Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

ale rozniace sie cos wygladem? czy tylko wiekszy light. nie wiem jak dla mnie jesli nie zmienia czegos to do swiat znowu bedzie to co z podstawka czyli wypalenie. poza nowym rajdem nie ma nic co by sklanialo do dalszej gry. stare rajdy nic nie daja, misje bzdety, nightfall to samo nie wspominajac o strike. multi jak kto lubi to moze i jest okay. mnie przy grze trzyma tylko super ekipa z ludzmi z ktorymi gralem od poczatku chociaz podejrzewam ze jak wyjdzie nfs to bede siedzial na czacie a gral wlasnie w nfs;). mam nadzieje ze w destiny 2 cos zmienia i bedzie bardziej mmo a i gra bedzie mniej monotonna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy masz tak rozumieć? Mam wrażenie, że bardzo, bardzo chcesz tak rozumieć.

Tak, a przeczytałeś post wyżej nad moim ? :)

Cieszę się, że znajdzie się 5% (strzelam, może ciut więcej, może ciut mniej) graczy, którzy będą ciorali w Destiny do upadłego.

Ale interesuje mnie cała reszta, która jak widać na załączonym obrazku ze strony 274, zaczyna odczuwać monotonność.

A ile minęło od premiery TTK ?

Odnośnik do komentarza

 

Czy masz tak rozumieć? Mam wrażenie, że bardzo, bardzo chcesz tak rozumieć.

Tak, a przeczytałeś post wyżej nad moim ? :)

Cieszę się, że znajdzie się 5% (strzelam, może ciut więcej, może ciut mniej) graczy, którzy będą ciorali w Destiny do upadłego.

Ale interesuje mnie cała reszta, która jak widać na załączonym obrazku ze strony 274, zaczyna odczuwać monotonność.

A ile minęło od premiery TTK ?

 

Tak tylko Danielskii,zapomnial napisac ze juz ma w TTK wbite lekka reka z 150h a w samym destiny ma ponad 600h. Wiec po 150h,TKK ma sie prawo znudzic ;)

Odnośnik do komentarza

Powstało oficjalne polskie forum Destiny, które znajduje się pod adresem http://destiny.cdp.pl/forum/. Forum jest administrowane przez CDP.pl za zgodą Activision. Zostałem poproszony o pomoc w moderowaniu forum, więc jeżeli macie jakieś pytania to walcie do mnie śmiało. W między czasie zapraszam wszystkich do rejestrowania się. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wczoraj z ciekawości odpaliłem sobie Crotę normal na Hunterze i w niecałą godzinę udało mi się go skończyć... :D

Walka z samą Crotą jest tak banalna, że chyba nigdy wcześniej taka nie była... Crota klęka od jednego potężnego uderzenia mieczem egzotycznym (solar), a potem 3 uderzenia normalnym mieczem i Crota nie ma połowy życia... :) Potem powtórka i Crota pada... :) Wystarczy 6 uderzeń mieczem, żeby Crota padł... Jakby się uprzeć, to można zrobić go na 1 miecz... Zresztą motywacją do przejścia był właśnie film, gdzie gościu w 1,5 minuty załatwia Crotę. Nie wybijał przeciwników na początku, leciał do Swordbearera i od razu na Crotę. Dwie serie z jednego miecza i Croty nie ma... :)

Mogliby zrobić teraz ten Raid jako Strike, bo generalnie nie sprawia problemów, nawet robiąc go samemu.

 

--- EDIT ---

A jakby ktoś chciał zobaczyć, to udało mi się zapisać 5 minutowy film... :) Co prawda drugi miecz zablokował mi Crota i nic mu nie weszło, ale 3 miecz wszedł cały i Crota padł...

Będę musiał następnym razem spróbować położyć go na jeden miecz... :)

 

--- EDIT ---

Wczoraj w końcu udało się ubić ojca Croty na heroicu, dzięki czemu dostałem ostatnie trofeum i znowu mam 100% na liście... :D Moment ten postanowiłem uczcić zakupem tańca zombie u Tess Everis... :P

W sumie do samego Oryx'a robiliśmy 3 podejścia, pierwsze pokazało, że mieliśmy za mały poziom light i w sumie po dużej ilości prób odpuściliśmy.

W następnym tygodniu większość z nas dostała rzeczy, które podniosły poziom light i grało się już lepiej, aczkolwiek nie udało się go ubić za drugim podejściem. Wczoraj znowu mieliśmy przerwać, ale się spięliśmy i Oryx padł... :)

Sumując heroic ma 2 trudne walki: Golgoroth i Oryx, ale to głównie ze względu na to, że większość musi przeżyć. W Golgorocie nie jest to może aż tak krytyczne, ale na Oryxie, bez jednej osoby jest bardzo ciężko...

Teraz pozostaje robić dalej heroic'i, bo w sumie nie ma po co robić normala, bo później na heroicu nie dostaje się nic, poza samymi bosami.

Wszystkie moje postaci są już powyżej 311, więc mogę grać heroica 3 razy, tylko na razie znalezienie stałej ekipy na 3 podejścia jest kłopotliwe... :)

Edytowane przez piotros
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Moze chcial by ktos zrobic 2 trophy na ps4? Dzien i godzinne ustalimy miedzy chetnymi. 

Raiding Party i Flawless Raider. Najlatwiej bedzie to zrobic na krocie.
 
1. Zaqair
2. SG1-Zielu
3.
4.
5.
6.
Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...