Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Późno zaczynacie panowie i sporej ilości contentu nie poznacie z tej same strony, co ludzie, którzy poznawali go na bieżąco...

Do tego sporo aktywności będziecie mieli zablokowanych, aż się dopakujecie.

Jeśli jednak połączycie siły i znajdziecie jeszcze kogoś, tak samo jak Wy - początkującego, to macie przed sobą setki godzin niesamowitej zabawy :)

Odnośnik do komentarza

W zasadzie tylko kontent z 1. roku jest całkiem out. Wszystko co z drugiego - kampania, raid, CoE jest cały czas i można dopakowywać np. rzeczy z King's Fall na maksymalny light. 

 

A zresztą na 100% zrecyklują raidy z pierwszego roku - VoGa i Crotę przed premierą Destiny 2.

 

Wiadomo, że to nie to samo bo np. w KF na razie nikt nie gra, ale teraz jest bardzo dobry moment, żeby kupić kolekcję.

Odnośnik do komentarza

Może ja mam jakieś urojenia? Grałem w podstawkę, i TTK, próbując dostrzec to co wy, ale to czekoladowy balasik mi tylko stał przed oczami. Nadrobiłem trylogię Halo, i stwierdziłem, że za łagodnie oceniłem destiny, to nie taki tam zwykły balas, to powinien być największy zawód branży gier od czasu ET (który to był, 82r?). A są tu jakieś zaratule, co potrafią przy tym 100 godzin spędzić, albo i więcej (i dla twojej wiadomości, Bioshock dostał port na ps3 wiele lat temu, więc ten fanboyowski filmik usuń ze swojego konta, wprowadzasz ludzi w błąd).

Odnośnik do komentarza

Może ja mam jakieś urojenia? Grałem w podstawkę, i TTK, próbując dostrzec to co wy, ale to czekoladowy balasik mi tylko stał przed oczami. Nadrobiłem trylogię Halo, i stwierdziłem, że za łagodnie oceniłem destiny, to nie taki tam zwykły balas, to powinien być największy zawód branży gier od czasu ET (który to był, 82r?). A są tu jakieś zaratule, co potrafią przy tym 100 godzin spędzić, albo i więcej (i dla twojej wiadomości, Bioshock dostał port na ps3 wiele lat temu, więc ten fanboyowski filmik usuń ze swojego konta, wprowadzasz ludzi w błąd).

Hehe ja mam obecnie 1678h na liczniku nie przewiduję większej przerwy na razie :P Dla mnie ta gra jest mega miodna :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dwójka będzie dopiero mega miodna, jedynka to skorupa planów bungie, jak z halo 2 sytuacja. Pojawiają się wycieki, ma być jedna planeta ale konkreto, social bedzie umiejscowiony na mapie swiata, bez loadingów zbędnych, nie będzie starej gen już, 1000 osób nad grą pracuje. Acti wymyśli jakieś swoje metody na dojenie, ale czuję, że i tak podstawka dwójki przebije contentem jedynkę ze wszystkimi dodatkami.

Odnośnik do komentarza

Uff... w końcu doczłapałem się do w miarę sensownego poziomu light (376) na Tytanie na X1. Jakbyście planowali raid na X1 i potrzebowalibyście jedną osobę, to napiszcie wiadomość, bo z chęcią bym go chociaż raz zrobił. A jakby ktoś był chętny na zrobienie monitorów i questa na egzotycznego pulse'a, to też jestem chętny :)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie wymaksowane, bo dopiero wszedłem na poziom 380+, ale nie używałem engramów do szybkiego wbicia light'a. Zresztą zaraz będzie i tak max 400, więc znowu pewnie będzie spokojny miesiąc grania i potem znowu nie będzie co robić... :( No może poza Iron Bannerem :)

A na X1 mam 3 postaci w okolicach 375, ale najpierw skupiałem się na PS4, a teraz przyszła kolej na X1 i dopiero teraz przygotowałem się do nowego raidu. Taktykę znam, jedynie stałej ekipy, jak na PS4 nie mam :(

Odnośnik do komentarza

Taktykę znam, jedynie stałej ekipy, jak na PS4 nie mam :(

 Mogę być Twoim padawanem :P

 

A tak serio to nie jestem godzien na razie, bo zatrzymałem się w rozwoju gdzieś na początkach The Taken King i na razie porzuciłem, bo wiadomo jak ten szajs wciąga, a tu tyle gier wychodzi. Aktualnie obracam Larę, później pewnie Titanfall 2, więc Destiny raczej tak z doskoku będzie grane.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie wymaksowane, bo dopiero wszedłem na poziom 380+, ale nie używałem engramów do szybkiego wbicia light'a. Zresztą zaraz będzie i tak max 400, więc znowu pewnie będzie spokojny miesiąc grania i potem znowu nie będzie co robić... :( No może poza Iron Bannerem :)

A na X1 mam 3 postaci w okolicach 375, ale najpierw skupiałem się na PS4, a teraz przyszła kolej na X1 i dopiero teraz przygotowałem się do nowego raidu. Taktykę znam, jedynie stałej ekipy, jak na PS4 nie mam :(

Szacunek piotros bo ja na PS4 mam na głównej postaci ledwie 372 a nie gram rzadko :D

Odnośnik do komentarza

Gadałem złe rzeczy na des, ale w sumie znów bym zagrał (po raz 3ci, vanilla ps3, ttk ps4 i teraz na x'one). Po prostu ta mechanika strzelania + najlepszy pad na świecie to kombinacja która pozwala mi wybaczyć wiele głupot jakie do dziś mi przeszkadzają w tej grze (czemu nie podniosą contentu y1 do 40 lvl?!). W TTK grałem, ale w sumie story + kilka strike'ów, łącznie 70h gry, warto wrócić do gry? Co się prócz ROI przez ostatni rok wraz z patchami zmieniło w grze? Interesuje mnie PvE głównie, bo jednak PvP to mało satysfakcjonujące doświadczenie szczególnie po 60 fpsach i doskonałości halo 5. Jak jest z community na one, nie chcę z dzieciarnią na lfg się użerać, jest jakiś klan polski psx? Pomóżcie guardianowi odnaleźć przeznaczenie :)

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

Zmienił się kilka razy balans broni plus cały system infusowania w kwietniowym udpacie. Wtedy też odświeżone zostało Prison of Elders.

 

Niestety w ROI jest stosunkowo mało świeżego kontentu. Gra się głównie:

 

-Raid

-Strajki/nightfalle (w ROI zmienił się system lootu i doszedł jeden nowy oraz 2 odświeżone strajki)

-Archon Forge

-PvP (ostatnio był Iron Banner i obstawiam, że przynajmniej na razie będzie wracał co 3-4 tygodnie) - dla prosów Trialsy

 

Reszta starego kontentu z TTK - Court of Oryx, King's Fall i właśnie odświeżone w kwietniu Challenge of Elders trochę umarła (to ostatnie najmniej). Także zmieniło się niewiele. Ja po ogarnięciu wszystkiego w ROI mam dużo mniejsze ciśnienie na granie  - wyfarmić parę broni, których jeszcze nie mam a chciałbym, pograć w Bannera jak jest, sporadycznie inne PVP żeby w końcu nauczyć się grać w trialsy i to w sumie tyle. 

 

Teraz jeszcze będzie halloweenowy event i wyścigi sparrowów w grudniu. Jak już tu parę razy pisałem kontentu w ROI jest tak mało, że jestem pewien, że po nowym roku odświeżą stare raidy - VoGa, Crotę i może jeszcze raz PoE.

 

Na xboksie jest super ekipa - codziennie 5-10 osób i zawsze można z kimś pograć. 

Odnośnik do komentarza

Kupilem wydanie ze wszystkimi dodatkami, jutro bede mial. 

 

Lubie grind online i randomowy loot, wiec szukam czegos w te klimaty, The division rozczarowalo mocno, nie wiem czy po 25h gry jeszcze kiedys do tego wroce, chociazby zeby wbic maks level, wiec stwierdzilem, ze moze Destiny dostarczy.

 

Pogralem w triala i podoba mi sie, nie powiem. Radzicie po bozemu levelowac postac, a tego boosta do 40lv zostawic na druga postac, czy odrazu sie wbijac na 40?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...