Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Szukam ludzi do grania na xbone w destiny! Mam prawie 28 lvl lockiem, chciałbym poraidowac i popykać pvp. Jestem bardzo często w grze. Teraz po przerwie żeby się wkręcić lvluje nowa postać. Także byłoby miło jak ktoś by mnie przygarnął do jakiejś ekipy :) mic oczywiście w użyciu! Mój gt: Kasajer X1PL. Do zobaczenia wtakim razie w grze :)

Odnośnik do komentarza

Założony plan zdobycia 3x rangi 5 w Iron Bannerze udało mi się dzisiaj osiągnąć... :D W sumie 3,5 dnia ciągłego grania w IB... teraz na spokojnie mogę skupić się na bounty od królowej oraz Heroic Strike'ach... może jeszcze jakiś VoG lub Crota, ale to już nie koniecznie...

Na chwilę obecną mam dość i muszę odpocząć od trybu PvP... chociaż IB bardziej mi odpowiada niż zwykłe PvP... jedynie teraz widać pełno osób posiadających 34 poziom, które nie ogarniają co i jak... Zdecydowanie łatwiej teraz jest zdobyć uzbrojenie dające 34 poziom, niż wcześniej 32 z uzbrojenia z Croty... szkoda że tak uprościli zdobywanie poziomu postaci jak i wszelkie upgrade'y... kiedyś trzeba było się nieźle namęczyć, a teraz... ehhh...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tę broń po prostu trzeba mieć i tyle. Choćby dla samej legendy owej wyrzutni i dla wyglądu. Ktoś kto zaprojektował to cudo powinien dostać jakąś nagrodę :)

 

Mieć trzeba tylko gorzej, że nie chce wypaść, licznik z godzinami i rajdami bije ,a powiększa się tylko frustracja co tydzień  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

No niestety, rng jest bezlitosne. Trzeba grac i grać. Teraz jest więcej okazji do zdobycia egzotyka niż przed dlc (Poe, ToO). Z paczek z ToO dostałem 3 ghorny jak na razie.

To racja możliwości obecnie się powiększyły, tak jak ilość exotic shardów w moim gear vault po tego typu wypadach  :sorry: mam tylko nadzieje,że doczekam się wymarzonego dropu (zawsze można anulować pre-ordera)

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...