jestem czy Spare Change.25 ktory jest prawie kopia mozna wylosowac perk headseeker.

Zastanawialem sie czy swojego nie przerobic, ale mam 100% szybkosc przeladowania, aktywny radar i Hiden Hand, ktory chce sprawdzic (podobno zwieksza obszar zadawania krytykow).

 

EDIT: mozna.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Messengera chciałbym mieć w kolekcji, ale nie wiem czy cierpliwość pozwoli. Nie jestem wyjadaczem Multi, choć mecze z reguły mam na plusie. Dzisiaj znowu zatrzymałem się na 6.0, nawet mimo tego, ze Orion w wielu rundach zagral za dwóch ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja i kumpel tydzień temu zagrslismy z randomem z Ameryki, był średni, ale za to było śmiesznie i dawał dobre info. No szkoda easye ze nam się nie udało :( ale jeszcze będziemy mieć okazję wbić flawless. Ciekawe co da ten patch, podejrzewam, ze jakieś kosmetyczne zmiany

Jakie bronie są do kupienia u Typa z Izen Bana ?

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Uhhh... co za zwariowany tydzień... postawiłem sobie wyzwanie zdobycia 6 etheric light z Iron Bannera i dzisiaj udało mi się ten cel osiągnąć... :D Wczoraj dotarłem Tytanem i Hunterem do rangi 5, a dzisiaj dokończyłem Warlockiem... :D Dzięki temu mogłem ulepszyć bronie z VoG'a (Fatebringer, Vision of Confluence, Found Verdict, Corrective Meassure i Predrynth Revenge) i namiastkę Gjallahorna, czyli Hunger of Crota...

Teraz w końcu będę mógł się skupić na PvE, bo jeszcze bym chciał porobić bounty od Królowej, Heroic Strike'i oraz 3x Atheona i 3x śpiewaczki...

Jak wpadnie mi Gjallahorn, to kończę przygodę z tą grą, bo praktycznie nie będę miał co w niej robić... ale znając Bungie, to nie dane mi będzie go dostać...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja od czwartku miałem podobny plan, jak tylko dowiedziałem się, że Saladin sprzedaje Etheric Lighty (szkoda że nie wiedziałem o tym od wtorku).

Maraton z Destiny, a Wiedźmin 3 leży i się kurzy...

W każdym razie plan się udał, piąta ranga w Iron Banner każdą z trzech postaci, 6 Etheric Lightów (w sumie 7, bo jeszcze trzasnąłem jedne Prison of Elders na 34) i kompletnie upgrade'owany Titan (lvl 34), lekko Hunter (lvl 33) a reszta poszła w te cudowne pukawki z Voga - Fatebringer oraz Vision of Confluence  :banderas:

(plus jeszcze Heavy Machine Gun - The Swarm, mój ulubiony w tej klasie).

 

Oprócz tego trzy Nightfalle, z jakimiś tam egzotycznymi zdobyczami, ale już mnie to nie rusza, bo prawie wszystko mam...

 

No i znów spróbowałem Trials of Osiris... Powiem tak - to, że w Iron Banner w większości przypadków byłem na szczycie tabeli w moich drużynach nic nie znaczy - ToO oddziela chłopców od mężczyzn i znów zaliczyłem sromotną porażkę - będzie trzeba chyba podopiąć się pod jakichś dwóch cyborgów, którzy mają te rozgrywki w małym paluszku, bo inaczej oglądanie Merkurego mogę sobie co najwyżej na YouTube uskuteczniać :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kurde ale wczoraj była akcja. Grałem sobie z kompanami ToO i przy stanie 7-0 trafilismy na jakichś cyborgów.. Dostalismy 5-0 i flawless poszło w pizdu.. Najlepsze jest to, ze w następnym meczu trafilismy na tych samych i po dostosowaniu taktyki to oni dostali 5-0.. Z juz lepszymi humorami polecielismy na reef po paczki, dzisiaj będzie Merkury :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ta gra mnie dalej nienawidzi... w tym tygodniu zebralem dwa messengery i jednego summonera. W przypadku messengera oba dostalem z arc, wiec mam juz trzy z arc i ogolnie to piec. Dalej brakuje scouta i hand canona. Nie bede w ogole wspominal o fakcie, ze dodatkowo bungie mnie chcialo wyruchac w pupe i podczas dziewiatego meczu w ToO (majac wynik 8-0) pod koniec rundy 4, w ktorej prowadzilismy 3-1, dostalem weasela. Ale ogolnie ToO dzieki prosom zaliczone trzy razy.

 

Pomijajac absolutny brak skilla w ToO uwazam, ze absolutna porazka jest to, ze cale ToO jest zdominowane przez thorny. Czasem sporadycznie spotka sie ktos z Last Wordem, ale ogolnie to Thorn ze wzgledu na range.

 

Bardzo ciekawym jest obserwowac jak te patalachy z kazda proba balansu broni cos partola.

Odnośnik do komentarza

...dzisiaj będzie Merkury :)

 

Tiaaa... Jedyny Merkury jakiego mogę obejrzeć to Freddie, jak sobie koncert Queen z Wembley zapuszczę na DVD (btw - polecam, najlepszy koncert ever :D).

Przy moim skillu zero szans...

No i jeszcze sprawa sprzed chwili dosłownie - zrobiłem Weekly Heroic na 32 i nie dostałem ani jednego Strange Coina - normalne to?

Uprzedzając złośliwe docinki - nie, nie robiłem już tego tą postacią - żadną jeszcze nie zrobiłem...

Odnośnik do komentarza

 

...dzisiaj będzie Merkury :)

 

Tiaaa... Jedyny Merkury jakiego mogę obejrzeć to Freddie, jak sobie koncert Queen z Wembley zapuszczę na DVD (btw - polecam, najlepszy koncert ever :D).

Przy moim skillu zero szans...

No i jeszcze sprawa sprzed chwili dosłownie - zrobiłem Weekly Heroic na 32 i nie dostałem ani jednego Strange Coina - normalne to?

Uprzedzając złośliwe docinki - nie, nie robiłem już tego tą postacią - żadną jeszcze nie zrobiłem.

O jakim skillu ty mówisz to obsrane multi ma tyle wspólnego ze skillem co dziwka z zakonnicą. Moje doświadczenie z multi w tej grze jest taki że w 80% przypadkach ginę z Thorna, 10% supera, 10% ze snajperki.

Odnośnik do komentarza

Moje statystyki zgonów wyglądają podobnie, ale jednak staram się, by było ich zdecydowanie mniej niż zabić i w większości przypadków udaje mi się pozytywne ratio utrzymać, więc te zgony nie bolą tak bardzo :P

Uwielbiam multi w Destiny i cieszę się, że są takie eventy jak Iron Banner czy Trials of Osiris, które motywują mnie do powrotu na serwery. Nie jestem jakimś wymiataczem, ale w randomowych ekipach przeważnie zajmowałem szczyt tabeli w ostatnim IB (gram głównie Vexem, bo jestem noob :D).

Trials of Osiris to jednak inna beczka, bo tu się trzeba kampić i czaić, a ja tak nie bardzo potrafię :P

Odnośnik do komentarza

Dopóki nie poprawią thorna w pvp (redukcja zasięgu + usunięcie dota) oraz nie przywrócą auto rifle na poziom sprzed patcha z ich nerfem to multi w Destiny będzie tak właśnie wyglądać. 90% ludzi w trialsach będzie biegało z thornem, bo nic innego nie ma sensu brać. W normalnym multi to jest wybór między (pipi)zką a rzyganiem czyli albo thorn albo shotgun. Bungie jest jakieś ułomne jeżeli chodzi o balans w Destiny i nie sądzę żeby zmieniło się to aż do dużego dodatku, który wydadzą pod koniec roku.

Odnośnik do komentarza

 

...dzisiaj będzie Merkury :)

Tiaaa... Jedyny Merkury jakiego mogę obejrzeć to Freddie, jak sobie koncert Queen z Wembley zapuszczę na DVD (btw - polecam, najlepszy koncert ever :D).

Przy moim skillu zero szans...

No i jeszcze sprawa sprzed chwili dosłownie - zrobiłem Weekly Heroic na 32 i nie dostałem ani jednego Strange Coina - normalne to?

Uprzedzając złośliwe docinki - nie, nie robiłem już tego tą postacią - żadną jeszcze nie zrobiłem...

Dziwne. Powinieneś dostać strange coiny w losowaniu po strike'u. Dodatek dopiero we wrześniu? Pomiędzy nic? To super, jak już teraz nie ma co robić oprócz ToO, które jest w weekendy.
Odnośnik do komentarza

 

 
Dziwne. Powinieneś dostać strange coiny w losowaniu po strike'u. Dodatek dopiero we wrześniu? Pomiędzy nic? To super, jak już teraz nie ma co robić oprócz ToO, które jest w weekendy.

 

 

Spoko, sorry za zamieszanie. Miałem zawalone inventory i nie zwróciłem na to uwagi - czekały grzecznie u Postmastera :P

Odnośnik do komentarza

Dopóki nie poprawią thorna w pvp (redukcja zasięgu + usunięcie dota) oraz nie przywrócą auto rifle na poziom sprzed patcha z ich nerfem to multi w Destiny będzie tak właśnie wyglądać. 90% ludzi w trialsach będzie biegało z thornem, bo nic innego nie ma sensu brać. W normalnym multi to jest wybór między (pipi)zką a rzyganiem czyli albo thorn albo shotgun. Bungie jest jakieś ułomne jeżeli chodzi o balans w Destiny i nie sądzę żeby zmieniło się to aż do dużego dodatku, który wydadzą pod koniec roku.

Acha... handcanony sa zle, ale przywrocenie lamerskich autorifl by wszyscy z nimi biegali poprawiloby balans...

Na początku wszyscy grali Vexami, później Surosami, teraz Thorn + shotgun.

W tej grze nie będzie balansu, nowy patch - nowa mocna pukawka :)

Jak dla mnie ta gra ma i tak niezle zroznicowanie jak na ilosc pukawek i perkow. Na waskich mapkach wole nadal biegac z Vexem, otwarte mapy czesto ze scoutem, albo wlasnie snajpa i choc nie jestem w ta gre najlepszy to ludzie z shotgunem do mnie raczej nie dobiegaja...

Osobiscie tez wole Hawkmoona niz Thorna i tak obydwa handcanony sa potezne, mozna ustrzelic nimi gosci 2 strzalami, ale takich broni w grze jest wiecej. Nowym pulsem, 2 strzaly, scouty, 2 czyste strzaly w glowe, snajpa 1 strzal, na srednim i krotkim dystansie nadal autorifle potrafia wygrac z Thornem, tymbardziej Vex przy ktorym ciezko sie celuje dostajac, wiec nie wiem po co ciagle narzekacie.

O jakim skillu ty mówisz to obsrane multi ma tyle wspólnego ze skillem co dziwka z zakonnicą. Moje doświadczenie z multi w tej grze jest taki że w 80% przypadkach ginę z Thorna, 10% supera, 10% ze snajperki.

Najsmieszniej sie czyta posty o skillu ludzi ktorzy nawet nie wychodza z dodatnim Ratio. Sam nie mam cos kolo 1.3, bo w moim wieku ciezko wspozawodniczyc juz z refleksem 18to latkow, ale skoro niektorzy moi znajomi srednio w kazdym meczu robia Ratio 3,4,6,8.0 (do niedawna fanatycy Halo) to jednak jakis skill przy Tobie wykazuja... Pomijam juz fakt, ze potrafia pobiegac z Monte Carlo, zaden nie ma Hawkmonna i nawet No Land Beyond trzepia wyniki 3 razy lepsze niz Twoje i moje. Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Dopóki nie poprawią thorna w pvp (redukcja zasięgu + usunięcie dota) oraz nie przywrócą auto rifle na poziom sprzed patcha z ich nerfem to multi w Destiny będzie tak właśnie wyglądać. 90% ludzi w trialsach będzie biegało z thornem, bo nic innego nie ma sensu brać. W normalnym multi to jest wybór między (pipi)zką a rzyganiem czyli albo thorn albo shotgun. Bungie jest jakieś ułomne jeżeli chodzi o balans w Destiny i nie sądzę żeby zmieniło się to aż do dużego dodatku, który wydadzą pod koniec roku.

Acha... handcanony sa zle, ale przywrocenie lamerskich autorifl by wszyscy z nimi biegali poprawiloby balans...

Na początku wszyscy grali Vexami, później Surosami, teraz Thorn + shotgun.

W tej grze nie będzie balansu, nowy patch - nowa mocna pukawka :)

Jak dla mnie ta gra ma i tak niezle zroznicowanie jak na ilosc pukawek i perkow. Na waskich mapkach wole nadal biegac z Vexem, otwarte mapy czesto ze scoutem, albo wlasnie snajpa i choc nie jestem w ta gre najlepszy to ludzie z shotgunem do mnie raczej nie dobiegaja...

Osobiscie tez wole Hawkmoona niz Thorna i tak obydwa handcanony sa potezne, mozna ustrzelic nimi gosci 2 strzalami, ale takich broni w grze jest wiecej. Nowym pulsem, 2 strzaly, scouty, 2 czyste strzaly w glowe, snajpa 1 strzal, na srednim i krotkim dystansie nadal autorifle potrafia wygrac z Thornem, tymbardziej Vex przy ktorym ciezko sie celuje dostajac, wiec nie wiem po co ciagle narzekacie.

O jakim skillu ty mówisz to obsrane multi ma tyle wspólnego ze skillem co dziwka z zakonnicą. Moje doświadczenie z multi w tej grze jest taki że w 80% przypadkach ginę z Thorna, 10% supera, 10% ze snajperki.

Najsmieszniej sie czyta posty o skillu ludzi ktorzy nawet nie wychodza z dodatnim Ratio. Sam nie mam cos kolo 1.3, bo w moim wieku ciezko wspozawodniczyc juz z refleksem 18to latkow, ale skoro niektorzy moi znajomi srednio w kazdym meczu robia Ratio 3,4,6,8.0 (do niedawna fanatycy Halo) to jednak jakis skill przy Tobie wykazuja... Pomijam juz fakt, ze potrafia pobiegac z Monte Carlo, zaden nie ma Hawkmonna i nawet No Land Beyond trzepia wyniki 3 razy lepsze niz Twoje i moje.

 

 

xD :dynia:

Odnośnik do komentarza

Przy okazji zastanawialem sie jak sklasyfikowac typow, ktorzy wchodza ktoras postacia z rzedu na 9 levelu z niebieskimi pukawkami i koncza mecze na 1 pozycji z srednim ratio 3.0 i najlepszym wynikiem w meczu?

Jak oni to robia posrod fali Thornow ?! Przeciez sie nie da ! Fart, czy Skill ?

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...