Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No weterani są dymani w dupke, Ci co kupia grę po TTK będą do przodu o kilkaset h. Nie będą musieli szukać gearu po raidach itp. Dostaniemy emblemat. Dziękuje Bungie. Kurde, jaram się tym dlc, gra ozyje na nowo, nie podoba mi się jednak sposób budzenia trupa.

 

Z drugiej strony podoba mi się ten pomysł. Planuje zmienić obóz i rzeczą, która mnie powstrzymywała było Destiny. Nie chciało mi się wszystkiego od nowa robić/zbierać/farmić. Bungie mnie wyreczylo bo będzie nowy start.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Wróg, w pompie mam nowe misje, skoro i tak głównie mam biegać po starych lokacjach.

Wiem że statek to Nowa lokacja, ciekaw jestem jaka będzie jej wielkość.

Skoro jest patrolem, to chyba wystarczająco duża. I to po nim będziesz głównie w TTK biegał, ale nie tylko. Wiemy, że wstęp rozgrywa się na Phobos przykładowo, byłeś tam w PVE? 

 

Co do starego sprzętu, to zobaczymy jaką rolę odegra. Niektórych rzeczy pewnie będzie szkoda, ale jak ktoś liczył, że przez 10 lat strzelać będzie tylko Fatebringerem, no to sam sobie winien.

Odnośnik do komentarza

 

Wróg, w pompie mam nowe misje, skoro i tak głównie mam biegać po starych lokacjach.

Wiem że statek to Nowa lokacja, ciekaw jestem jaka będzie jej wielkość.

Skoro jest patrolem, to chyba wystarczająco duża. I to po nim będziesz głównie w TTK biegał, ale nie tylko. Wiemy, że wstęp rozgrywa się na Phobos przykładowo, byłeś tam w PVE? 

 

Co do starego sprzętu, to zobaczymy jaką rolę odegra. Niektórych rzeczy pewnie będzie szkoda, ale jak ktoś liczył, że przez 10 lat strzelać będzie tylko Fatebringerem, no to sam sobie winien.

 

A czy tak trudno stworzyć nowe ciekawe spluwy a jednocześnie podbić Fatebringera, aby gracz miał alternatywę ?

Czemu zabraniać komuś grać 10 lat tym samym ? :)

 

Mnie się wydaje, że Bungie na dzień dzisiejszy to najlepiej wychodzi tworzenie trailerów, no chyba że zlecili to komuś z zewnątrz :)

 

Pozdrawiam a za dodatek dziękuję !

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Wróg, w pompie mam nowe misje, skoro i tak głównie mam biegać po starych lokacjach.

Wiem że statek to Nowa lokacja, ciekaw jestem jaka będzie jej wielkość.

Skoro jest patrolem, to chyba wystarczająco duża. I to po nim będziesz głównie w TTK biegał, ale nie tylko. Wiemy, że wstęp rozgrywa się na Phobos przykładowo, byłeś tam w PVE? 

 

Co do starego sprzętu, to zobaczymy jaką rolę odegra. Niektórych rzeczy pewnie będzie szkoda, ale jak ktoś liczył, że przez 10 lat strzelać będzie tylko Fatebringerem, no to sam sobie winien.

 

A czy tak trudno stworzyć nowe ciekawe spluwy a jednocześnie podbić Fatebringera, aby gracz miał alternatywę ?

Czemu zabraniać komuś grać 10 lat tym samym ? :)

(...)

 

Nie zabraniają, mozesz grać nim nadal, co więcej, będzie bardziej skillowo, co doceni każdy zaprawiony w bojach weteran!

Odnośnik do komentarza

To jest taki ból dupy dopóki się dodatku nie odpali. Potem się człowiek wciągnie w granie i będzie ok. Ważne żeby zmiany naprawdę na lepsze były i by była fajna różnorodność, a nie że zaś 2 bronie są OP i wszyscy nimi grają.

Do września nie ma nawet co grać, może jedynie żeby materiały pozbierać bo potem szybciej się reputacje popodnosi.

Odnośnik do komentarza

Chwila, chwila.
Przecież przed momentem Zeratul pisałeś na blogu tekst, który wskazywał, że chętniej sięgniesz po nowego indyka niż kolejny dodatek od Bungie.
Wydawałeś się być typem gracza oszukanego i wydymanego na pieniążki, czyli takiego jak ja :) Takiego co daruje raz, daruje dwa a później strzela między oczy.

A teraz wyjdzie coś nowego starego i wszystko OK?

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza
Players earn XP by killing monsters, completing missions, and turning in bounties, as has always been the case, but that experience now feeds directly into your level progression all the way from 1 to the new level cap of 40.

 

powedzcie czy ja śnie, czy to znaczy że to całe dziesiątki godzin farmienia chuyowo wyglądających pancerzy z lightem pójdzie na marne bo teraz do wyższego levely wystarczy zwykłe xp?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...