Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Może jakbyś wiedział więcej o Destiny niż podstawy podstawy to wiedziałbyś, że w normalnym Crucible wszystkie bronie mają uśredniony damage, niezależny od poziomu postaci oraz jakości broni. Mogę się założyć, że do dzisiaj Mercury to ty widziałeś jedynie na youtubie. W innym wypadku miałbyś zupełnie inne zdanie o pvp. Tak to jednak jest jak się opiera swoją wiedzę na casualowym crucible a nie trybie Trials lub Iron Banner.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Może jakbyś wiedział więcej o Destiny niż podstawy podstawy to wiedziałbyś, że w normalnym Crucible wszystkie bronie mają uśredniony damage, niezależny od poziomu postaci oraz jakości broni. Mogę się założyć, że do dzisiaj Mercury to ty widziałeś jedynie na youtubie. W innym wypadku miałbyś zupełnie inne zdanie o pvp. Tak to jednak jest jak się opiera swoją wiedzę na casualowym crucible a nie trybie Trials lub Iron Banner.

No to zdecyduj sie czy mowisz ogolnie o multu, czy o 1 weekendowym trybie i iron banerze raz w miesiacu... xD Napisales ze w "normalnym multi jest albo thorn albo shotgun" a teraz sam przyznajesz ze DMG nie ma takiego znaczenia i mozna biegac ze wszytskim... Pomine juz fakt ze dla Ciebie gdy wszyscy maja rowne szanse = casual, w pozostalych trybach gdzie licza sie przegiete bronie, level, dmg, perki i randomowe dropy - Pro gaming ! No osobiscie bym wolal choc 1 tryb ze standardowym lodoutem bez specjali...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

szarku ja mam destiny od premiery ale nigdy żadnego raidu nie było mi dane zrobić.Może pogramy coś razem ?

 

Ps: Ja mam chyba lvl 28 i też nie chciałem być piątym kołem w ekipie :D

No ja się pisze na to. Fajnie jakby cały komplet udało się zebrać zawsze raźniej by było.

Odnośnik do komentarza

Mając do dyspozycji taką a nie inną ilość broni oraz perków, oczekiwałbym lepszego balansu.
Grając w Destiny praktycznie od premiery można poczuć się jak na huśtawce. Każdy patch wprowadza drastyczne zmiany podczas gdy powinien gładko iść w stronę perfekcyjnego balansu (chyba, że się mylę?)

Easy, ja tu nie narzekam tylko wypisuję swoje luźne przemyślenia :)
I opieram się na zwyczajnej statystyce. Piszesz o scoutach, autoriflach - OK, tylko że spotkać takich na mapie to jest może 5%.
Cała reszta lata z Thornem albo Vexem i do tego shotgunem. A kiedyś latała z Vexem oraz fusionem (który też miał swój przegięty moment chwały), aby później zmienić Vexa na Surosa (który oceniany był 10/10 w PvE i PvP jednocześnie) :)

O ile dobrze pamiętam Easy, to doskonale zobrazowałeś tą dysproporcję TY SAM, nieświadomie.
Zaraz po tym jak powróciłeś do Destiny po dłuższej przerwie, stwierdziłeś, że nie ma sensu grać handcannonem (Thorn / Hawkmoon), ponieważ jest słaby. TYLE ŻE PAMIĘTAŁEŚ GO SPRZED PATCHA.
A dzień / dwa dni później oświadczyłeś jaki ten Thorn kozacki :)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to nie wiem czy jest jakakolwiek gra tego typu gdzie byłby idealny balans :P

Pamiętam jak grałem w Lineage2 (nie fps ale tez mmo:P) i tam było to samo - co patch czy dodatek to inna postać dostawała boosta a inna nerfa. I raz ludzie ganiali łucznikami bo wymiatali a potem były daggery, a potem jeszcze to gladiator był przegięty i z 10 osób grających gladem robiło się ich 1000 :P

 

Gra jest taka jaka jest, de facto nie za bardzo mamy wpływ na to co Bungie zrobi.

Zastanówcie się co Wam da narzekanie, że to jest za mocne, to za słabe - przez samo narzekanie nic się nie zmieni, zwłaszcza na takim naszym polaczkowym forum :P Lepiej iść płakać na forum Bungie jak juz się chce.
A najlepiej to po prostu zaakceptować to jak jest i samemu zrobić tego Thorna czy innego Last Worda ;)

 

Poza tym - bardzo dużo ludzi gra z Red Death - imo świetny counter na Thorna. W ostatnie dni ToO znajomy z teamu lepszy wynik robił RD niż Thornem :)

Zresztą na ToO i tak rządziły snajpy :P

Jak to mówi takie mądre porzekadło - "Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy" :)

 

 

Co do ToO - świetna rzecz, tyle adrenaliny co w tym trybie to nie miałem chyba nawet na swoim pierwszym raidzie :P Jak gram Crucible czy IB to jakoś tak człowiek tego nie przeżywa a tutaj to po prostu każdy punkt daje tyle emocji, że aż chce się grać :P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mówiłem o Thornie, zgadza się, bo był kiedyś straszna kupa i dobrze, że go poprawili. Dla mnie wciąż niektóre egzotyczne bronie są za słabe w porównaniu z niektórymi legendami. Dobrze ze znerfili autorifle, bo jak dobrze pamiętasz przed patchem nic innego w pvp się nie liczyło. Vex też kiedyś był mocniejszy, teraz tak naprawdę wszystko zależy od mapy na której grasz, bo przecież nie wyskoczysz z Vexem na snajpe czy scouta mając 400 metrów do typu...

Sporo osób biega z Thornami też dlatego ze najłatwiej je zdobyc, wrócę dzisiaj do domu, to specjalnie wezmę starego wyslużonego surosa, bo moim zdaniem na średnim dystansie nadal można spokojnie nim powalczyć ze wszystkim.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to nie wiem czy jest jakakolwiek gra tego typu gdzie byłby idealny balans :P

 

Pamiętam jak grałem w Lineage2 (nie fps ale tez mmo:P) i tam było to samo - co patch czy dodatek to inna postać dostawała boosta a inna nerfa. I raz ludzie ganiali łucznikami bo wymiatali a potem były daggery, a potem jeszcze to gladiator był przegięty i z 10 osób grających gladem robiło się ich 1000 :P

 

Gra jest taka jaka jest, de facto nie za bardzo mamy wpływ na to co Bungie zrobi.

 

Zastanówcie się co Wam da narzekanie, że to jest za mocne, to za słabe - przez samo narzekanie nic się nie zmieni, zwłaszcza na takim naszym polaczkowym forum :P Lepiej iść płakać na forum Bungie jak juz się chce.

A najlepiej to po prostu zaakceptować to jak jest i samemu zrobić tego Thorna czy innego Last Worda ;)

 

Poza tym - bardzo dużo ludzi gra z Red Death - imo świetny counter na Thorna. W ostatnie dni ToO znajomy z teamu lepszy wynik robił RD niż Thornem :)

Zresztą na ToO i tak rządziły snajpy :P

Jak to mówi takie mądre porzekadło - "Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy" :)

 

 

Co do ToO - świetna rzecz, tyle adrenaliny co w tym trybie to nie miałem chyba nawet na swoim pierwszym raidzie :P Jak gram Crucible czy IB to jakoś tak człowiek tego nie przeżywa a tutaj to po prostu każdy punkt daje tyle emocji, że aż chce się grać :P

Jeszcze raz zaznaczam.

Proszę nie mylić narzekania z wymianą spostrzeżeń. Czy ktokolwiek napisał tu "NIE GRAM W TO BO THORN JEST ZA MOCNY" ?

 

Druga sprawa. Owszem balans bywa różny, raz lepszy raz gorszy.

Ale pokaż mi teraz jakieś FPS z budżetem 500mln dolarów i tak kiepskim balansem. Piszę FPS bo tutaj leży siła Destiny a nie w elementach MMO.

Odnośnik do komentarza

W sumie to nie :P Ok, może pomyliłem :P ale to i tak brzmi trochę jak narzekanie. Narzekanie na balans gry :P

 

Gram mało w FPSy :P W HALO nie grałem w ogóle, wczesniej byłem tylko PC MASTER RACE i grałem w counter-strike'a :P
 

Poza tym mało kto będzie biegał z Mythoclastem na pvp jak ma w inv Thorna czy Hawkmoona, który jest dużo lepszy.

Z drugiej strony - są ludzie, którzy biegają z No Land Beyond na pvp i też dobrze im idzie :)

Mnie to tam jakoś nie przeszkadza kto z czym biega :) Sam biegam z Thornem :P Jak się okażę, że po następnych zmianach najlepiej będzię biegać z autoriflem to zmienie :) Trzeba się dostosować :)
 

Odnośnik do komentarza

Mnie też nie przeszkadza jak ludzie biegają z pięcioma klamkami .... kiedy pięć jest dostępnych (jak w Uncharted 3 chociażby) :)
Ale w grze, w której jest ponad dwadzieścia egzotyków i co najmniej kilka dobrych legendarek a ponad 90% ludzi lata z trzema - coś jest nie tak. A przecież czuwa nad tym armia dobrze opłaconych twórców. Tyle mam do powiedzenia na ten temat :)

PS. sporo czasu spędziłem w Destiny, sporo w Iron Bannerze, gram od premiery. Ani razu nie zginąłem od No Land Beyond :)

Odnośnik do komentarza

To fakt, też się z tym zgadzam :)
Ogólnie uważam, że exotic to powinna być broń, która jest znacząco lepsza od innych, legendarnych broni w swojej klasie.
Na moje oko to chyba tylko ghorn jest dobrym przykładem. W końcu to jest exotic, coś co ciężko zdobyć i powinno być najlepsze w swojej klasie :P

A często exotici służą tylko do zajmowania miejsca w vaultcie i do kolekcjonowania :P

 

Mnie się raz zdarzyło zginąć od tego. Niestety nie gram aż tak długo i aż tak często :P Dopiero teraz mam 1 postać na 34, druga na 31 a trzecia na 10 :P

Odnośnik do komentarza

Pochwalę się ^^

Wczoraj zrobiłem Titanem wszystkie Q z HoW, wbiłem na arene 28 i z dużej skrzynki - Hawkmoon ^^

Poszliśmy potem zrobić VoG'a Hard, człowiek zły bo znowu nie dostał Fatebringera'a, bijemy Atheona ( w sumie zrobilem na 2 różnych postaciach Atheona) - za pierwszym razem Plan C, za drugim - Ice Breaker :D W koncu..bo nie miałem i leciałem na Black Hamerze :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od czego? Jak się trafia krytyki, to 95% bossów pada zanim się ammo skończy. A w ice breakerze 6 strzałów i czekanie. Nie mowie, ze IB jest zły, to jeden z najpotężniejszych egzotykow, ale mi lepiej siedzi Black Hammer. Odkąd go mam, w ogóle nie używam IB.

@_ madith gratki, bardzo dobry drop. Hawkmoon jest świetną bronią

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...